برگزیده های پرشین تولز

تا حالا کسی از سایت www.ghateat.com قطعه خریده؟

Hassan3313

Registered User
لایک‌ها
271
سوال کاملا مشخصه
این سوالو میپرسم چون قیمت قطعاتش توی همه کتگوریا پایینتر از بقیه سایتاست
...و اینکه قطعات قدمی توش هست که عملا نوشون وجود نداره و چن ساله توقف تولید شدن...به قیمت نو
میخام ببینم کسی تاحالا ازش خرید داشته و اگه داشته تجربشو بگه
ممنون

Last edited:

Rogziel

Registered User
لایک‌ها
56
سایتی که هیچ نماد اعتمادی نداره و لیست قطعاتش چند ساله اصلا آپدیت نشده قطعا اعتمادی بهش نیست و خرید آنلاین و واریز پول به حسابشون صد در صد اشتباهه!

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
سلام
من هم امروز با این سایت اشنا شدم و دیدم قیمت قطعاتش نسب به همه جا خیلی پایینتره.
و حتی یکی از قطعات که به گفته وارد کننده اصلی، اصلا هرگز توی ایران نیومده ، توی این سایت موجود بود و همین باعث تعجبم شد.
اما از سر کنجکاوی ثبت نام کردم و حدود 1 میلیون تومن سفارش ثبت کردم که در نهایت دیدم درگاه پرداخت ندارن.
تنها راه پرداخت بصورت واریز بانکی بود که در پایان شماره حساب یا کارتی هم نمایش داده نشد.

بقول دوستمون @Rogziel اشاره داشتن، هیچ نماد یا چیز معتبری در سایت وجود نداره.

ادرس های موجود در بخش تماس با ما رو هم با چند تا از همکاران قطعه فروش در تهران چک کردم، اون ها هم اطلاعی نداشتن در این مورد و مشکوک بودن به قضیه.

این احتمال وجود داره که سایت اصلا مربوط به این شرکت نباشه و توسط شخص ثالثی راه اندازی شده و صرفا نام و نشانی شرکتی رو وارد کرده اما تلفن های ثابت که سه خط هستن ممکنه ادم رو به جایی برسونه.
منتظرم روز شنبه از طریق چت با یکی از مسئولانش صحبت کنم ببینم چند چندن!

اگر از دوستان باسابقه، کسی تجربه خرید از این سایت رو داره ما رو در جریان بزاره. یا از دوستان اگر کسی در تهران هست حضوری چک کنن.
ممنون

بالا