برگزیده های پرشین تولز

تا 1700 چی بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

lord_of_atlantiss

Registered User
لایک‌ها
126
کلا آیفون یعنی خاص با کاربر میگو موافقم الانم شایعاتی مبنی بر اومدن آی او اس هست که رو آیفون 5 اس قراره گذاشته بشه و فکر کنم رقیب آنچنانی شاید نداشته باشه همه گوشیا رو آوردن به آندروید چون میخوان محصولاتشون رو بیشتر بفروشن اما آی او اس انحصاری آیفونه که هر چند تنها رو محصولات آیفون قرار داده شده اما سود تمام گوشیای سیستم عامل آندروید رو میبره....استارتر اگه واقعا نیخوای آندروید رو تجربه کنی نوت 2 بهترین انتخابه البته بعد آیفون که شما میگی گرونه...

mk4_syrex

Registered User
لایک‌ها
102
طبق معمول همیشه حداقل 90 درصد مطالب گفته شده درتاپیک مرتبط با موضوع نیست :D
همتونو دوست دارم برو بچز

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
نمیدونم چی بگم چون میترسم یاشار ریپورت کنه منو :eek:
ولی 808 دوربینش حرف نداره
بین گوشیا بله ولی واقعا میشه به 808 گفت اسمارت فون ؟

یا مثلا به گالاکسی کمرا میشه گفت تبلت یا گوشی ؟

newprince_20

Registered User
لایک‌ها
1

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
همتونو دوست دارم برو بچز
داداش شما تایپیک رو جای درستی نزدین باید توی گوشی واسمارت فونها میزدین نه وسط بازارچه :دی

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
همتونو دوست دارم برو بچز
نیست خودت جای مربوط تاپیک زدی باید تو مشاوره میزدی تاپیک رو :دی
حالا صبح کلا تاپیکت منطقل میشه حرص نخور

farshad10

کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
بین گوشیا بله ولی واقعا میشه به 808 گفت اسمارت فون ؟

یا مثلا به گالاکسی کمرا میشه گفت تبلت یا گوشی ؟
یاشار فرق گالاگسی کمرا با اس 2 اونقدره که فرق من با تو توی تعدادپستهامونه

lord_of_atlantiss

Registered User
لایک‌ها
126
man nagofatam s3 behtare!!!!!
shoma javabe soale mano bede gushiee ke hatman bayad ye cover rush bashe barikie oon gushi dg be che dardi mikhore ???
iphone gushie khubie amma hajme app haye oon vaghean balas ke ba in net iran kheyli bayad taghatet bala bashe...
os kheyli sade va rahati ham dare...

amma 2400 vaghean hazineye ziyadie bara gushi...
magar inke pool bikar dashte bashi naduni chikaresh koni....

درسته ولی من مثال زدم اس3 رو بعد اگه کاور هم نداشته باشه اگه خوب مواظبش باشی کم خط میخوره...آره دیگه 2400 خیلی زیاده الان اگه یه دبیر راهنمایی بخواد همچین گوشی رو بخره باید حقوق 4 ماهشو البته بدون هزینه اضافی کنار بزنه تا بتونه بخردش

chelsea67

Registered User
لایک‌ها
269
iphone
بعد از اون نکسوز
بعد از اون وان ایکس
نوت هم جذابیتش دو روز اولش هست و بعدش زده میشی. در ضمن فرمایش دوستمون تایید میشه که چون قیمتش نزدیک به 5 هست ملت دو به شک میشن توی خرید و ممکن توی فروشش به مشکل بخوری.
در ضمن افت نوت خیلی بیشتر از iphone هست.
در کل بستگی داره از گوشی چی بخوای. واسه بازی میخوای نوت بگیر. واسه استحکام one x واسه کلاس میخوای نکسوز و اما در کل iphone همش رو میارزه! با 5 کار کردم. دوربین فوق العاده داره، شیک هست، سیستم عامل با امکانات فوق العاده و ضمن اینکه به نظر من دو هسته آیفون با 4 هسته وان ایکس به راحتی رقابت میکنه (نظر شخصی هست)

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
یاشار فرق گالاگسی کمرا با اس 2 اونقدره که فرق من با تو توی تعدادپستهامونه
چه ربطی داشت به دهه فجر ؟

بابا میگم نوکیا 808 گوشی هوشمندی نیست یه چیز تو مایه های دوربین دیجیتالی که قابلیت مکالمه داره
البته سلیقه ای هستا یکی شاید قبولش داره ولی من به عنوان سیستم عامل و گوشی هوشمند قبولش ندارم
خدایی هم خوب شکست خورد اصلا فروش نداشت
ولی ان 9 رو ببین میشه گفت یه سیستم عامل درست حسابی داره ولی بازم زیاد طرف دار نداره

farshad10

کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
چه ربطی داشت به دهه فجر ؟

بابا میگم نوکیا 808 گوشی هوشمندی نیست یه چیز تو مایه های دوربین دیجیتالی که قابلیت مکالمه داره
البته سلیقه ای هستا یکی شاید قبولش داره ولی من به عنوان سیستم عامل و گوشی هوشمند قبولش ندارم
خدایی هم خوب شکست خورد اصلا فروش نداشت
ولی ان 9 رو ببین میشه گفت یه سیستم عامل درست حسابی داره ولی بازم زیاد طرف دار نداره
ربطش اینه که ما هردوت یوزر 2012 هستیم تو کجا و من کجا
اس 2 چقد فروخته مثلا در دوماه و کمرا چقدر ؟ هیچ میدونی فروش کمرا بیشتر بوده ؟ هان میدوونی > ؟

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
ربطش اینه که ما هردوت یوزر 2012 هستیم تو کجا و من کجا
اس 2 چقد فروخته مثلا در دوماه و کمرا چقدر ؟ هیچ میدونی فروش کمرا بیشتر بوده ؟ هان میدوونی > ؟
دمپایی گلوش اصل مرکز میدونی چه قدر فروش داشته هیچ میدونی از اس 2 بیشتر فروخته مرد حسابی اون دوربینه این گوشیه اون دمپایه چیو با چی مقایسه میکنی

ehsanrajabi

Registered User
لایک‌ها
19
خواستم هر سه صفحه رو بخونم حسش نبود :دی

بنده یه عمر هست دارم ریویو می خونم وست عزیز . به نظرم شک نکن نکسوس 4 ! تنها مشکلی که هست اینه که کم یاب شده . هست ها ولی گرون میدن که البته بودجه شما میرسه و حتما هم 16گیگ بخر .

نظر تخصصی هم نیمدم چون به راحتی ریویو ها و مقایسه هاش رو در سایت های معتبر می تونی بخونی . کافی هست در گوگل سرچ کنی:
nexus 4 vs galaxy S III
nexus 4 vs one x
nexus 4 vs one x +
به نظرم حرف نداره و مهمتر از همه اینکه دست هرکسی نیست . کیفیت ساخت و سیستم عامل هم که حرف اول رو میزنه ! انکه میگن پشتش می شکنه هم دری وری هست ! مگر اینکه بندازیش زمین .که این کار رو با هرگوشی 140گرمی بکنی می پوکه !

newprince_20

Registered User
لایک‌ها
1
iphone
بعد از اون نکسوز
بعد از اون وان ایکس
نوت هم جذابیتش دو روز اولش هست و بعدش زده میشی. در ضمن فرمایش دوستمون تایید میشه که چون قیمتش نزدیک به 5 هست ملت دو به شک میشن توی خرید و ممکن توی فروشش به مشکل بخوری.
در ضمن افت نوت خیلی بیشتر از iphone هست.
در کل بستگی داره از گوشی چی بخوای. واسه بازی میخوای نوت بگیر. واسه استحکام one x واسه کلاس میخوای نکسوز و اما در کل iphone همش رو میارزه! با 5 کار کردم. دوربین فوق العاده داره، شیک هست، سیستم عامل با امکانات فوق العاده و ضمن اینکه به نظر من دو هسته آیفون با 4 هسته وان ایکس به راحتی رقابت میکنه (نظر شخصی هست)

(الان بین NEXUS 4 و ONE X PLUS و GALAXY SIII و GALAXY NOTE II موندم)

iphone nagofte-1!!!!
2- goft iphone dashtam
3- nazaret kamelan doroste...
tebghe amar 2hasteye iphone ba 4hasteye one x ke hichiiiiii az 4hasteye s3 ham ghavitar amal karde...
onam bekhatere chip apple... kasi manba khas bege ta bedam....

farshad10

کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
دوست من فقط به نظر من تنها گوش که بالای یک ملیون ارزش خرید داره نوت 2 هستش تمام

lord_of_atlantiss

Registered User
لایک‌ها
126
داش بازم میگیم از گوشی چی میخوای با توجه به بودجه ات و معیار هایی که در نظر گرفتی برو نوت2 رو بخر شیرینیشم بیار

newprince_20

Registered User
لایک‌ها
1
داش بازم میگیم از گوشی چی میخوای با توجه به بودجه ات و معیار هایی که در نظر گرفتی برو نوت2 رو بخر شیرینیشم بیار

dadash mige keyfiyat sakht bala mikhad....
man khodam alan SAMSUNG daram...
amma samsung keyfiyat sakhte paeeni dare...
man samsung nadidam ke bad az ye modat kar kardan range stile doresh narafte bashe....

lord_of_atlantiss

Registered User
لایک‌ها
126
dadash mige keyfiyat sakht bala mikhad....
man khodam alan SAMSUNG daram...
amma samsung keyfiyat sakhte paeeni dare...
man samsung nadidam ke bad az ye modat kar kardan range stile doresh narafte bashe....
والا دیگه باید خودشون تصمیم آخر رو بگیرن ما هر چی تو ذهن داشتیم و دانسته هامون بهشون گفتیم.راستش منم میوام بخرم اما بین 5 و نوت2 موندم از یه طرف آیفون قیمت نجومیاش همچنان ادامه داره از یه طرفم نوت2 آندروید و دل آدم زودی میره

ehsanrajabi

Registered User
لایک‌ها
19

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآیییییییییییییییی نفس کش ! یکی پیدا شده با ما به بحث بشینه :دی .
رفیق عزیزم ، اون لینکی که شما دادی رو پرت کن دور ! دیجیکالا بیاد ریویو بده ؟ ولش کن ! من خودم ده تا ریویو خارجی خوندم که در خصوص حساسیت قاب پشت صحبت کرده اند !!! بحث من این هست که اونقدری که اشاره شده حساس نیست و آسیب پذیر نیست ! اتفاقا از یوزرهای فروم xda-developers هم پرسیدم و کاملا راضی بودند و یک مورد هم شکایت از قاب پشن ندیدم . بستگی داره چطور باهاش کار کنید . تا زمین نخوره هیچیش نمیشه . زمین هم خورد دیگه فرق نمیکنه چی باشه . هر گوشی باشه حتی اگه در ظاهر چیزیش نشده باشه در دراز مدت تاثیر منفی داره صددرصد ! 1700پول گوشی هست ! اگر بخوره زمین اول باید صاحبش رو کشت :دی

بالا