برگزیده های پرشین تولز

تا 1700 چی بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
فقط میتونم بگم که ما (امثال من) ول معطلیم. مردم گوشی میخرن 1700 بعد ما دلمون خوشه زندگی میکنیم :(

akbaaria

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
425
فقط میتونم بگم که ما (امثال من) ول معطلیم. مردم گوشی میخرن 1700 بعد ما دلمون خوشه زندگی میکنیم :(

داداش اسپیکر ها و آمپ های لامپی که شما داری تو ایران کسی نداره دیگه از این بهتر؟!!! :D

pouyasony

Registered User
لایک‌ها
253
نمیخوایم بحث رو به بی راهه بکشونیم اما دوستانی که میگن آیفون بده محض اطلاع میگم آیفون 5 بهترین-قدرتمند ترین زیباترین گوشی 2012 شد و این یعنی یه امتیاز واسه کسی که گوشی مث آیفون 5 دستشه.نوت 2 هم بعد از آیفون قرار داره...داداش خودت باید انتخاب کنی یه مقایسه کلی از گوشیات داشته باش و ببین بیشتر کدوم واسه کار راحتره چون همه آندروید هستن انتخاب یکم سخت میشه.ببین کدوما به بودجه ات نزدیک ترن.ملاک انتخاب خودتو مشخص کن

امکاناتو کارایی که نوت 2 داره ایفون 5 یک دهمشم نداره .کسی که واقعا بخواد از گوشیش کار بکشه نوت کاراییش واقعا بیشتره ایفون 5 فقط از لحاظ دوربین بهتر از نوته یکیم اینکه ساپورتش قطعا بهتر از نوت خواهد بود ولی تو بقیه موارد بدون شک نوت بهتر و سرتره چون خودم جفتشو داشتم دارم میگم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

mahmood_t

Registered User
لایک‌ها
396
داداش به نظر من فقط به فکر خرید ایفون ۴ اس باش و بس

pouyasony

Registered User
لایک‌ها
253
داداش به نظر من فقط به فکر خرید ایفون ۴ اس باش و بس

با اینکه 4اس خیلی عالیه ولی واقعا حیفه که ادم اینهمه پولو بده به یه گوشی که ماله سال 2011 هستش حداقل اگه بخوان ایفون بگیرن 5 بگیرن خیلی بهتره کسی که میخواد اینهمه پول گوشی بده بهتره یه گوشیه بروز و با تکنولوژی جدیدتر بگیره

lord_of_atlantiss

Registered User
لایک‌ها
126
امکاناتو کارایی که نوت 2 داره ایفون 5 یک دهمشم نداره .کسی که واقعا بخواد از گوشیش کار بکشه نوت کاراییش واقعا بیشتره ایفون 5 فقط از لحاظ دوربین بهتر از نوته یکیم اینکه ساپورتش قطعا بهتر از نوت خواهد بود ولی تو بقیه موارد بدون شک نوت بهتر و سرتره چون خودم جفتشو داشتم دارم میگم

من هیچ کدومشو نداشتم یعنی بودجه یاری نکرده ولی خب ما تو ایرانیم و آندروید تو ایران مطرح تره تا آی او اس اگه بری خارج نگاه کسی هم شاید اندک افرادیو ببینی که گوشی با سیستم عامل آندروید دارن یا بلک بری یا آیفون که جفتشونم تو ایران محدودیت دارن

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
دقت کردم همه اونچیزی که از نظر خودشون بهترین بود رو بهت پیش نهاد دادن :|

میخوای ضرر نکنی ایفون بگیر که انگار دلار گرفتی

دوربین و صفحه نمایش خوب میخوای بهترین چیزی که داشتم اکرو اس

ساپورت خوب نرم افزاری میخوای نکسوس 4

یه چیز خیلی خر میخوای که مفت باشه اس 3 بگیر که خوب خورده تو سرش

یه گوشی خاص و تک میخوای که دست هر... نباشه مترولا بگیر

یا مصلا میخوای پولتو دور بریزی یه اکسپریا زد بگیر

کلا تکلیف مارو مشخص کن امکانات میخواس کلاس میخوای

سخت افزار جنس بدنه دوربین نمایشگر همه تا حدی خوبن ولی کدوم اولویت قرار داره برات برو بگیر

من 2 ماه پیش اولویتم دوربین و صفحه نمایش بود اکرو رو برداشتم الان اولویتم یه چیز غول و مفته اس 3 میخوام بگیرم

من هیچ کدومشو نداشتم یعنی بودجه یاری نکرده ولی خب ما تو ایرانیم و آندروید تو ایران مطرح تره تا آی او اس اگه بری خارج نگاه کسی هم شاید اندک افرادیو ببینی که گوشی با سیستم عامل آندروید دارن یا بلک بری یا آیفون که جفتشونم تو ایران محدودیت دارن
دلیل نمیشه تو خارج بلک بری ویندوز فونم بیشتر طرف دار داره تو ایران اصلا نگاشم نمیکنن

یکم دید رو باز کنید تو همون خارجشم طرف مخ هک و.. باشه مجبور هست با سیستم عامل های اوپن سورس مثل اندروید کار کنه

mego

Registered User
لایک‌ها
255

من خودم الان سونی دارم.البته قبلا هم چندین مدلش رو داشتم.حتی همین اکرو اس رو هم داشتم دوربینش رو اصلا قبول ندارم.لطفا درست راهنمایی کنید

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
من خودم الان سونی دارم.البته قبلا هم چندین مدلش رو داشتم.حتی همین اکرو اس رو هم داشتم دوربینش رو اصلا قبول ندارم.لطفا درست راهنمایی کنید
تو بهترین دوربینی که داشتی اون نکویا 808 بوده دیدت از دوربین یه چیز دیگس منی که 2 سال تو اتلیه عکاسی کار کردم
دوربین های حرفه ای کنن و نیکون دستم گرفتم یه چیز میدونم جناب کل پوریان خورده حساب های شخصی رو وارد مسائل کاری نکنید

درضمن ایون که الان داری دوربینش خیلی مشکل داره تو همین فرم از هر 3 تاش یکی مشکل فکوس داره

lord_of_atlantiss

Registered User
لایک‌ها
126
دقت کردم همه اونچیزی که از نظر خودشون بهترین بود رو بهت پیش نهاد دادن :|

میخوای ضرر نکنی ایفون بگیر که انگار دلار گرفتی

ساپورت خوب نرم افزاری میخوای نکسوس 4

یه چیز خیلی خر میخوای که مفت باشه اس 3 بگیر که خوب خورده تو سرش

یه گوشی خاص و تک میخوای که دست هر... نباشه مترولا بگیر

یا مصلا میخوای پولتو دور بریزی یه اکسپریا زد بگیر

کلا تکلیف مارو مشخص کن امکانات میخواس کلاس میخوای

سخت افزار جنس بدنه دوربین نمایشگر همه تا حدی خوبن ولی کدوم اولویت قرار داره برات برو بگیر

من 2 ماه پیش اولویتم دوربین و صفحه نمایش بود اکرو رو برداشتم الان اولویتم یه چیز غول و مفته اس 3 میخوام بگیرم

دلیل نمیشه تو خارج بلک بری ویندوز فونم بیشتر طرف دار داره تو ایران اصلا نگاشم نمیکنن

یکم دید رو باز کنید تو همون خارجشم طرف مخ هک و.. باشه مجبور هست با سیستم عامل های اوپن سورس مثل اندروید کار کنه

داداش اینم بگم امنی یه سیستم عاملم مهمه ها چون آی او اس خیلی ایمن ترا از آندروید و البته راحتر دلیل این که میگم خارج بهتره از لحاظ برنامه هاشونه که اکثرا اینترنت میخوان اونم نت پر سرعت و آزاد که ایران این امکانات رو محدود کرده بازم میگم آیفون بهترینه

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
امنیت فقط بر میگرده به اپراتور
در مورد خود گوشی سیستم های اپن سورس همیشه امن تر بوده و تعداد ویورس های کمتری نصبت به سیتم های عامل های پولی دارن

newprince_20

Registered User
لایک‌ها
1
duste aziz age keyfiyate sakhte badane barat moheme dore SAMSUNGo khat bekesh....

NEXUS 4 ham keyfyate sakhte poshtesh paeene...age zarbe bokhore ehtemale shekastaneshh balas....
amma maziyate NEXUS4 ine ke akharin updata android avval ba seri nexus miyad....

ONE X ham be 4 haste ee budanesh nega nakon chon cpu az noe(NVIDIA Tegra 3) hast ke az 2hastee haye (krait) zeeftar ya dar hade hamune....

dustan bazia gotan IPHONE 5....man behet pishnahad nemikonam 2400 pool gushi bedi...dar zemn bozorgtarin eybe IPHONE 5 ine ke age behesh feshar biyad gushi kham mishe(tab bar midare) ke tu hamin froum ham yeki bara furush gozashte bud... va yeki dg inke poshtesh khash pazire.....

nazare man be XPERIA TX va XPERIA V hast...
jofteshun ham keyfiyate sakhte khubi daran.....
jofteshun cpu 2hastee az noe krait daran ke ba 4 hastee ha barabari mikoni....

dar zemn bejaye 2400 shoma 1400 hazine mikoni ke in khodesh kheyliee....
agar ehyanan etefaghi bara gushitun oftad az in nasuzin ke chera 2400 pool gushi dadin....

baz age soali bud man dar khedmatam....

lord_of_atlantiss

Registered User
لایک‌ها
126
duste aziz age keyfiyate sakhte badane barat moheme dore SAMSUNGo khat bekesh....
NEXUS 4 ham keyfyate sakhte poshtesh paeene...age zarbe bokhore ehtemale shekastaneshh balas....
amma maziyate NEXUS4 ine ke akharin updata android avval ba seri nexus miyad....
ONE X ham be 4 haste ee budanesh nega nakon chon cpu az noe(NVIDIA Tegra 3) hast ke az 2hastee haye (krait) zeeftar ya dar hade hamune....
dustan bazia gotan IPHONE 5....man behet pishnahad nemikonam 2400 pool gushi bedi...dar zemn bozorgtarin eybe IPHONE 5 ine ke age behesh feshar biyad gushi kham mishe(tab bar midare) ke tu hamin froum ham yeki bara furush gozashte bud... va yeki dg inke poshtesh khash pazire.....

nazare man be XPERIA TX va XPERIA V hast...
jofteshun ham keyfiyate sakhte khubi daran.....
jofteshun cpu 2hastee az noe krait daran ke ba 4 hastee ha barabari mikoni....

dar zemn bejaye 2400 shoma 1400 hazine mikoni ke in khodesh kheyliee....
agar ehyanan etefaghi bara gushitun oftad az in nasuzin ke chera 2400 pool gushi dadin....

baz age soali bud man dar khedmatam....

دوست عزیز این که میگین آیفون 5 گرونه آره درسته ولی میگین بهش فشار بیاد هر گوشی که بهش فشار بیاد یه آسیبی میبینه نمیگم آیفون نهایت عملکرد رو داره اهمه گوشیا عیبای خودشونو دارن اینکه خش میپذیره خب به شما نمیگن که به زور گوشیو خط بندازی در ضمن اگه تو کاور باشه خط نمیخوره.اگه شما به بدنه آیفون نگاه بکنین بعد به بدنه تمام پلاستیکی ها که یه فیلم تو یوتیوب نشون داد از یه ارتفاعی گوشی اس3 و 5 رو همزمان انداخت جالبه بدونین فقط یه خوردگی رو آیفون تشکیل شد در حال که رو گلکسی 3 کلا هم صفحه اش شکست هم پشت گود برداشت به هر حال آیفون هر چند قیمتاش گرونه اما واقعامیارزه...

mego

Registered User
لایک‌ها
255
تو بهترین دوربینی که داشتی اون نکویا 808 بوده دیدت از دوربین یه چیز دیگس منی که 2 سال تو اتلیه عکاسی کار کردم
دوربین های حرفه ای کنن و نیکون دستم گرفتم یه چیز میدونم جناب کل پوریان خورده حساب های شخصی رو وارد مسائل کاری نکنید

درضمن ایون که الان داری دوربینش خیلی مشکل داره تو همین فرم از هر 3 تاش یکی مشکل فکوس داره

تو رو خدا نگو دوربین 808 بده که دیگه امشب از شدت خنده خون بالا میارم:دی

یاشار جان چند تا سایت معتبر رو بخون بر این که 808 بهترین دوربین موبایل رو داره هیچ شکی نیست.

Kendimi Yaşhar Azytt yok:lol::D

mk4_syrex

Registered User
لایک‌ها
102
دوستان آیفون 5 هم خیلی ظریفه
خودم داشتم فروختم همش میترسیدم رنگ دورش بریزه یا خط روش بیفته
خوب گوشی گرونی هم هست

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
تو رو خدا نگو دوربین 808 بده که دیگه امشب از شدت خنده خون بالا میارم:دی

یاشار جان چند تا سایت معتبر رو بخون بر این که 808 بهترین دوربین موبایل رو داره هیچ شکی نیست.

Kendimi Yaşhar Azytt yok:lol::D
علی چرا نیگیری ؟
من کی گفتم دوربین 808 بده :| بابا من ترکم من سوتی باید بدم تو راه راه بازی در میازی بدتر

من گفتم بهترین دوربینی که دستت گرفتی اون بوده یه 600 دی کنن دستت بگیر بعد 4 تا قضاوت کن اخه پسر جان

mego

Registered User
لایک‌ها
255
امنیت فقط بر میگرده به اپراتور
در مورد خود گوشی سیستم های اپن سورس همیشه امن تر بوده و تعداد ویورس های کمتری نصبت به سیتم های عامل های پولی دارن

یعنی الان مثلا ios امنیت کمتری نسبت به اندروید داره.

بابا یاشاز نزن این حرفا رو

ios 6 حدود یکسال طول کشید تا تونستن جیلبریکش کنن اما سیستم عامل اندروید هر بلایی که دست دارن سرش در میارن.امنیت داره که با نصب یه کرنل و روت اکسپلور میتونی به تمام فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنی.تو آمار جهانی هم بیشترین بدافزار رو اندروید اپن سورس داره:D

newprince_20

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز این که میگین آیفون 5 گرونه آره درسته ولی میگین بهش فشار بیاد هر گوشی که بهش فشار بیاد یه آسیبی میبینه نمیگم آیفون نهایت عملکرد رو داره اهمه گوشیا عیبای خودشونو دارن اینکه خش میپذیره خب به شما نمیگن که به زور گوشیو خط بندازی در ضمن اگه تو کاور باشه خط نمیخوره.اگه شما به بدنه آیفون نگاه بکنین بعد به بدنه تمام پلاستیکی ها که یه فیلم تو یوتیوب نشون داد از یه ارتفاعی گوشی اس3 و 5 رو همزمان انداخت جالبه بدونین فقط یه خوردگی رو آیفون تشکیل شد در حال که رو گلکسی 3 کلا هم صفحه اش شکست هم پشت گود برداشت به هر حال آیفون هر چند قیمتاش گرونه اما واقعامیارزه...

man nagofatam s3 behtare!!!!!
shoma javabe soale mano bede gushiee ke hatman bayad ye cover rush bashe barikie oon gushi dg be che dardi mikhore ???
iphone gushie khubie amma hajme app haye oon vaghean balas ke ba in net iran kheyli bayad taghatet bala bashe...
os kheyli sade va rahati ham dare...

amma 2400 vaghean hazineye ziyadie bara gushi...
magar inke pool bikar dashte bashi naduni chikaresh koni....

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
نمیدونم چی بگم چون میترسم یاشار ریپورت کنه منو :eek:
ولی 808 دوربینش حرف نداره

newprince_20

Registered User
لایک‌ها
1
یعنی الان مثلا ios امنیت کمتری نسبت به اندروید داره.

بابا یاشاز نزن این حرفا رو

ios 6 حدود یکسال طول کشید تا تونستن جیلبریکش کنن اما سیستم عامل اندروید هر بلایی که دست دارن سرش در میارن.امنیت داره که با نصب یه کرنل و روت اکسپلور میتونی به تمام فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنی.تو آمار جهانی هم بیشترین بدافزار رو اندروید اپن سورس داره:D

dalilesh in bood ke android open source bood amma ios na....
amn tarin os va ms bara blackberry has

بالا