برگزیده های پرشین تولز

تبدیل تگ noindex به index ??

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
سلام دوستان یک سوال داشتم
چطور تگ noindex قسمت سرچ سایت رو به index تبدیل کنم؟؟ (وقتی که در قسمت سرچ سایت عبارتی جست و جو می شود صفحه ای که شامل تنایج جست و جو هست تگ noindex دارد , چطور آن تگ را به index تبدیل کنم؟؟)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
سلام دوستان یک سوال داشتم
چطور تگ noindex قسمت سرچ سایت رو به index تبدیل کنم؟؟ (وقتی که در قسمت سرچ سایت عبارتی جست و جو می شود صفحه ای که شامل تنایج جست و جو هست تگ noindex دارد , چطور آن تگ را به index تبدیل کنم؟؟)

سیستمت چیه ؟
اگه وردپرسه دوتا فایل header و search.php رو باز کن و تغییر بده

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
سیستمت چیه ؟
اگه وردپرسه دوتا فایل header و search.php رو باز کن و تغییر بده
در حالت عادی این تگ وجود نداره, وقتی سئو یوست نصب می شود این تگ به صورت اتومات توسط این پلاگین در قسمت جست و جو بوجود می اید. قسمت search.php رو چک کردم چنین تگی نیست!!!
اما به دلایلی نیاز دارم که این تگ رو index کنم

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
در حالت عادی این تگ وجود نداره, وقتی سئو یوست نصب می شود این تگ به صورت اتومات توسط این پلاگین در قسمت جست و جو بوجود می اید. قسمت search.php رو چک کردم چنین تگی نیست!!!
اما به دلایلی نیاز دارم که این تگ رو index کنم

خیلی وخته با این افزونه کار نکردم ولی برو به قسمت ربات متا و اونجا قسمت های index و follow هست

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
خیلی وخته با این افزونه کار نکردم ولی برو به قسمت ربات متا و اونجا قسمت های index و follow هست
ممنون. اما من تمام تنظیمات خود افزونه رو بررسی کردم, متاسفانه اصلا این مورد برای بخش search نیست

بالا