برگزیده های پرشین تولز

تا حالا خونتون رو دزد زده بيا تعريف كن

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
اين تاپيكو زدم تا از خاطراته شيرين و يه زره تلخ دزدي:f34r: با هم حرف بزنيم البته اتفاقات خند دارشو بگيد ها:lol:و سوتيه دزدها:lol:
اول خودم:happy: آقا يه شب من تو حياط خونمون خواب بودم يه دفعه يه چيزه بزرگ و سياه از خونه ي همسايمون افتاد رو من:blink::eek:
ترسيدم بلند شدم و دويدم تو خونه:lol: آقا دزده كه فكر كنم پاهاشم شكسته بود با پاي لنگش از در خونمون رفت بيرون:f34r:
همونجا ما هم رفتيم بيرون ديديم همسايه بغلي هم بيرونه:wacko: آخر داستان اين بوده كه آقاي نوري مرده همسايه بغليمون دزد رو ديده و با چوب محكم زده زيره پاش:lol:
و يارو افتاده تو خونه ي ما:lol: آخرشم دزد رو ميگيرن:f34r::lol:

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خونه ما هم یه بار مورد حمله دزدان ناشناس قرار گرفت:f34r:
یادم نمیره دو سال پیش بود تازه از باشگاه برگشته بودم خونه از شانس کج ما همون روز توی باشگاه عینکم شکست و چشمام خوب نمیدید.
یه شربت درست کردم و مستقیم نشستم پشت سیستم چراغ های خونه به جز اتاق من خاموش بود(کسی بجز من خونه نبود) داشتم هیت من بازی میکردم صدا هم بلند بود وسط بازی میشنیدم یه صدا هایی داره میاد ولی به روی خودم نیاوردم و به بازی ادامه دادم گفتم حتما مال بازی یکم گذشت دیدم نه مثل اینکه صدا مال بازی نیست خلاصه از پشت سیستم بلند شدم و آروم به سمت صدا رفتم صدا از اتاق بابام بود(پنجرش رو به حیاطه)تو همون تاریکی و تصویر فیدی که داشتم ناغافل دیدم یه نفر با چاقو از بالا تا پایین توری پنجره رو برید(از روی صدا حدس زدم داره این کار رو میکنه)منم جو گیر شدم رفتم توی آشپزخونه و یه چاقوی بلند برداشتم و رفتم پشت پنجره گفتم یه نفره فوقش میاد تو با چاقو میزنم به پهلوش:blink: همینجور منتظر بودم که دیدم نه مثل این که با خانواده اومدن دزدی چون یه نفر هم همزمان که این یکی داشت با پنجره اتاق ور میرفت ، از اون طرف زد شیشه در حیاط رو شکست اینجا بود که پشمام ریخت و دوان دوان به سمت در حیاط رفتم دیدم یارو تا آرنج دستش رو کرده داخل و داره با قفل کلنجار میره (از اینجا خیلی سوتی دادم)
صدا م رو مثل این آدم خلاف های فیلم ها کردم گفتم "کدوم گوساله ای جرات کرده پنجره رو بشکونه وایسا اومدم، ممد تو از اون ور برو (مثلا ما هم دوتاییم:D)تا اینو گفتم دزدا از اونطرف فرار کردن خودم هم از این طرف پریدم تو کوچه:lol:
همسایه بقلی ما پلیس هست خلاصه تا اون اومد لباس بپوشه بیاد دم در و بیسم بزنه ماشین بفرستن دزدا در رفته بودن البته وقتی پلیس اومد هم خیلی قضیه داشتیم ولی دیگه چون میخوام سرتون رو درد نیارم به همین مقدار بسنده میکنم...
البته بهترین روش در چنین مواقع این هست که آروم به بیرون از منزل برید و تا آمدن پلیس منتظر بمانید یا از همسایه ها کمک بگیرید تا دزدان غافلگیر بشن نه اینکه مثل من فراریشون بدید:cool:

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
:lol: ايول ممنون جالب بود:lol: من فكر كنم شما بهترين كارو كردين:f34r::lol:

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
ايول جنابه خوني خيلي جالب بود ؟!

به بار تو اوتوبوس بودم (ايز اون 2 تيكه ها !) اوتوبوسه خيلي شولوغ بود ! اون مدلي كه چند دفر لايه در گير ميكنن !

خلاصه همينطوري كه وايساده بودم ديدم كناريم داره بدنش رو با التهاب لمس ميكنه ! همينطوري كه داشتم نگاش ميكردم

يدفه داد زد : اي وااااي ! موبايلمو دزديدن ! آقايه راننده در رو باز نكن ! (فكر كنم ميخواسته جيبايه همه رو بگرده) !

خلاصه يكي از ميونه جمعيت گفت ! شمارت رو بگير تا صدايه موبايلت در بياد ! :blink:

عجب فكر توپي بود خدايي ! اين يارو هم نامردي نكرد و با موبايل يكي زنگ زد !

اقا يييههو صدايه گوشيش بلند شد ! تا اومدن بفهمن صدا از كجاست ! يكي از اون وسط گوشي رو پرت كرد و قل داد رو زمين !

خلاصه معلوم نشد گوشي دسته كيه ولي پيدا شد !

پ ن : اگه گوشيتون رو دزديدن اين ترفند خيلي بدرد ميخوره ! :f34r:

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
ايول جنابه خوني خيلي جالب بود ؟!

به بار تو اوتوبوس بودم (ايز اون 2 تيكه ها !) اوتوبوسه خيلي شولوغ بود ! اون مدلي كه چند دفر لايه در گير ميكنن !

خلاصه همينطوري كه وايساده بودم ديدم كناريم داره بدنش رو با التهاب لمس ميكنه ! همينطوري كه داشتم نگاش ميكردم

يدفه داد زد : اي وااااي ! موبايلمو دزديدن ! آقايه راننده در رو باز نكن ! (فكر كنم ميخواسته جيبايه همه رو بگرده) !

خلاصه يكي از ميونه جمعيت گفت ! شمارت رو بگير تا صدايه موبايلت در بياد ! :blink:

عجب فكر توپي بود خدايي ! اين يارو هم نامردي نكرد و با موبايل يكي زنگ زد !

اقا يييههو صدايه گوشيش بلند شد ! تا اومدن بفهمن صدا از كجاست ! يكي از اون وسط گوشي رو پرت كرد و قل داد رو زمين !

خلاصه معلوم نشد گوشي دسته كيه ولي پيدا شد !

پ ن : اگه گوشيتون رو دزديدن اين ترفند خيلي بدرد ميخوره ! :f34r:

ایول ، باحال بودن قضیه تایید میشه :D
ولی اگه دزده باحال تر بود و Silent می کرد چی؟

ParsVector

Registered User
لایک‌ها
5
ما یع بار رفتیم مسافرت 2 تا دزد ..ونی اومده بودن
خونه رو خالی کرده بودن
ولی حال داد چون تموم وسایل خونه رو از اول خرید باباهه
خلاصه حال داد ایشا قسمت خودتون شه :D

بالا