برگزیده های پرشین تولز

تبادل رفرال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamed2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين قسمت هم مربوط به حرفه ای هاست.برای تبادل رفرال اول ۱- نام ۲- آدرس ايميل ۳- نام سايتی که از آن رفرال ميخواهيد ۴- آدرس رفرال خود در آن سايت که معمولا در قسمت Referral link پيدا می شود را به آدرس ايميل [email protected] بفرستيد.سپس بعد از ۲ يا ۳ روز آدرس سايتی برای شما ارسال ميشود که شما بايد در آن sign up کنيد و user name خود را برای من بفرستيد به همان آدرس ايميل بالا سپس من هم در سايت مورد نظر شما عضو می شوم و تا وقتی که شما فعاليت خود را در سايت من حفظ کنيد من هم فعاليت خود را در سايت شما حفظ می کنم. :rolleyes:

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از hamed2003 :
اين قسمت هم مربوط به حرفه ای هاست.برای تبادل رفرال اول ۱- نام ۲- آدرس ايميل ۳- نام سايتی که از آن رفرال ميخواهيد ۴- آدرس رفرال خود در آن سايت که معمولا در قسمت Referral link پيدا می شود را به آدرس ايميل [email protected] بفرستيد.سپس بعد از ۲ يا ۳ روز آدرس سايتی برای شما ارسال ميشود که شما بايد در آن sign up کنيد و user name خود را برای من بفرستيد به همان آدرس ايميل بالا سپس من هم در سايت مورد نظر شما عضو می شوم و تا وقتی که شما فعاليت خود را در سايت من حفظ کنيد من هم فعاليت خود را در سايت شما حفظ می کنم. :rolleyes:

اقا اينو خوب اومدي ولي كاشكي يه كاري مي كردي مي گفتي مثلا يه سايتي كه بهتر وخوبم پول مي ده يه چند نفر با هم عضو بشن وهر كدوم زير مجوعه يكي ديگر باشند اينطوري راحت همديگر را حمايت مي كنيد وراحتر هم به اون حد مي رسيد حالا اگر پول رو اونا بدن
اين خوب نيست
يه سايت خوب رو بگو كه عضو بشيم بعد شما و... بياين زير مجوعه همديگر بشيم

hamed2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مهيار جان ممنونم از استقبالت.
شما اگه تاپيك قبلي رو بخوني من يه سايت معرفي كردم كه به ازای هر نفر که معرفی می کنيد تا زير گروه شما شود , ۱۰ دلار به شما تعلق می گيرد . ايميل هايی به ارزش ۱ سنت تا ۱۰ دلار برای شما ميفرستد . هنگامی که موجودی شما به ۵۰ دلار رسيد , می توانيد آن را درخواست کنيد . پول نيز به صورت چک در پايان هر ماه و حداکثر تا ۳۰ روز به آدرس شما ارسال می شود .

http://www.inboxcash.com/$10/referral.asp?id=925295

حتما توضييحات تاپيك 100$ را دقيق بخونيد.

http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=9791

hamed2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
PowerCashGeneratorيک سايت فوق العاده و متفاوت ميباشد.تنها کاری که شما بايد انجام دهيد جمع کردن ۳ زير گروه ميباشد که به ازای هر کدام ۲.۵ دلار به شما تعلق می گيرد . و اگر اين سه نفر که زير مجموعه ی شما هستند , هر کدام ۳ نفر معرفی کنند , به ازای هر نفر ۱ دلار به شما تعلق می گيرد . اگر اين روند همينجوری ادامه پيدا کند حداکثر تا مبلغ ۲۶۱۸۰.۸۵ دلار بدست می آوريد.

در ضمن هر چقدر پول که بدست آورده باشيد ميتوانيد به ايگلد انتقال دهيد.

پس هر چه زودتر در اين سايت عضو شويد و زير مجموعه بدست اوريد برای ثبت نام روی لينک زير کليک کنيد.

http://www.powercashgenerator.com/i...sp?ID=hamed2004

پس از ورود به حساب در همان صفحه داخل کادر Your Affiliate Link! , رفرال لينک شما موجود است که با تبليغ آن به ديگران و عضويت آنها در اين سايت ميتوانيد زير گروه جمع کنيد.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
اقا من مي گم اول يك چند نفر جمع بشيم حداقا 10 نفر با هم تو اين سايتها عضو بشيم و دوباره هر كي زير مجوعه كس ديگر بشه تا بشه در مدت 1 ماه پول رو گرفت راحت هر كي هم سهم خودشو مي بره
مثلا من زير مجوعه شما مي شم اون سايتي كه مي گيد 100 دلار مي دهد من ايميل هارا هر 3 روز يك بار چك مي كنم اينطوري كه اكانت رو كه نمي بندند شما هم همين كار و مي كنيد ديگران هم همينطور راحت مي شه فقط با 3 روز در ميان باچك كردن 3 تا ايميل راحت تمامي اون پول را براي هر زير مجوعه كه 100 دلار مي دهد راانجام داد
مي خواهي من وشما شروع كنيم من زير مجوعه شما مي شم شما هم بيا زير مجموعه من بشو كسي هم مي شناسي بگو خوبه
حيف كه نتونستم ايگولد رو باز كنم يه دونه باز كردم ولي pin رو به ايميلم نفرستاد و.. رو نفرستاد

hamed2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مهيار جان.
ممنونم كه پست هاي منو دنبال ميكني.منم با دوتا سايت بالا موافقم براي شروع.مهيار من كسي رو نتونستم پيدا كنم تو اگه به وب سايت دسترسي داري تبليغ كن يا به دوستات بگو منم تلاشمو ميكنم.
وقتي تو با لينكاي بالا Sign up كردي يوزر نيمت رو به ايميلم بفرست.چون من توي اين دو تا سايت عضو شدم ديگه نميتونم بشم پس بايد خودت چند تا سايت پيدا كني تا من زير مجموعت بشم.برات چند جا تبليغ ميكنم.
فعلا بهترين سايتا براي پول دراوردن از رفرال اي دوتا سايت بالاست .من يه سايت رو توي تاپيك قبلي اعلام كردم كه براي تبليغ كردن و جمع آوري رفرال استفاده ميشه و پولي كه توي اون سايتا در مياري براي تبليغ خودت استفاده ميكني.
ولي در مورد ايگولد و PIN Code :
ببين مهيار جان من خودم يه بار اين مشكل برام پيش اومد وقتي پين كد خواست چون برام نفرستاده بود چند بار چند تا عدد الكي رو زدم بعد از 15 دقيقه برام يه ايميل فرستاد كه پين كدم توش بود.البته همونطور كه ميدوني به قسمت Bulk Mail ميره و بايد بري همين كارو بكني نتيجشو بهم بگو.
مخلص شما حامد...

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
من سايت دارم
باشه
اول بذار ثبت نام كنم و ايگولد هم همينطور خبرت مي كنم

hamed2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منتظرم...
پس در نتيجه سايت تو رو تبليغ ميكنيم و همينطور لينكاي خودمونو.اونوقت هم بازديد كننده هاي سايتت زيادتر ميشن هم به نفع خودمونه براي رفرال.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از hamed2003 :
منتظرم...
پس در نتيجه سايت تو رو تبليغ ميكنيم و همينطور لينكاي خودمونو.اونوقت هم بازديد كننده هاي سايتت زيادتر ميشن هم به نفع خودمونه براي رفرال.
باشه من حرفي ندارم ولي فعلا نه چون كار دارم
اگر خواستي در مورد اين جور چيزا هم تو سايت ما هم بيا فروم ما
بعدا هم يه جا به شما مي دم كه تو اونجا هم يه بخشي از سايت فعاليت كني
خوبه
الان فعلا من تو صفحه اول سايت دو تا تبليغ رو گذاشتم
از خارجيه تا حالا 30 دلار شده در 8 روز
از ايرانيه 800 كليك شده
مي خوام ببينم اينا اول پول مي دن يا نه ؟ سر كاريه يا ....

hamed2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا حرف نداره.منم ميرم تو خارجيه ثبت نام ميكنم تا زير مجموعت بشم.
در ضمن فرو خوبي داري.اگه هواي منم داشته باشي ممنونت ميشم.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از hamed2003 :
آقا حرف نداره.منم ميرم تو خارجيه ثبت نام ميكنم تا زير مجموعت بشم.
در ضمن فرو خوبي داري.اگه هواي منم داشته باشي ممنونت ميشم.
اقا اون خارجيه كه بنرش تو سايتم است فكر نكنم براي عضو گيري پول بده فقط براي هركليك پول مي ده با ايگولد هم كار نداره
ببين يه سايتي رو نام ببر من برم توش عضو شم شما هم بريد بعدش از زير شاخه من عضو شيد شما هم يه سايتي كه توش عضويد بگيد كه منم برم زير مجوعه شما شم
اينطوري خوبه يه سايت خوبو بگو كه حداقل پولش هم خوب باشه بشه زود گرفت 10 20 30 دلار خوبه اول ببينيم راسته يا دروغ

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
وگرنه مجبور ميشم تاپيک رو ببندم

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از fotocopy :
اين بحث هارو توي چت ادامه بديد
وگرنه مجبور ميشم تاپيک رو ببندم
ما مخلص فتوكپي هم هستيم
از اون تاپيك هم ممنون :p

hamed2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما ميتوني توي سايتايي كه من توي تيپيك 100$ نام بردم ثبت نام كني.
بازم متشكرم..

hamidd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hamed2003 :
PowerCashGeneratorيک سايت فوق العاده و متفاوت ميباشد.تنها کاری که شما بايد انجام دهيد جمع کردن ۳ زير گروه ميباشد که به ازای هر کدام ۲.۵ دلار به شما تعلق می گيرد . و اگر اين سه نفر که زير مجموعه ی شما هستند , هر کدام ۳ نفر معرفی کنند , به ازای هر نفر ۱ دلار به شما تعلق می گيرد . اگر اين روند همينجوری ادامه پيدا کند حداکثر تا مبلغ ۲۶۱۸۰.۸۵ دلار بدست می آوريد.

پس هر چه زودتر در اين سايت عضو شويد و زير مجموعه بدست اوريد برای ثبت نام روی لينک زير کليک کنيد.

پس از ورود به حساب در همان صفحه داخل کادر Your Affiliate Link! , رفرال لينک شما موجود است که با تبليغ آن به ديگران و عضويت آنها در اين سايت ميتوانيد زير گروه جمع کنيد.

اين سايت پولي و براي آپ گريد بايد مبلغي پرداخت بشه

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
اين همه كه زحمت ميكشين و اكونت و پول تلفن رو باطل ميكنيد اگه پول پرداخت نشه چي؟ :eek:
بابا والا همه اينا سر كاريه!
دروغه! من خودم خيلي وقت پيش دنبالش رفتم شكست خوردم. :eek:

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از hamed2003 :

آقا اين آدرس رفرال شما كه غلط بود!!!!!!! :eek:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا