برگزیده های پرشین تولز

تاپ سايت topsite

hamid-online

Registered User
لایک‌ها
0
من اسكريپت تاپ سايتي را مي خواهم كه پس از دريافت نام و توضيحات سايت كاربر توسط مدير بررسي شود

و در تا وقتي بانر تاپ سايت در سايت كاربر باشد نام و توضيح سايت او در تاپ سايت باقي بماند.

به صورت امتياز دهي هم باشد.
:blush:

iranjava.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام لطفا يه دونه پيدا كنيد كه مثل اون چيزي كه مي خوايد باشه تا براتون پيدا كنم البته فارسي كردنش پاي خودتون چون وقت اينكارو ندارم شرمنده :p :)

3tareha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hamid-online :
من اسكريپت تاپ سايتي را مي خواهم كه پس از دريافت نام و توضيحات سايت كاربر توسط مدير بررسي شود

و در تا وقتي بانر تاپ سايت در سايت كاربر باشد نام و توضيح سايت او در تاپ سايت باقي بماند.

آقا من دارم رو يكي كار ميكنم واسه سايت خودم... فارسيش ميكنم... هر موقع تمام شد واسه دانلود رديفش ميكنم. فقط يكم صبر داشته باش.. البته اگه دوستان فارسي شده رو داشته باشن منم ممنون ميشم تا لينك بدن ما هم استفاده كنيم چون واقعا خيلي كار دارم و كمتر فرصت ميكنم رو فارسي كردنش كار كنم.

Rollcage

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hamid-online :

اول بگم که من برگشتم و از امشب تاجایی که بتونم به بچه های این قسمت پی اچ پی حال میدم

برای شما هم بگم که قبلا یکی برای سایت تکدیسم درست کردم بودم. یعنی ماله چیپمانک رو برداشته بودم و یه تغییراتی توش داده بودم و فارسی کرده بودمش.
الان که سایته 3 ماله فیلتر شده دیگه احتیاجی بهش ندارم ولی باید بگردم روی هاردم برات پیداش کنم هارد منم از بازار شام بدتره

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به احتمال زیاد یوزرهای این قسمت به شما یک تاپ سایت فارسی خواهند داد. من هم یک سیستم ریت گیری دارم تهیه میکنم البته از همه تاپ سایت ها و تاپ ریت های رایگان که تا حالا تهیه شده کامل تر و جالب تر هست البته من با اسکریپت های دیگه ای هم درگیر هستم ولی این رو هم تا چند هفته دیگه تموم میکنم که البته نسخه انگلیسیش هست ولی زبان فارسی هم براش تهیه میکنم که در سایت شخصی خودم قرارش میدم www.AliMostafa.com البته الان نرید تو سایتم چون دارم تغییراتی بهش میدم و بهش پر و بال میدم:blush:

hamid-online

Registered User
لایک‌ها
0
كسي اين اسكريپت را سراغ ندارد؟؟

hamid-online

Registered User
لایک‌ها
0
تا وقتي بانر تاپ سايت در سايت كاربر باشد نام و توضيح سايت او در تاپ سايت باقي بماند.

اصلاً ,چنين قابليتي وجود دارد

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hamid-online :
اصلاً ,چنين قابليتي وجود دارد

بله وجود داره. به این صورت که معمولا در اسکریپتی که نوشته میشه در صورتیکه تا یک تاریخ مشخص هیچ ویزیتوری از سایت خودش به سایت تاپ لیست مراجعه نکنه خذف بشه. یا بحالت غیر فعال بره. مثلا میشه تنظبم کرد که اگه تا 20 روز از هر یک از سایت هایی که عضو شدن ورودی نداشتیم اون سایت حذف بشه.
هر باز که صفحه تاپ لیست لود بشه تاریخ ها چک میشن و به محض اینکه سایتی از اون محدود فراتر بره پاک میشه.
اینطوری دیگه احتیاج به چک کردن دستی و... نیست.
در کل اینکه کاری نداره. شما تاپ لیستتو پیدا کن . بعدش من برات این خاصیت رو براتون اضافه میکنم اگه احیانا نداشت

hamid-online

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از AliMOSTAFA :
بله وجود داره. به این صورت که معمولا در اسکریپتی که نوشته میشه در صورتیکه تا یک تاریخ مشخص هیچ ویزیتوری از سایت خودش به سایت تاپ لیست مراجعه نکنه خذف بشه. یا بحالت غیر فعال بره. مثلا میشه تنظبم کرد که اگه تا 20 روز از هر یک از سایت هایی که عضو شدن ورودی نداشتیم اون سایت حذف بشه.
هر باز که صفحه تاپ لیست لود بشه تاریخ ها چک میشن و به محض اینکه سایتی از اون محدود فراتر بره پاک میشه.
اینطوری دیگه احتیاج به چک کردن دستی و... نیست.
در کل اینکه کاری نداره. شما تاپ لیستتو پیدا کن . بعدش من برات این خاصیت رو براتون اضافه میکنم اگه احیانا نداشت
دوست عزيز
از كجا تاپ سايت(بهترين تاپ سايت به نظر شما) دانلود كنم.

amnhak

Registered User
لایک‌ها
0
آقا من یکی دارم. قبلا فارسیش کردم. چیز عایه.
امکان شبت نام کاربر و دیدن جزئیانت در مورد مشاهده لینک هاش و ملی چیزای دیگه. ولی الان نمیتونم بهت بدم. چون برای سایت freedanload میخوامش . تا هفته آینده که سایت به طور کامل راه میفته باید صبر کنی. بعد اونجا از قسمت اسکریپت های فارسی میتونی دانلودش کنی.===> اصرار هم نکن

hamid-online

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از amnhak :
آقا من یکی دارم. قبلا فارسیش کردم. چیز عایه.
امکان شبت نام کاربر و دیدن جزئیانت در مورد مشاهده لینک هاش و ملی چیزای دیگه. ولی الان نمیتونم بهت بدم. چون برای سایت freedanload میخوامش . تا هفته آینده که سایت به طور کامل راه میفته باید صبر کنی. بعد اونجا از قسمت اسکریپت های فارسی میتونی دانلودش کنی.===> اصرار هم نکن
لطفاً جزئیاتش را بگو , كه اگر خواستم يك هفته صبر كنم (نه , حالا اصرار هم مي كنم )/

amnhak

Registered User
لایک‌ها
0
جزئیات رو برات میفرستم البته باید از تو هاردم بگردم دنبالش.

بالا