برگزیده های پرشین تولز

تبدیل ویندوز XP کپی به نسخه اورجینال

ashkanbamaram

Registered User
لایک‌ها
0
روشی هست (به دلیل یک نقطه ضعف خیلی بزرگ در ویندوز) که به راحتی میتوان ویندوز XP کپی رو به نسخه اورجینال تبدیل کرد و از مزایای Updateهای مایکروسافت بهره برد :rolleyes:
ولی به این دلیل که این روش یخورده پیچ و خم داره و باید رجیستری ویندوز رو دستکاری کنند; شاید عده ای از دوستان دوست نداشته باشند که این کار رو انجام بدهند و شاید هم یخورده ترس :rolleyes:
من تمام این کارها رو در قالب یک exe در آوردم همراه با یک Help قوی. به صورتی که حتی مبتدی ترین ها هم قادر به رجیستر کردن وندوز XP خود باشند. امیدوارم که دوستان کمال استفاده رو از این نقطه ضعف ویندوز ببرند :blink::D

فایل رو روی 2 تا سرور آپدیت کردم تا دسترسی برای دوستان راحتتر باشه:

1- رپیدشر Rapidshare :

http://rapidshare.com/users/X33FZE/6
پسورد: 1030

نکته مهم: پسورد بعد از اکسترکت www.man-va-to.ir

2- آی فایل ifile :

http://ifile.it/d0epru8

ashkanbamaram

Registered User
لایک‌ها
0
دقت کنید:

گفته شده (و هست) که برای اورجینال کردن ویندوز باید این راه رو انجام داد

1. ابتدا از منوی Start گزینه Run را اجرا کنید regedit رو بنویسید و روی OK کلیک کنید تا پنجره ای جدید باز شود.
2. حالا از پنجره باز شده به آدرس زیر برین:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\WPAEvents
3. از قسمت راست پنجره، روی OOBETimer دوبار کلیک کنید تا پنجره ای باز شود.
4. مقدار FF را در مقدار بالا فقط به 00 تغییر دهید. روی دکمه OK کلیک کنید و رجستری را ببندید.
5. منوی Start گزینه Run کلیک کنید و این دستور را بنویسید:
C:\WINDOWS\system32\oobe\msoobe.exe /a
6. پنجره ای باز می شود به نام Activate Windows، گزینه دوم را انتخاب کنید و بعد Next را کلیک کنید.
7. از پنجره جدید بر روی Change Product keyکلیک کنید.
8. در قسمت New key
B7R7P - J63JP - 2J7VH - W3TDJ - PDP7T
و سپس بروی Update کلیک کنید.

یا سایر موارد دیگه ...

چند وقت پیش برنامه ای ساختم که همین کار رو خودش انجام میداد بدون این که شما نیاز به دستکاری رجیستری داشته باشی :rolleyes: و لی یه مشکل کوچیک داشت و اون هم این بود که باز هم شماره سریال رو باید به صورت دستی وارد کرد....

تا اینجا رو داشته باشید.. :)

فایل MSoobe به خودی خود اجرا نمیشه و باید حتماً با فرمان و توسط a/ انجام بشه برای همین شماره سریال رو فقط باید دستی وارد کرد.

من دنبال راهی بودم که بتونیم بدون وارد کردن شماره سریال ویندوز رو اورجینال کنم _ و از اونجائی که بنده آدم پیله ای هستم :wacko: بالاخره تونستم راهی پیدا کنم که بدون وارد کردن شماره سریال و بدون این که فایل Msoobe اجرا بشه ویندوز رو اورجینال کنم.:cool:

اولش شک داشتم که درست کار کنه. رو یک ویندوز دیگه و غیر اورجینال تست کردم و جواب داد. ولی بازهم یکمی شک داشتم. 2 بار دیگه ویندوز نصب کردم و دوباره تست کردم و هر 2 بار جواب مثبت بود :p و ویندوز اورجینال شده بود. برای محکم کاری خودم هم اینترنت اکسپلورر 7 روش نصب شد و هم از میکروسافت آپدیت گرفتم.

حالا هم ، دوستانی که هنوز از ویندوز کپی استفاده میکنن میتونن این فایل رو دانلود کرده و ویندوز خودشون رو اورجینال کنن:cool: و مایکروسافت رو بیچاره کنن :blink::lol:

اینم لینکش:

http://rapidshare.com/users/X33FZE/6
پسورد: 1030

حجم فایل 375 KB

بالا