برگزیده های پرشین تولز

تبادل نظر پیرامون شیوه های سرقت و دزدی از خودرو

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
یه موردی شیوه جدید دزدی پیش اومد گفتم این تاپیک رو بزنم بقیه هم تجربه ای دارن در مورد شیوه های نوین سرقت خودرو مطرح کنن...!

چندروز پیش جایی بودم و مجبور شدم شب ماشین رو کنار خیابون اصلی پارک کنم. طرفهای ساعت 1-2 شب صدای آژیر شنیدم که به سرعت با هرچی تنم بود پریدم تو کوچه تا سر خیابون دویدم. خیابون کاملا خالی بود هیچکس نبود فقط یه رفته گر داشت نزدیکای ماشینم زمین رو جارو میزد. صدا دزدگیر هم قطع شده بود، باخودم گفتم حتما اشتباه شنیدم برای کوچه پشتی بوده. نزدیکای ماشین یبار ریموت رو زدم و گفتم بیخیال. همینطور آروم آروم که بر میگشتم توی کوچه سرمو برگردوندم، بار اول دیدم سوپوره وایستاده ذل زده به من. باز قدم برداشتم با خودم گفتم خدایا این چرا منو نگاه میکنه بار دوم برگشتم دید نیست شد دود شد رفت رو هوا. اصلا نبودش! طرف داشت تا یه دقیقه پیش زمین رو شخم میزد یهو وسط کار غیب شد. شک کردم برگشتم رفت سمت ماشین دیدم بله شیشه راننده رو نصفه کشیدن پایین! تازه فهمیدم که این شیوه جدیده دزدا لباس سوپور می پوشن که موقع گیر افتادن خیلی نا محسوس بتونن در برن! خلاصه اگر سوپور دیدید کنار ماشینتون مواظب باشید.:oops: البته من قفل پدال و فرمون زده بودم چیزی که فکر میکنم اینه که شیشه رو داده پایین بعد دیده قفل ها زیاد کار میبره یکی زده به ماشین صدا بده ببینه کسی میاد سراغش یا نه وقت کافی داره بره تو کار...

transport-council-street_sweeper-street_sweeping-cars-clean_up-dpan2130_low.jpg

بالا