برگزیده های پرشین تولز

تا حالا روح از بدنتون خارج شده؟

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
به هر حال تنها مدرک برای وجود روح و دیگر موجودات فراطبیعی , گفتارهای کاهنان قبایل باستان است که برای من

مطلقا کفایت نمی کند !

:happy:

موجوداتی ماوراطبیعی همچون جن و روح و فرشته و مردنامریی 1200 ساله , با هیچ

روش علمی و یا استدلال منطقی , ثابت نمی شود و بطلان آنها بر هر شخص بی غرض

و بدون پیش داوری , آشکار است. لطفا نگویید که ثابت نشدن , دلیل نبودن نیست , اگر این

طور است پس دراکولا و اسب تکشاخ و دیو سپید هم واقعیت دارند که شما نتوانسته اید

اثبات کنید.
بنده وجود چیزی رو رد نمی کنم هیچ وقت ... هر چیزی که ما نمی تونیم باهاش ارتباط از طریق حواسمون برقرار کنیم دلیل بر نبودنش نیست ... اینکه ما به این چیزا یعنی چیزایی که قابل اثبات نیست اتکا کنیم غلطه از نظر من ...

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
چیزی به نام روح وجود ندارد که بخواهد از جسم خارج بشود یا نه ؟

فقط جسم وجود دارد و ذهن !

من شخصی تجربه گرا و استدلالی منطقی هستم , هرگاه که روح را در زیر میکروسکپ یا درون لوله آزمایش

به من نشان دادید , یا از روشهای منطقی-پوزیتیویستی آن را اثبات کردید , من هم روح را باور خواهم کرد !

گفتارهای کاهنان قبایل باستانی برای من مدرک نیست !:p

اصولا هرکس که او را با علم سر و کاری باشد با موجودات خرافی متافیزیکی , سرو کاری نیست!

:hmm:

بزن بياد اون دست قشنگه رو. اي ول:happy:

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
اگه دمر خوابيده باشي چي ؟‌اين بختك دقيقا كجاي ادم ميشينه ؟ اين مورد برا كسي پيش نيومده ؟ درد كه نداشته ؟
:blink:
مگه بختك ادمه كه بخواد روي جايي بشينه؟
به صفحات قبلي مراجعه كنيد . دوستان لينكهايي كه اين پديده رو علمي توضيح داده گذاشتن:rolleyes:درد نداره ولي زجر داره از لحاظ روحي . چون بدن ادم براي چند ثانيه فلج ميشه و اون حالت ترس اور به ادم مسلط ميشه و ادم نميتونه حتي داد بزنه چون بدن فلج هستش در كل حالت خوشي نيست .شخصا براي من فقط موقعي پيش اومده كه طاق باز خوابيده ام . يعني سر روي بالشت و صورت روبه سقف ودست وپا ها ازد

Last edited:

omidsys

Registered User
لایک‌ها
72
بچه ها منم چند سال پیش یه اتفاق عجیبی افتاد!
بعداظهر تابستون بود تو پذیرایی خوابیده بودم بیدار شدم ولی هیچ کاری نمیتونستم بکنم همه جای بدنم قفل شده بود حتی دیدم بابام رفت بیرون ولی هیچ صدایی نمیتونستم بدم خیلی وحشناک بود.
کسی میتونه دلیلشو بگه؟:(

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
بچه ها منم چند سال پیش یه اتفاق عجیبی افتاد!
بعداظهر تابستون بود تو پذیرایی خوابیده بودم بیدار شدم ولی هیچ کاری نمیتونستم بکنم همه جای بدنم قفل شده بود حتی دیدم بابام رفت بیرون ولی هیچ صدایی نمیتونستم بدم خیلی وحشناک بود.
کسی میتونه دلیلشو بگه؟:(

عزيز من اين تاپيك تا 8 صفحه جلو امده درباره همين مسئله صحبت ميكنه! بختك يا همون فلج خواب .حالتي كه شما بهش دچار شديد همين بوده!

http://www.negahak.com/user.aspx?item=infoshow&id=1626

loyal280

Registered User
لایک‌ها
4
من هم زياد دچار بختك شدم ولي اين بار آخري واقعا عجيب و ترسناك بود،نصف شب چشمامو باز كردم و ديدم چشمام راحت ميتونه از پنجره بيرونو بيبنه و ضعيفي چشمام خوب شده،يهو خواستم بلند شم ديدم نميتونم ،خواستم داد بزنم ديدم نميشه،پيش خودم گفتم 1 2 3 ميگم بلند ميشم،باورتون نميشه 3 رو كه گفتم يهو رفتم رو سقف اتاق برگشتم،بعدش خوب شدم ،از ترس تا 1 ساعت بعدش خوابم نبر ولي كاملا احساس كردم روحم جدا شد و برگشت، چون خيلي واقعي و قابل لمس بود نميتونم بگم رويا بود

salhasalha

Registered User
لایک‌ها
0
من هم زياد دچار بختك شدم ولي اين بار آخري واقعا عجيب و ترسناك بود،نصف شب چشمامو باز كردم و ديدم چشمام راحت ميتونه از پنجره بيرونو بيبنه و ضعيفي چشمام خوب شده،يهو خواستم بلند شم ديدم نميتونم ،خواستم داد بزنم ديدم نميشه،پيش خودم گفتم 1 2 3 ميگم بلند ميشم،باورتون نميشه 3 رو كه گفتم يهو رفتم رو سقف اتاق برگشتم،بعدش خوب شدم ،از ترس تا 1 ساعت بعدش خوابم نبر ولي كاملا احساس كردم روحم جدا شد و برگشت، چون خيلي واقعي و قابل لمس بود نميتونم بگم رويا بود

:eek::eek::eek::eek:

Nasrolahi

Registered User
لایک‌ها
3
خیلی ها با دلایلی که فقط برای خودشون کافیه وجود روح رو ثابت کردن
خیلی ها میگن یه شکلی از انرژی هست

ولی اعتقادمن یه چیز دیگه اس

C'Tun

Registered User
لایک‌ها
22
:blink:
مگه بختك ادمه كه بخواد روي جايي بشينه؟
به صفحات قبلي مراجعه كنيد . دوستان لينكهايي كه اين پديده رو علمي توضيح داده گذاشتن:rolleyes:درد نداره ولي زجر داره از لحاظ روحي . چون بدن ادم براي چند ثانيه فلج ميشه و اون حالت ترس اور به ادم مسلط ميشه و ادم نميتونه حتي داد بزنه چون بدن فلج هستش در كل حالت خوشي نيست .شخصا براي من فقط موقعي پيش اومده كه طاق باز خوابيده ام . يعني سر روي بالشت و صورت روبه سقف ودست وپا ها ازد

:D بابا اون كه برا خنده بود ! من خودم خيلي اين حالت بهم دست داده. مغز انسان دستور ميده كه تمام عضلات در طول خواب فلج بشن و طي اختلالاتي در مغز بوجود مياد گاها.. اگه اون موقع بيدار بشيد نميتونه تشخيص بده و همينطوري فلج ميمونيد. دليل اين هم كه عضلات رو در خواب فلج ميكنه اينه كه به خودتون در طول خواب اسيب نزنيد

نگین

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
71
ديشب از بست بهش فكر كردم يه لحظه فكر كردم واقعا داره اتفاق ميفته البته خيلي زجر آور نبود بيشتر عضلاتم گرفت وفكر كردم دارم به سمت بالا ميرم كه فكرككنم به خلطر همون گرفتگي وفلج شدن موقتي عضلات بود

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
آره همه جورش
بختک که زیاد نبوده همون 2 3 بار دفعه آخر هم خیلی سال پیش بود جالب اینه تکون نمیتونستم بخورم چون یکی محکم گرفته بود هم دهنمو هم پاهامو دقیقا هم داش تو چشام نگاه میکرد اما خوب فکر میکنم حتما خواب میدیدم چون به این چیزا اعتقاد نداشتم

همونجوری هم خیلی پیش اومده تو خواب بعد از ظهر از جام پا شدم رفتم با خیلی ها حرف زدم صدامو نمیشنیدن و جوابمو نمیدادن بعد اومدم اتاق دیدم خودم اونجام
ولی خوب بازم چون اعتقاد ندارم میگم خواب بوده که بعدش بیدار شدم رفتم دیدم طرف همون جا واستاده با همون لباس ها و ایناااا

لاتاری

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
من هم دیشب به همین مرز دچار شدم و احساس کردم یه حوری داره بهم تجاوز میکنه

بیدار که شدم فهمیدم غلمان بوده تا الان دپرس هستم !

با احترام / حجت

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
اگه دمر خوابيده باشي چي ؟‌اين بختك دقيقا كجاي ادم ميشينه ؟ اين مورد برا كسي پيش نيومده ؟ درد كه نداشته ؟
marshal.jpg

بستگي داره؛اگه قزويني باشه واي به حالت ....
==============
انسان ها4 نوع خواب دارند:انبیاءبه پشت می خوابند،مومنین به پهلوی راست ،منافقین وکفار به پهلوی چپ و دمر خوابیدن مخصوص شیطان است خدای نکرده هیچ وقت دمر نخوابید کار خیلی زشتیست .
:lol: :lol: :lol:

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
مکان روح در مغز مشخص شد

با کشف قسمت‌هایی از مغز که مسئول احساس معنویت و تعالی است،‌ مرز بین مغز جسمانی و روح بشر کم‌رنگ می‌شود. آیا این کشف می‌تواند جدال قدیمی علم‌گرایان و معنویت‌گرایان را در رابطه روح و جسم پایان بخشد؟
در طول تاریخ علم و فلسفه، اغلب مغز علمی را از مفهوم معنویت و روح جدا می‌دانسته‌اند. تا جایی که علم‌گراها عملکردهای انسان را به مغز نسبت می‌دادند و معنویت‌گراها وجود روحی جدا از جسم را مسلم می‌دانستند. اما مطالعات جدید این مرز را برداشته‌اند.
به نظر می‌رسد حتی مسئول احساس تعالی و معنویت هم،‌ قسمت‌های خاصی از مغز باشد، چرا که مطالعه جدیدی در ایتالیا برای اولین بار نشان داده که برداشتن قسمت‌های خاصی از مغز،‌ می‌تواند احساس آرامش درونی را بالا ببرد.

salhasalha

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان اگه اجازه بدبد می خوام این تاپیک رو حذف کنم.

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
دیشب خوابیده بودم پا شدم دیدم روحم در اومده از بدنم آروم آروم داری میره از در بیرون ، گرفتمش گذاشتم سر جاش ! :blink:

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
پاک کنید بره بابا چیه ...

ما که هر وقت چیزی ازمون خارج شده سیفونو کشیدیم ....حالا روح هم قاتیش بوده یا نه نمی دونم

با تشکر ( بکش سیفونو ...! )

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
من یه بار این اتفاق برام افتاد 10 12 سال پیش. موقع خوابیدن رو پشت بوم بود که احساس سبکی کردم و یهو دیدم دارم پرواز می کنم. کاملا هشیار بودم و خودم رو هم می تونستم ببینم. حالا خواب بوده یا واقعی دیگه خدا عالمه.
الان یادم افتاد که منم تو نوجوانی همچین حسی را تجربه کرده ام. یادم نمیاد کجا و چه طوری بوده (تو خواب بوده، تخیل بوده یا چی را نمی دونم) ولی این سبکبال بودن و پرواز کردن روی شهر را یادم میاد! همین جدا شدن روح از بدن بوده؟

بالا