برگزیده های پرشین تولز

تبدیل فایل RM به VCD یا DVD ?

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
باسلام به برو بچ
من 52 قسمت از یه کارتون معروف ژاپنی رو گرفتم کلا حدود 2 گیگ شده ولی یه مشکل هست ممنون میشم اگه راهنماییم کنید راستش پسوند فایلها که 52 فایل هست rm هستش و با real player نمایش داده میشه حالا میخوام اونارو سی دی یا دی وی دی بریزم به نحوی که دی وی دی پلیر یا سی دی پلیر خانگی بتونه نمایشش بده به نظر شما چکار کنم که با کمترین ظرفیت و بدون افت کیفیت اونها رو بتونم ذخیره کنم یعنی با چه برنامه ای تبدیل کنم و به وی سی دی یا به دی وی دی تبدیل کنم؟ :f34r:

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از akooo :
باسلام به برو بچ
من 52 قسمت از یه کارتون معروف ژاپنی رو گرفتم کلا حدود 2 گیگ شده ولی یه مشکل هست ممنون میشم اگه راهنماییم کنید راستش پسوند فایلها که 52 فایل هست rm هستش و با real player نمایش داده میشه حالا میخوام اونارو سی دی یا دی وی دی بریزم به نحوی که دی وی دی پلیر یا سی دی پلیر خانگی بتونه نمایشش بده به نظر شما چکار کنم که با کمترین ظرفیت و بدون افت کیفیت اونها رو بتونم ذخیره کنم یعنی با چه برنامه ای تبدیل کنم و به وی سی دی یا به دی وی دی تبدیل کنم؟ :f34r:

یعنی کسی تا به حال با چنین مشکلی برخورد نکرده؟ :(

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از akooo :
یعنی کسی تا به حال با چنین مشکلی برخورد نکرده؟ :(
آخه كمتر كسي فايلهاي ويديويي با rm رو ميبينه. يه مقدار بيشتر صبر كنين چند تا از دوستان خبره ميان كمك. :)

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از daftarekhaterat :
آخه كمتر كسي فايلهاي ويديويي با rm رو ميبينه. يه مقدار بيشتر صبر كنين چند تا از دوستان خبره ميان كمك. :)

چشم :happy:
من کماکان منتظر میمونم آخه واسم خیلی مهم هست :f34r:

meli

Registered User
لایک‌ها
23
برای منم خیلی مهم هست
فایلای من صوتی هست ولی نیاز حیاتی به تبدیل این فرمت به فرمتای دیگه دارم!!!

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام.
میتونی از avs convertor استفاده کنی خیلی برنامه با حالیه

avs.jpg

meli

Registered User
لایک‌ها
23
ایول داداش
فایل دانلودش رو نداری؟
ایشالله یه روز جبران کنیم!!!

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
برای تبدیل فایلهای صوتی به یکدیگر برنامهای زیادی هست ولی من خودم از Sound Forge استفاده میکنم یه برنامه حرفهای که کارش edit اهنگ است ولی خیلی برنامه جالبیه و تقریبا فایلی موسیقی نیست که sound forge نشناسه البته باید برنامه کرک شده کاملشو پیدا کنی من خودم نسخه 7 برنامه رو دارم ولی نسخه 8 برنامه هم اومده
به نقل از meli :
برای منم خیلی مهم هست
فایلای من صوتی هست ولی نیاز حیاتی به تبدیل این فرمت به فرمتای دیگه دارم!!!

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ورژنی که من ازش استفاده میکنم که عکسشم هست ورژن 3.4 هست که کرک شده هم هست ولی لینکی برای دانلود این ورژن قدیمی نتونستم پیدا کنم.
این ورژن جدید برنامه هست فقط نتونستم کرکی براش پیدا کنم تو قسمت crack بزار شاید یکی کرکی براش داشت
از اینجا میتونی بگیریش:
http://www.avsmedia.com/VideoConverter/download.aspx : avs video converter 4.1.1.303

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
بالا