برگزیده های پرشین تولز

تا كي وضع قسمت كسب درآمد قراره اينجور بمونه؟!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
سلام. تو رو به خدا عكس زير رو يه نگاه بندازين:

65nal0

تا كي قراره به اين وضع يه نفر در عرض چند دقيقه يه فوروم رو شخم بزنه و هيچكس هم به اين كاري نداشته باشه. اما وقتي توي گفتگوي ازاد چهار نفر دارن حرف ميزنن پست هاشون پشم هم به حساب نمياد! :hmm:
آخه واقعا نميشه واسه اين بخش يه قانوني گذاشت؟ يه محدوديت زماني در پست هاي پشت سر هم. يه محدوديتي در ميزان پست هاي افراد تازه وارد؟ ذله شديم به خدا.
كسي حاضر نيست كاري بكنه؟ :eek:

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
اولا كه اگه دقت كنيد من پست هاي نامربوط رو پاك ميكنم.

به شخص مورد نظر هم اخطار دادم . در مورد محدوديت هم شما مثل اينكه به آزادي بيان معتقد نيستيد . وقتي كه پست هاش پاك ميشه از شماره پست هاش هم كم ميشه.

در ضمن ما بيست و چهار ساعت كه نميتونيم آنلاين باشيم و مواظب كه كسي پست نزنه .

ما پست هاي نا مربوط رو پاك ميكنيم.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از davidmors :
اولا كه اگه دقت كنيد من پست هاي نامربوط رو پاك ميكنم.

به شخص مورد نظر هم اخطار دادم . در مورد محدوديت هم شما مثل اينكه به آزادي بيان معتقد نيستيد . وقتي كه پست هاش پاك ميشه از شماره پست هاش هم كم ميشه.

در ضمن ما بيست و چهار ساعت كه نميتونيم آنلاين باشيم و مواظب كه كسي پست نزنه .

ما پست هاي نا مربوط رو پاك ميكنيم.
آزادي بيان!
24.gif

اي بابا!
من فقط ميگم يه سيستمي باشه كه يه نفر نتونه كل فوروم رو با copy/paste كردن در عرض 5 دقيقع به گند بكشه! همين.

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
به نقل از daftarekhaterat :
آزادي بيان!
24.gif

اي بابا!
من فقط ميگم يه سيستمي باشه كه يه نفر نتونه كل فوروم رو با copy/paste كردن در عرض 5 دقيقع به گند بكشه! همين.
شديدا تائيد ميشه

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از babakweb :
شديدا تائيد ميشه
من فكر ميكنم خود ديويد راحت تره كه هر روز بياد ده تا پست دري وري راجع به درآمد 80 ميليون توماني و ايران بين و... رو پاك كنه. نميدونم چرا اينقدر در برابر ابن موضوع مقاومت ميكنن...

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
آخه کاری نمی شه کرد. چی کار کنیم به نظرت دفی جان !
همیشه که مدیرها آنلاین نیستند

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از knowhow :
آخه کاری نمی شه کرد. چی کار کنیم به نظرت دفی جان !
همیشه که مدیرها آنلاین نیستند
اتفاقا من ميگم يه كاري كنين زحمت مديرها كم بشه! لازم نباشه حتي يك روز به يك روز هم سر بزنن.
من ظهر ساعت 2 آخرين تايپيك سايت رو ميبينم وقتي ساعت 3 بعدازظهر برميگردم ميبينم 3صفحه مطلب و پست جديد واسم پيدا ميكنه! اين اتفاقي نيست كه يك بار و 2 بار افتاده باشه. واسه همه ميافته و مسببش هم فقط يه نفر بيكاره.
من از قابليتهاي VB خبر ندارم. به عنوان يه كاربر ممكنه نظري بدم كه عملي نباشه. مثل همون قضيه شمارش پست هاي آزاد! شما خودتون هرچي صلاحه عمل كنين ولي واقعا آيا نميشه يه قانوني واسه پست زدن توي اين بخش قرار داد؟ مثلا محدوديت زدن پست هاي متوالي. گمون كنم اين delay قابل تنظيم باشه.
من از دار دنيا يه حساب ايگولد دارم كه شايد 10 سنت هم توش نباشه. اصلا هم دنبال چنين برنامه هايي نيستم. ولي وقتي وضع فوروم رو اينجوري ميبينم احساس خوبي بهم دست نميده. يه جورايي توي اين فوروم كنگر خورديم و لنگر انداختيم! دلمون واسش ميسوزه. :)

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
ظاهرا فقط مشكل تو گفتگوي آزاد بوده! بقيه جاها شخم زدن مجازه بزرگان محترم يه نيگا به بخشهاي ديگه بندازين بار گفتگوي آزاد منتقل شده به بخشهاي ديگه! :blink:

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
من خودم اصلا تو اين جور جاها فعاليت ندارم ولي فكرميكنم بيشتر كساني كه دارن اينجا در مورد درآمد اينترنتي مينويسن يه جاي مفت پر بيننده پيدا كردن براي تبليغ كردن و بالا بردن تعداد زيرشاخه ها.حيف پي تي هست كه ازش سو استفاده بشه چون فكرنميكنم از اين معاملات :blink: خيري به پي تي برسه

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از Reza364 :
من خودم اصلا تو اين جور جاها فعاليت ندارم ولي فكرميكنم بيشتر كساني كه دارن اينجا در مورد درآمد اينترنتي مينويسن يه جاي مفت پر بيننده پيدا كردن براي تبليغ كردن و بالا بردن تعداد زيرشاخه ها.حيف پي تي هست كه ازش سو استفاده بشه چون فكرنميكنم از اين معاملات :blink: خيري به پي تي برسه
آخه بعضيهاشون واقعا جالب هستن. يكي تبليغ يه سيستم كرده بود يكي هم بلافاصله زيرش نوشته بود من 3 دلار ريختم به حسابش ولي گمون نميكنم بهم پولم رو برگردونه!! اين جور تايپيك ها و پست ها شان و ارزش اين فوروم رو تا حد يه بازار مكاره پايين مياره. ببخشين كه از اين اصطلاح استفاده ميكنم...

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
هر شخص مي تواند 10 نفر به طور مستقيم زير مجموعه داشته باشد و در در مرحله ششم شما 1,000,000 زير مجموعه خواهيد داشت كه معادل ماهي صد هزار دلار يا 800مليون تومان مي شود.
اينهم يكي از اون تبليغات زنجيره اي امروز! تو رو بخدا يه كسي اينها رو ببينه به پرشين تولز نميخنده؟!

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
نه

كسي نميخنده

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
به نقل از davidmors :
نه

كسي نميخنده
ببخشيد که ميگم ( نظر من هست ) شايد فضولي باشه !!!
نميشه تعداد مديران رو افزايش داد مخصوصا کسب در آمد که مشکل دارد به نظر من کساني هستن که زياد آن ميشن و قابل اعتماد هستن و ميتونن اين کارو بکنن

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
دیوید عزیز کارشناسان اقتصاد خیلی در مورد زیانهای اقتصادی این پدیده هشدار دادن . مثل این تاپیک ( http://forum.persiantools.com/t20611.html ) که چند وقت پیش خودم زدم و جناب فتوکپی زحمت کشیدن و سنجاقش کردن .
اصلا وجود چنین بخشی در فروم بسیار عالی پرشین تولز چه سودی داره عزیز ؟

meli

Registered User
لایک‌ها
23
به نقل از daftarekhaterat :
اينهم يكي از اون تبليغات زنجيره اي امروز! تو رو بخدا يه كسي اينها رو ببينه به پرشين تولز نميخنده؟!
نمي خوام مثل هميشه نظر كسي رو تاييد يا تكذيب كنم :lol: ايندفعه نظر خودمو مي گم
دفي جون نظر شما محترم
اما بعضيا مثل منو شما و ... اين تاپيكا رو دوست ندارن
اما بعضيا هم اونو مي پسندن و دليل گشت و گذارشون تو اينترنت همينه
دقيقا مثل تماشاي بازي فوتبال ميمونه كه ممكنه شما دوست داشته باشي و من نه
با بستن قسمت در آمد اينترنتي مخالفم چون اونهم طرفداران خودش رو داره
اما با اون قسمت كه بالا نوشتي از قول يكي از دوستان كاملا باهات موافقم
خنده داره اما اوناهم براي تبليغ از يه شيوه هايي استفاده مي كنن ديگه! :blush:
من با زياد كردن مديرا توي همه قسمتا موافقم
اما زياد كردن به اين معني نيست كه 10 نفر براي يه قسمت بزارن :blink: منظورم اينه كه كسايي رو انتخاب كنن كه صبح تا شب توي پي تي ان و مي تونن اين جور مسائل رو كنترل كنن.
ههههههه خسته شدم! :D

meli

Registered User
لایک‌ها
23
اینم یه نمونه دیگه
"
سلام دوستاي خوبم .
حتما قبل از تهيه كامپيوتر مورد نظرتان به سايت انفورماتيك گستر سري بزنيد و با محصولات OCZ , Kingston , Albatron ,Pixelview , ladybird, U.S.Robotics آشنا شويد راستي يادتون نره كه عضو خبرنامه اش بشين چونكه هر هفته روي افرادي كه عضو خبرنامه هستند قرعه كشي ميكنه.
"
که آوردن چسبوندن تو تاپیکی که داریم راجع به شبهای برره حرف می زنیم.!!!
نمی گم به قصد گذاشتن شاید اشتباه شده اما یکی باید حواسش باشه

HendeseH

Registered User
لایک‌ها
1
اگه امكانش باشه در قسمت نوشته هاي جديد ، هر کاربر توانایی انتخاب یا حذف فروم های دلخواه رو داشته باشه ، شاید مشکلات تا حد زیادی کمتر بشه .مشکل تعداد پست ها دیگه با مدیراست .)شاید بشه برای هر فروم ارزش گزاری کرد(
نمیدونم مطالب بالا عملی هست یا نه

meli

Registered User
لایک‌ها
23
به نقل از HendeseH :
اگه امكانش باشه در قسمت نوشته هاي جديد ، هر کاربر توانایی انتخاب یا حذف فروم های دلخواه رو داشته باشه ، شاید مشکلات تا حد زیادی کمتر بشه .
یعنی شما میگی بشه یه تاپیک رو کلا بست
بابا دمت گرم
پس اینجا مدیر می خواد چیکار ؟
آقای ابراز وجودو می زاریم به جای آقابزرگ :lol:
آقا بزرگو می فرستیم مرخصی :D

HendeseH

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از meli :
یعنی شما میگی بشه یه تاپیک رو کلا بست
بابا دمت گرم
پس اینجا مدیر می خواد چیکار ؟
آقای ابراز وجودو می زاریم به جای آقابزرگ :lol:
آقا بزرگو می فرستیم مرخصی :D

:) :) :) :)
نه بابا .
مثلا فرض كن من ميخوام فقط از قسمت درآمد اينترنتي اينجا استفاده كنم. يا از تمامي فرومهاي اينجا بجز درآمد اينترنتي استفاده و مطالب جديد اون رو ببينم . قابليتي باشه كه برم قسمت edit option و فروم های مورد علاقه ی خودم رو تیک بزنم یا تیک فروم هایی که نمیپسندم بردارم واز این به بعد هر وقت نوشته های جدید رو میزنم فقط اون قسمت ها بیاد
افتاد حالاااا :blush: قسمت دوم هم توضیح بدم ؟ ;) ;)

بالا