برگزیده های پرشین تولز

تا حالا شده چيزي رو براي اولين بار ببينيد ولي حس كنيد اون رو قبلا ديديد ؟

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اين اتفاق براي من خيلي افتاده . ميدونم كه براي بعضي هاي ديگه هم افتاده . مثلا براي اولين بار به يك جا مسافرت ميكنم و يك چيز رو ميبينم ولي احساس ميكنم دقيقا همون صحنه رو قبلا هم ديدم . دقيقا همون صحنه مثل يك عكس از جلوي چشمم ميگذره و يك حسي ميگه اينو قبلا ديدم يا قبلا اينجا بودم . بعضي وقتها حتي قدرت پيشبيني هم دارم (خيلي كم) مثلا وقتي براي اولين بار يك ظرف رو ديدم يك لحظه فيلمي از شكستن اون ظرف از ذهنم گذشت و بعد از چند لحظه دقيقا اون فيلم تو واقعيت تكرار شد و ظرف دقيقا همون جور كه من ديده بودم شكست . انگار قبلا از شكستن اون فيلم گرفته بودن و تو ذهن من پخش كرده بودن .
كسي مثل من اينجا هست ؟ كسي علت اين موضوع رو ميدونه ؟؟
من فكر ميكنم خواب هايي هستند كه ديديم ولي يادمون رفته . چون گاهي خواب ها آينده رو ميگن ولي ما بعد از خواب يادمون نيست كه چي ديديم ولي وقتي آينده مياد اون خواب يادمون مياد و تو ذهنمون زنده ميشه .
واقعا دنيا عجب چيز عجيبيه . گاهي وقتي اين صحنه ها رو ميبينم كه قبلا ديدم از عظمت دنيا ميترسم :eek:

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
یه جای دیگه هم بحثش شد
بله
تقریبا کم و بیش برای همه اتفاق میفته!!!!

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
بوجود اومدن این حالت اصلاحی در زبان فرانسه داره که بهش "دژاوو" گفته می شه.

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
این چرا دو تاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من تو ازاد بهش جواب دادم!
97.gif
97.gif

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
گاهي وقتي اين صحنه ها رو ميبينم كه قبلا ديدم از عظمت دنيا ميترسم
راستی من نفهمیدم از چی چی میترسی!! عظمت دنیا که ترس نداره!! خوب دنیا خیلی عظیمه دیگه!:D

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من فکر میکنم ما اینهارو توی خواب میبینیم !

اینجاست نمونه بارز مثل کوه به کوه نمیرسه ...
biggrinsmiley.gif

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از faridbahal :
راستی من نفهمیدم از چی چی میترسی!! عظمت دنیا که ترس نداره!! خوب دنیا خیلی عظیمه دیگه!:D
منظورم يك جور حس خاص هست نه اون ترس به معني عام . ته دلم خالي ميشه و از آخر كار ميترسم خدا عاقبت همه رو به خير كنه :( ;)

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از faridbahal :
خوب شرمنده بازم نفهمیدم!! ار اخر کار میترسی؟ !!!! !!! !!!! !!! !!! !!! !!!

يعني تو از بعد از مرگت نميترسي ؟؟؟ مطمئن هستي كه عاقبتت خير هست ؟؟؟ خوش به حالت .
من وقتي فكر ميكنم كه ما اين كارها رو قبلا تو يك دنياي ديگه انجام داديم و دوباره داريم اينجا هم انجام ميديم به فكر دنياي بعدي كه ما در آن خواهيم بود و بايد جواب پس بديم ميافتم و ميترسم كه اون دنيا وضعم چطور خواهد بود :(

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
حاجی دست ما رم بگير التماس دعا

mkn7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
روح همه انسانها قبل از ورود به دنیا در عالم زر وجود داشته و در اون عالم بعضی آدما با هم رفیقند
مثلا شما یه نفرو تو خیابون یا هرجای دیگه میبینید یا مکانی خاصو و نوعی آشنایی دارید این به همون دلیلی هست که گفتم.
اما به دلایلی و بنا به خواست خدا ما انسانها هیچی از اون دنیا یادمون نیست اما وجود داشته.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از mkn7 :
با سلام
روح همه انسانها قبل از ورود به دنیا در عالم زر وجود داشته و در اون عالم بعضی آدما با هم رفیقند
مثلا شما یه نفرو تو خیابون یا هرجای دیگه میبینید یا مکانی خاصو و نوعی آشنایی دارید این به همون دلیلی هست که گفتم.
اما به دلایلی و بنا به خواست خدا ما انسانها هیچی از اون دنیا یادمون نیست اما وجود داشته.
اوه ! :eek:

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر شما دنياي بعدي كه ما به اون ميريم هم همديگر رو ميشناسيم ياباز هم فقط خاطرات مبهم و دوري ( مثل الان ) از دنياي قبلي ( الان ) داريم
چرا خدا نخواسته ما هم رو بشناسيم تو اين دنياي جديد .؟ خواسته تنوع بده ؟ ;)
1 سوال ديگه ما در دنياي قبل هم همين شكلي بوديم ؟ احتمالا آره ديگه چون ميتونيم با ديدن هم يه چيز هايي به خاطر بياريم

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يعني ما تو دنياي زر هم دقيقا مثل همين جا زندگي ميكرديم كه بعضي جاها يا بعضي اتفاقات براي ما تكراري هستند در صورتي كه تا حالا تجربه نكرديم مثلا تو مراسم فوت يكي يه صحنه اي ميبيني كه خيلي آشنا مياد و حتي بعدش رو هم ميگي الان چي ميشه و درست از آب در مياد :eek: چطور ممكنه تو قبلا تو اون صحنه باشي چون امكان نداره كسي 2 بار بميره مگر اينكه تو زندگي قبليت اينو ديده باشي و 1 لحظه يادت بياد :hmm:

env0i

Registered User
لایک‌ها
0
تو دين و زندگي سال دوم دبيرستان در اين مورد صحبت شده و گفتن اين يه خواب هستش

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
با سلام
شما سخنگوی دولتی؟:D (با توجه به اواتار!)

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از faridbahal :
شما سخنگوی دولتی؟:D (با توجه به اواتار!)

ميگم بچه ها اين موضوع كه تكراريه هم تو آزاد بود هم تو تاپيك خواب
كلي هم در موردش صحبت شد :wacko:

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
راستش من یه دفعه از یه نفر که روانشناس بود این موضوع رو پرسیدم بهم گفت یه عکس العمل خاص در نورونها [هم] ميتونه باعث اين موضوع بشه. راست و دروغش پاي خودش!

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از env0i :
تو دين و زندگي سال دوم دبيرستان در اين مورد صحبت شده و گفتن اين يه خواب هستش
آره ... فك كنم نوشته بود سه جور خواب داريم. يه نوعش خوابي بود كه از آينده خبر مي داد. راستي من بچگيام خيلي اون ريختي مي شدم ولي الان نه. نمي دونم برا چي تازگي ها خيلي كم اون حالت بهم دست مي ده.

بالا