برگزیده های پرشین تولز

تا حالا روح از بدنتون خارج شده؟

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
اگر کسی خواست اطلاعت بیشتری در مورد برون فکنی بدست بیاره میتونه از لینکهای زیر استفاده کنه ، البته باید چیز تر شکن داشته باشید :D

لینک اول

لینک دوم

خوش بگذره :rolleyes:

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
من فکر کردم دیشب شوخی کردی...حداقل می گفتی روسری سرم میکردم:hmm:

گلدونه که افتاد خورد و خاکشیر شد باهاش شربت درس کردم:دی
من مگه با تو شوخی دارم :hmm:
قبل اذون اومدم هنوز روزه نبودی اشکال نداره :D

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
5 میلیون دلار رو کردید 1 میلیون دلار؟

شاهد دارم اما خوب دست من نیست که کی میاد

برم توی یه اطاق 10 سال بشینم که میخواد تصویر اینده بیاد !

خب در هر حال یا باید بتونید اثبات کنید یا غلط فرض می شود ....

در غیر این صورت مجبوریم همه چیز رو قبول کنیم ، مثلا خون آشام ...غول ...همون لولوهه که ممه می بره و ...!

در نتیجه همینطور که توضیح دادم ، شما در لحظه ای که دارد روی می دهد " حس " می کنید تکراریست که مربوط به اختلال مغزیست

با تشکر ( به هر حال پورسانت و .... )

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
من مگه با تو شوخی دارم :hmm:
قبل اذون اومدم هنوز روزه نبودی اشکال نداره :D

بداخلاق:hmm::hmm:
تو با من شوخی نداری ولی منم با تو جدی نیستم:hmm:
من اون موقع خونه نبودم!قبل اذون ظهر و میگم..وگرنه سحری که تاریک بود هیچ جا دیده نمیشد=))

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
لحظات قبل از مرگ واقعا چه اتفاقي مي‌افتد؟

گزارش‌هاي مشابهي از تجربه‌ها در لحظات نزديك به مرگ شنيده مي‌شود: نور سفيد زيبا و به تصوير درآمدن دوباره خاطرات.

اما دانشمندان قصد دارند كشف كنند كه واقعا چه اتفاقي براي مغز و هوشياري افراد محتضر مي‌افتد.

پزشكان در تحقيق جديدي كه هوشياري (هوشياري حين احيا) خوانده مي‌شود، بيماران بيمارستان‌هاي اروپا و آمريكاي شمالي را كه به مرحله‌اي به نام «توقف ناگهاني قلب» رسيده‌اند، مورد مطالعه قرار خواهند داد.‌ علم و دانش، منازعات زيادي را براي تعريف كردن مرگ و لحظه دقيق وقوع مرگ پشت سر گذاشته است. اما حالا، بيشتر پزشكان به مرگ، به‌عنوان يك فرآيند، نه يك حادثه مي‌نگرند. ‌

محققان مي‌گويند: چيزي كه مردم در طول مدت توقف ناگهاني قلب تجربه مي‌كنند، پنجره بي‌نظيري را براي فهميدن آنچه احتمالا طي فرآيند مرگ تجربه خواهيم كرد، به روي ما مي‌گشايد.

تحقيق قبلي در مورد 10 تا 20 درصد افرادي‌كه بعد از توقف ناگهاني قلب به زندگي ادامه داده‌اند، شفافيت، فرآيند خوش‌ساخت تفكر، استدلال، خاطرات و گاهي اوقات به ياد آوردن حوادث با ريزترين جزئيات را در لحظه رويارويي‌شان با مرگ گزارش كرده بود.

تحقيقي نشان داده افرادي‌كه احساس آرامش، نور درخشان و حتي جدا شدن از جسم را در لحظه مرگ گزارش كرده‌اند، احتمالا در زندگي روزمره خود بيش از ديگران در تشخيص خواب از هوشياري دچار مشكل هستند. اين افراد در هر دو تجربيات قبل و بعد از لحظه مرگ، علائمي مثل حركات سريع چشم را موقع خواب- در حالي‌كه هوشيار هستند- از خود نشان مي‌دهند.

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
بداخلاق:hmm::hmm:
تو با من شوخی نداری ولی منم با تو جدی نیستم:hmm:
من اون موقع خونه نبودم!قبل اذون ظهر و میگم..وگرنه سحری که تاریک بود هیچ جا دیده نمیشد=))
باشه حالا چرا می زنی :happy:

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
باشه حالا چرا می زنی :happy:
pardon.gif

من نمی زنمتم!:happy:

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
طاق باز نخواب تا بختک روت نیفته!

به پهلو بخواب یا حالت چمباتمه

roh%5B1%5D%5B1%5D.jpg

:lol: :lol: :lol:

به این وضعیت، «فلج خواب» می‌گویند. وحشت شما وقتی بیشتر می‌شود که دچار توهم بشوید و در حالی که هشیار هستید چیزهایی ببینید یا بشونید که منطقا نمی‌بایست در اطراف شما شما باشند.

شما ممکن است فقط یک بار فلج خواب را تجربه کرده باشید یا چند بار گرفتار آن شده باشید، حتی ممکن است چند بار در یک شب، دچار آن شده باشید.
واقعا فلج خواب چیست؟

در فرهنگ‌ها و جامعه‌های گوناگون، تفسیرهای مختلفی در مورد فلج خواب شده است. ما ایرانی‌ها به فلج خواب، بختک می‌گوییم. ایرلندی‌ها تصور می‌کنند که فلج خواب ناشی از دروغی است که روز قبل گفته‌اند یا ناشی از ویسکی بدی است که روز قبل خورده‌اند! بعضی‌ها از آن تعبیر به جن‌زدگی می‌کردند و علایم این وضعیت را به گردن دیوهای بدسرشت می‌انداختند. شکسپیر در «رمئو و ژولیت»، فلج خواب را به ساحره بدطینت نسبت می‌دهد. بعضی‌ها هم البته هراسان، شبانگاه راهی اورژانس می‌شوند و تصور می‌کنند که سکته کرده‌اند. تقریبا به تعداد فرهنگ‌هایی که در جهان وجود دارد، اسامی مختلفی برای این مشکل، ایجاد شده و در طی قرن‌ها، انواع و اقسام اجنه، اهریمن‌ها و نفرین‌ها، مقصر دانسته شده‌اند
اما،‌ فلج خواب توجیه ساده‌ای دارد. فلج خواب وقتی اتفاق می‌افتد که یک شخص هشیاری خود را حین خواب بازمی‌یابد ولی در این هنگام قادر به حرکت نیست. فلج خواب می‌تواند هم در هنگام به خواب رفتن رخ بدهد و هم در هنگام بیدار شدن از خواب.
از هر ۱۰ نفر، ۴ نفر فلج خواب را تجربه کرده‌اند. معمولا اولین بار در سنین نوجوانی این پدیده تجربه می‌شود. ولی فلج خواب در هر سنی ممکن است، رخ دهد. کم‌خوابی، خوابیدن در زمان‌های نامنظم، استرس، و افسردگی دوقطبی، خواب‌آلودگی مفرط یا narcolepsy ، گرفتگی یا کرامپ عضلات پا در حین خواب و مصرف بعضی از داروها یا اعتیاد مرتبط با فلج خواب هستند. با این همه ممکن است یک شخص بدون داشتن هیچ کدام از این شرایط دچار فلج خواب شود.

معمولا فلج خواب، نیازمند اقدام پزشکی خاصی نیست، مگر اینکه فلج خواب به صورت آزارنده تکرار شود و باعث خستگی در طول روز شود. درمان آن هم معمولا تنها شامل برطرف کردن اختلال زمینه‌ساز است. پزشک ممکن است توصیه کند که فرد عادات خواب خود را اصلاح کند یا در مواردی داروهای ضدافسردگی تجویز کند.

Nasrolahi

Registered User
لایک‌ها
3
دلیل علمیش این میشه
افرادی که از نظر روحی دارا اعتماد به نفس خوبی هستند بختک یا این پدیده زیاد براشون عجیب نیست و ازارشون نمیده خودشون هر طور که بخوان کنترلش میکنن .

البته کسانی که قوه تخیل ضعیفی دارن خیلی کم پیش میاد دچار بختک بشن . افرادی هم که قوی تخیل قوی دارن ولی اعتماد به نفس ضعیف و از نظر روحی و عصبی هم در وضعیت خوبی نیستن این بختک واقعا براشون میشه بختک و به جونشون می افته و شب تا صبحشون رو براشون جهنم میکنه .

سعی کنید زیاد به زندگی اهمیت ندید چون همین دنیایی که ما از خواب جدا میبینمش و اصطلاحا بهش واقعی میگیم همچینم واقعی نیست . و چیزی توش وجود نداره که بخوایم باهاش خوشحال و ناراحت باشیم .
اونهایی که ناراحت هستن الکی ناراحت هستند اونهایی هم که خوشحالن الکی خوشن

در این بین الکی خوش بودن به صرفه تر هست .

The Rock

Registered User
لایک‌ها
421
اين كه ميگن عين بختك... منظورشون همين بختكه؟ :D

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
آره یه چیز تو مایه های نفخ معده هست اگه تجربه کرده باشین
Suess0.gif

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
من یه بار این اتفاق برام افتاد 10 12 سال پیش. موقع خوابیدن رو پشت بوم بود که احساس سبکی کردم و یهو دیدم دارم پرواز می کنم. کاملا هشیار بودم و خودم رو هم می تونستم ببینم. حالا خواب بوده یا واقعی دیگه خدا عالمه.

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
بی صبرانه منتظر اموزش :دی
ولی من تاحالا بختک تجربه نداشتم

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
بی صبرانه منتظر اموزش :دی
ولی من تاحالا بختک تجربه نداشتم

دوست عزیز صفحه قبل لینک داده بودم دوباره میذارم اینجا . ضمنا چون همه جنبه این جور مسائل رو ندارند عین مطلب رو نمیذارم . لینک میدم هر کس دوست داشت مطالعه کنه .

اگر کسی خواست اطلاعت بیشتری در مورد برون فکنی بدست بیاره میتونه از لینکهای زیر استفاده کنه ، البته باید چیز تر شکن داشته باشید :D

لینک اول

لینک دوم

خوش بگذره :rolleyes:

نگین

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
71
منم يه مدت تحت تاثير حرف دوستام خيلي به اين موضوعا فكر ميكردم وفكر كنم يه بار برام پيش اومد ولي چند وقتيه كه به اين مسائل فكر نمي كنم اصلا هم مشكلي واسم پيش نيومده تلقين هم خيلي تا ثير داره
ولي دبير ديني ما هم چيزايي درمورد اين كه موقع خواب روح ميتونه از بدن خارج بشه وبه هرجا دلش ميخواد بره گفت وميكفت اگه خواب يه مرده رو ميبينيد وخيلي به نظرتون حقيي اومد علتش اينه كه موقع خواب اونو ملاقات كردين واين دليلش اين نيست كه روح كاملا ازبدن خارج ميشه بلكه حالتي داره كه هم توي بدنه هم آزاده يه چيزي مابين اين دوتا
من خيلي متوجه نشدم چي ميگه ولي فكر كنم به اين مسائل ارتباط داشته باشه

C'Tun

Registered User
لایک‌ها
22
اگه دمر خوابيده باشي چي ؟‌اين بختك دقيقا كجاي ادم ميشينه ؟ اين مورد برا كسي پيش نيومده ؟ درد كه نداشته ؟

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
چیزی به نام روح وجود ندارد که بخواهد از جسم خارج بشود یا نه ؟

فقط جسم وجود دارد و ذهن !

من شخصی تجربه گرا و استدلالی منطقی هستم , هرگاه که روح را در زیر میکروسکپ یا درون لوله آزمایش

به من نشان دادید , یا از روشهای منطقی-پوزیتیویستی آن را اثبات کردید , من هم روح را باور خواهم کرد !

گفتارهای کاهنان قبایل باستانی برای من مدرک نیست !:p

اصولا هرکس که او را با علم سر و کاری باشد با موجودات خرافی متافیزیکی , سرو کاری نیست!

:hmm:
هیچ چیزیو نمی شه صد در صد رد کرد در این موارد . چیزی که مشخصه اینه که قوانین فیزیک و امثالهم پدیده روح رو اثبات نمی کنه و کلا هر چیزی که انسان نتونه از طریق وسایل ارتباطیش با محیط درک کنه عملا براش بی مفهموم هست و اتکا بهش غلط هست ( از نظر من ) ولی چیزی که هست بازم نمی شه همه چیزو رد کرد چون همه اون چیزی که ما می بینیم و لمس می کنیم ارسال یه سری سیگنال های الکتریکی به مغز هست و ممکنه وجود خارجیش چیز دیگه ای باشه ... در کل چیزای هست که هنوز با علم ثابت نشده یه سر به هند که بریم چیزای می شه دید در این باب که آدم شاخ در می آره از این مرتازا و خیلی چیزای ژانگولر دیگه :blink: من خودم نرفتم اونجا ولی اشخاصی رو می شناسم که حرفاشون معتبر هست برای من و چیزایی در این باب دیدن که شاید نشه با علم ثابت کرد ... :rolleyes:

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
چیزی به نام روح وجود ندارد که بخواهد از جسم خارج بشود یا نه ؟

فقط جسم وجود دارد و ذهن !

من شخصی تجربه گرا و استدلالی منطقی هستم , هرگاه که روح را در زیر میکروسکپ یا درون لوله آزمایش

به من نشان دادید , یا از روشهای منطقی-پوزیتیویستی آن را اثبات کردید , من هم روح را باور خواهم کرد !

گفتارهای کاهنان قبایل باستانی برای من مدرک نیست !:p

اصولا هرکس که او را با علم سر و کاری باشد با موجودات خرافی متافیزیکی , سرو کاری نیست!

:hmm:

100% تائید میشه

بالا