برگزیده های پرشین تولز

تا حالا عاشق شدين؟

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از Arwen :
راستي تفاوت سني 6 سال خيلي زياده؟
من 18 سالم باشه و اون 24 سالش باشه.

خب میدونی آرون جان عشق منطق نداره که بخوای منطقی باهاش برخورد کنی!
ولی از نظر علمی ازدواج پسر در سن پائین صحیح نیست که این دلایل خاص خودشو داره اگه دوست داشته باشی تو pm میتونم یه سری دلایلشو بدم.ازدواج با یه دختر بزرگتر هم در ایران صحیح نیست.
اما در مورد وضع تو همینو بدون که اون دختر الان در اوج پختگی برای تشکلیل زندگی هست ولی تو در 18 سالگی اصلا چنین آمادگی رو از هیچ لحاظ نداری! به علاوه شما باید ببینی عاشق چیه اون دختر شدی؟ صادقانه با خودت بشین و این سوال رو جواب بده.
مطوئن باش 5 سال بعد هرگز علایق امروزتو نخواهی داشت و این مشکل ساز هست
موفق باشی
20.gif

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از Reza364 :
خب میدونی آرون جان عشق منطق نداره که بخوای منطقی باهاش برخورد کنی!
ولی از نظر علمی ازدواج پسر در سن پائین صحیح نیست که این دلایل خاص خودشو داره اگه دوست داشته باشی تو pm میتونم یه سری دلایلشو بدم.ازدواج با یه دختر بزرگتر هم در ایران صحیح نیست.
اما در مورد وضع تو همینو بدون که اون دختر الان در اوج پختگی برای تشکلیل زندگی هست ولی تو در 18 سالگی اصلا چنین آمادگی رو از هیچ لحاظ نداری! به علاوه شما باید ببینی عاشق چیه اون دختر شدی؟ صادقانه با خودت بشین و این سوال رو جواب بده.
مطوئن باش 5 سال بعد هرگز علایق امروزتو نخواهی داشت و این مشکل ساز هست
موفق باشی
20.gif
صد در صد تایید میشه.

فراموش کن فراموش کن فراموش....

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Reza364 :
20.gif

حالا چرا تو pm ... خوب بگو كه بقيه هم استفاده كنن.....:blink:
به هر حال خيلي ها توي اين فروم ... دورو بر 18 - 19 - 20 سال رو دارن....

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
خيلي ممنون كه منو راهنمايي كردين.
ولي با اين حال مي خوام بميرم.زندگي برام سخت شده.دارم زجر مي كشم.مي خوام يه تحولي ايجاد بشه.مثلا وقتي بميرم ميرم توي يه دنياي ديگه كه هيچ چيزش مثل اين دنيا نيست.يا مثلا وقتي ازدواج كنم ديگه همه چيز برام عوض مي شه.يا حتي اگر با هم نامزد هم بشيم براي زندگي اميدوار مي شم.بعضي وقت ها هم دوست دارم كه يه قدرت خاص غير طبيعي داشتم.
شايد چند روز ديگه يه بلايي سرم بياد كه آرزو كنم اي كاش به همين زندگي الانم بر مي گشتم.
نمي دونم چي كار بايد كرد.واقعا نمي دونم...

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
بابا بیخیال باشین.
عشق کدومه .راستش منم مثل بقیه تو جونی عاشق شدیم.
بایه دختره 5سال رفیق بودیم .اینور اونور باهم خیلی میرفتیم .توخونه همدیگه .میدونید بعد از 5سال بهم چی گفت (مهدی تومثل داداش من میمونی)

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از Arwen :
خيلي ممنون كه منو راهنمايي كردين.
ولي با اين حال مي خوام بميرم.زندگي برام سخت شده.دارم زجر مي كشم.مي خوام يه تحولي ايجاد بشه.مثلا وقتي بميرم ميرم توي يه دنياي ديگه كه هيچ چيزش مثل اين دنيا نيست.يا مثلا وقتي ازدواج كنم ديگه همه چيز برام عوض مي شه.يا حتي اگر با هم نامزد هم بشيم براي زندگي اميدوار مي شم.بعضي وقت ها هم دوست دارم كه يه قدرت خاص غير طبيعي داشتم.
شايد چند روز ديگه يه بلايي سرم بياد كه آرزو كنم اي كاش به همين زندگي الانم بر مي گشتم.
نمي دونم چي كار بايد كرد.واقعا نمي دونم...
همین نوشته خودش دلیلی هست برای اینکه آماده ازدواج نیستی!
هر قدمی و هر کاری مشکل خودشو داره، فکر نکن که با ازدواج همه چی حله و دنیا به کام شیرین! گاهی واقعا آرزو میکنی برگردی به گذشته
تنها کاری که میتونی الان بکنی منحرف کردن فکرت به کارهای مثبتی هست که میتونه مشغولت بکنه تا از این حالت در بیای و بعد بتونی فکر کنی
20.gif

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با عشق زمان فراموش می شود وبا زمان نیز عشق

نیاز به کمی زمان و محیط دلشاد داری

از شهرتون بزن بیرون
برو تو یه شهر دیگه یه چند روزی برا خودت بگرد

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
تنها کاری که میتونی الان بکنی منحرف کردن فکرت به کارهای مثبتی هست که میتونه مشغولت بکنه تا از این حالت در بیای و بعد بتونی فکر کنی
امير هومن مي تونه منحرف كنه.بايد به اون گفت.
آقا رضا از راهنماييتون خيلي ممنون.ولي مي دونين وقتي اين حس به آدم دست مي ده ديگه نمي خواهد ولش كنه.دوست دارم همش توي اين حس بمونم.(اين حس رو با اينكه مي گم مي خوام بميرم اشتباه نكنيد).

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
اپرا جون از شما هم ممنونم.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
راستي اپرا جون آدرس خونتون رو برام pm كن.شايد يه روزي اومدم پيشت.

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از Arwen :
امير هومن مي تونه منحرف كنه.بايد به اون گفت.
آقا رضا از راهنماييتون خيلي ممنون.ولي مي دونين وقتي اين حس به آدم دست مي ده ديگه نمي خواهد ولش كنه.دوست دارم همش توي اين حس بمونم.(اين حس رو با اينكه مي گم مي خوام بميرم اشتباه نكنيد).
جوابتو دادم اون حس وقتی گذشت میفهمی که همچی مالی نبوده!

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
اسم كوچيكت رو هم بگو...اپرا كه نيست؟راستي چند سالته؟؟؟

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ارون جان نکنه عاشق من شدی؟

30.gif

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
می دونین منم وقتی 18 سالم بود خیلی دنبال دختر های بزرگتر از خودم بودم ..
علتش رو هم حالا فهمیدم اونم این بود که دخترهای بزرگتر از 22 سال راحت تر با پسر برخورد می کنن ، اما دختر های کوچک می ترسن ! یه جوری با پسر برخورد می کنن که انگار طلب کار هستند .. یعنی دختر های بزرگتر بهتر بلد هستند با پسر برخورد کنند .. شاید دلیلش برای تو هم این باشه ..
از بابت راه نداشتن هم , همیشه اینو یادت باشه که سرعت عاشق شدن پسرها خیلی بیشتر از دختر ها هست .. پسرها زود عاشق می شن ، اما دختر ها خیلی دیر عاشق می شن !!
یک چیز بدی هم که هست اینه که دختر ها این روزا حساب شده عاشق می شن یعنی فکر می کنن ببینن از این عشق چی گیرشون می یاد اگر خوب بود اونوقت عاشقت می شن !!!

حالا بگو ببینم ، اون دختره هم تورو دوست داره ؟؟؟

nevisande

Registered User
لایک‌ها
1
نههههههههههههههه خودتو علاف و بدبخت نکن،سعی کن فراموش کنی،(امضاء رو هم نیگا کنین) :(

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
من دوباره بخوام تعریف کنم فکر کنم دوباره این تاپیک هم محو بشه پس من فقط گوش میکنم

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
بالا