برگزیده های پرشین تولز

تایپ بانک اطلاعاتی ریجیستری چیه ؟ و اساسا میشه از این نوع بانک تو برنامه ها .....

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
خود ویندوز مخصوصا ریجیستری ذاتا از چه نوع بانکی استفاده میکنه ؟ و آیا میشه از این نوع بانک تو وی بی استفاده کرد و اگر میشه روش تعریف فیلدها و تیبل ها به چه صورتیه ؟

ممنون میشم

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی نمیدونه ؟

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
سلام به همه
خود ویندوز مخصوصا ریجیستری ذاتا از چه نوع بانکی استفاده میکنه ؟ و آیا میشه از این نوع بانک تو وی بی استفاده کرد و اگر میشه روش تعریف فیلدها و تیبل ها به چه صورتیه ؟

فکر میکنم که یه بانک مخصوص به خودش باشه که بانک اصلیش ntuser.txt باشه . حالا چه اسراری در استفاده از این هست . مگه کار با رجیستری چه مشکلی داره . شما با توابع api یا systemobjects میتونی غیر مستقیم در رجیستری بنویسی و بخونی دیگه . منظورت این بود ؟

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shankimout :
فکر میکنم که یه بانک مخصوص به خودش باشه که بانک اصلیش ntuser.txt باشه . حالا چه اسراری در استفاده از این هست . مگه کار با رجیستری چه مشکلی داره . شما با توابع api یا systemobjects میتونی غیر مستقیم در رجیستری بنویسی و بخونی دیگه . منظورت این بود ؟

منظورم اینه که یه فایل جدید بانک اطلاعاتی از نوع ریجیستری ویندوز ایجاد کنیم وباهاش کار کنیم . مستقل از ریجیستری ویندوز . ضرورت و نیازش هم وجود داره

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
سلام
خوب هستید
پیتر جان همون طور که گفته شداین بانک یک نوع بانک که مخصوص خوده ویندوزه و نحوه قرار دادن و ساختمان ان مخصوص مایکروسافته

اگر میخواهید همیچن بانکی را پیاده سازی کنید میتونید بصورت دستی اقدام کنید ولی این کار خیلی زمان بر و مشکله منظورم اینکه باید بخوبی ساختمان اون رو بشناسید

توی گوگل اگر سرچ کنید چیز های پیدا میکنید . اما در مورد نحوه کار موتور این دیتا بیس کمتر بحث شده و یا من ندیدم
اما تا اونجایی که میدونم سرعت دسترسی اون بالا است و مثل دیسک یک چیزی داره به نام فت و .....

امیدوارم کمک کنه

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
فکر کنم خیلی سخت بشه اینجوری . ولی رجستری ویندوز واقعا چیز عجیب قریب و کم نظرییه !! سرعت دسترسی بالا . احتمالا موقع load شدن ویندوز همه رو تو مموری میریزه . نمیدونمم دقیقا

شاید بتونید همچین چیزی رو با یک دیتابیس مثلا access یا mysql یا sql پیاده کنید و دیتا ها رو از روش بخونید و درون ارایه های چند بعدی بریزید . و باقی قضایا هم که ...

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بیشتر بخاطر نیاز نداشتن به درایور و سرعت بالاش بهش علاقمند شدم .

بالا