برگزیده های پرشین تولز

تبدیل وورد به پی دی اف با ایجاد محدودیت

Afshin1984

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان من یه فایل وورد دارم که میخوام به پی دی اف تبدیل کنم.
منتها میخوام طوری تبدیل بشه که کسی نتونه از روش کپی کنه و نتونه تبدیل کنه به فرمت های دیگه.
یعنی که فایل پی دی اف که صرفاً و صرفاً بشه خوندش و نشه از روش هیچ گونه کپی برداری بشه.

چه طور میتونم این کار رو انجام بدم؟

eershab

Registered User
لایک‌ها
201
فایل پی دی اف خودش قابلیت ادیت نداره
فقط می شه با نرم افزاهایی مثه فتوشاپ و کورل ایمپورتش کرد و یه سری تغییرات روش داد
بهترین پیشنهاد این هست که یه نوشته بزرگ و کمرنگ وسط هر صفحه بندازین تا زیاد کسی دنبال کپی کردنش نره

Afshin1984

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فایل پی دی اف خودش قابلیت ادیت نداره
فقط می شه با نرم افزاهایی مثه فتوشاپ و کورل ایمپورتش کرد و یه سری تغییرات روش داد
بهترین پیشنهاد این هست که یه نوشته بزرگ و کمرنگ وسط هر صفحه بندازین تا زیاد کسی دنبال کپی کردنش نره

مرسی از پاسخت. من میخوام مطمئن شم که طرف نمیتونه فایل پی دی اف رو تبدیل به txt یا word کنه و متنش رو جایی کپی کنه.
همچنین میخوام مطمئن باشم از روی خود فایل پی دی اف نمیتونه کپی پیست کنه.

eershab

Registered User
لایک‌ها
201
مرسی از پاسخت. من میخوام مطمئن شم که طرف نمیتونه فایل پی دی اف رو تبدیل به txt یا word کنه و متنش رو جایی کپی کنه.
همچنین میخوام مطمئن باشم از روی خود فایل پی دی اف نمیتونه کپی پیست کنه.
خواهش می کنم
خود فایل پی دی اف رو نمی شه به نوشته تبدیل کرد
ولی به عنوان یه عکس می شه ازش استفاده کرد
البته نرم افزارهایی توی این زمینه هستند ولی من تا حالا به نتیجه ای باهاشون نرسیدم که بتونم کامل یه فایل رو به نوشته تبدیل کنم
بحث اصلیش تبدیل عکس به نوشتار هست
بخام بازش کنم براتون مانند نمونه چاپچا که تا حالا چند تا چیز براش اومده ولی به نتیجه ای نرسیدن
چاپچا که می دونین چی هست؟

Afshin1984

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهش می کنم
خود فایل پی دی اف رو نمی شه به نوشته تبدیل کرد
ولی به عنوان یه عکس می شه ازش استفاده کرد
البته نرم افزارهایی توی این زمینه هستند ولی من تا حالا به نتیجه ای باهاشون نرسیدم که بتونم کامل یه فایل رو به نوشته تبدیل کنم
بحث اصلیش تبدیل عکس به نوشتار هست
بخام بازش کنم براتون مانند نمونه چاپچا که تا حالا چند تا چیز براش اومده ولی به نتیجه ای نرسیدن
چاپچا که می دونین چی هست؟

والا من خودم یه بار یک فایل PDF رو تبدیل به TXT کردم و راحت میشد متنش رو کپی کرد. من میخوام یه قفل روی فایل PDF بگذارم که اصلاً نشه تبدیلش کرد.
من با این نرم افزار تبدیل کردم :

Tipard PDF to Text Converter 3.0.12 + Register

Preceptor

Registered User
لایک‌ها
106
راه حل این موضوع معمولا به ابن صورته که باید روی فایل pdf که دارید ایجاد میکنید رمزگذاری کنید.
یعنی یه بخش هست به نام secure که میتونید پسورد بذارید تا هیچ تغییری در اون ایجاد نشه اگر پسورد نذارید مطمئن باشید راه حل برای کپی و ویرایش کردنش پیدا خواهند کرد.

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
دوست عزیز اگه کسی اینقدر پی دی اف شما رو لازم داشته باشه متنش رو میده براش توی ورد تایپش کنن برای این موضوع فکر کردی؟اینو دیگه کاریش نمیشه کرد.خود پی دی اف نمیشه از روش کپی پیست کرد مگر با نرم افزارها که اونها هم بگیر نگیر دارن اما اگه براتون اینقدر مهمه که به درد کسی نخوره متنش بهتره اصلا برای خودتون نگهش دارین چون هیچ راهی نیست.

kourosh01373

Registered User
لایک‌ها
17
دوست عزیز اگه کسی اینقدر پی دی اف شما رو لازم داشته باشه متنش رو میده براش توی ورد تایپش کنن برای این موضوع فکر کردی؟اینو دیگه کاریش نمیشه کرد.خود پی دی اف نمیشه از روش کپی پیست کرد مگر با نرم افزارها که اونها هم بگیر نگیر دارن اما اگه براتون اینقدر مهمه که به درد کسی نخوره متنش بهتره اصلا برای خودتون نگهش دارین چون هیچ راهی نیست.
دقیقا

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
دوست عزیز پیرو حرف دو دوست بالا شما هر کاری که فکرشو کنی روی pdf ات پیاده کنی ته تهش یارو میتونه یکیو استخدام کنه بشینه متن pdf رو از روش بنویسه عکساش رو هم کپچر کنه و قرار بده :D

بالا