برگزیده های پرشین تولز

.:: تبدیل فایل اسکرین سیور (SCR) به MP4 و یا هر فرمت تصویری ... :.

saman_2325

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان
به یه مشکل جدی خوردم و تنها فکری که به ذهنم خورد این بود که بیام اینجا مطرح کنم شاید کسی تونست کمکم کنه .
من با نرم افزار Screen Saver Wonder 6 یه اسکرین سیور از عکسهای خانوادگیمون ساختم یعنی بهش عکس و موزیک دادم و ازش یه فایل خروجی گرفتم که بتونم روی LCD منزل پخش کنم .
اما متاسفانه LCD فایل SCR رو نمیشناسه که بتونه پخش کنه . فکر کنم باید به MP4 یا ... تبدیل کنم که بتونه پخش کنه .
خواستم ازتون بپرسم چه راهی داره تا بتونم ایم فایل رو در LCD یا هر جایی دیگه ای غیر از کامپیوتر پخش کنم ...؟
ممنونم ازتون

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
سه راه حل پیدا کردم. هر کدوم جواب داد، حتما در تاپیک بنویسید. (برای استفاده بعدی...)

احتمالا خود نرم افزار خروجی mp4 بهتون نمیده، درسته؟

پس:
راه حل اول:
http://www.ehow.com/how_6322603_convert-scr-file-avi.html

راه حل دوم:
کد:
1- install k-lite codec pack in full installation mode. 
 2- (for movie formats in scr files) open task manager and double click on scr file .now in task manager find rundll32 and end process it. 
 3- wait until scr file be opened with media player classic. after that pause video ( not stop) 
 4 - in windows drive and into document and settings folder search name of scr file without extension .for example if name of scr file is movie1.scr you must search movie1 in document and settings folder. 
 5 - you will find a video format with same name of file. for example movie1.mkv or movie1.avi and . .

راه حل آخر: استفاده از برنامه های اسکرین کپچر

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
97zz6g5obx2dnmjlxwye.jpeg

forklift

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بچه من یه مشکل دارم من با کمتزیا کار میکنم وقتی خروجی میگیرم تو تلگرام نشون نمیده چی کار کنم؟

بالا