برگزیده های پرشین تولز

تبدیل کدینگ به اسکریپت هایPhp

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

تا حالا براتون پیش اومده که یه برنامه رو وقتی فایلی رو ازش باز میکنید به جای اینکه اسکریپت های اجرایی Php توش باشه یه سری علایم و حروف عدد بصورت متناوب پشت سر هم نوشته شده باشه ؟!!
من یه سری اطلاعات در موردش دارم اما بصورت خیلی مختصر میخواستم بدونم آیا راهی برای برگردونن این علایم به اسکریپت های اجرایی هست؟؟!!! نمیدونم سوالم رو درست مطرح کردم ؟!! اما میدونم شما متوجه منظورم شدین این مسله خیلی برام مهم هست و حدود چند ماهیه که فکرم رو به خودش متوجحه کرده چون یه سیستم دارم که بصورت فول هست اما مشکلش اینه که توی بعضی از صفحات در قسمت هدر با هر بار رفرش یه بنر تبلیعاتی رو نمایش میده احتمالا این مطلب جهت جبران مجانی بودن سیستم هست این یکی از مشکلات من هست که این سوال رو مطرح کردم ولی بنظرم این یکی از راهه هست که برنامه ها رو از تغییر در امان نگه میدارن لطفا کمکم کنید حتما جبران میکنم

با تشکر

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
مدیر کل نبودم ! مدیر php بودم! مثل چی نوشته بودن مدیر فروم نه اسمی نه نشانی ! منم گفتم درستش کنین! انگار حوصله نداشتن!! "فروم" رو کردن "php"

phpkar

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از sama_sally :
مدیر کل نبودم ! مدیر php بودم! مثل چی نوشته بودن مدیر فروم نه اسمی نه نشانی ! منم گفتم درستش کنین! انگار حوصله نداشتن!! "فروم" رو کردن "php"

یعنی مدیر Mysql نیستی ؟!!!!!:D :D :p :p :p

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از sama_sally :
مسخره میکنی؟!!!!!!!!؟!!!
234.gif

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1