برگزیده های پرشین تولز

تبدیل Unix Timestamp به تاریخ هجری

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
تابعی سراغ دارید که مثل Date عمل کنه و Unix Timestamp رو بگیره و تاریخ هجری رو بده!
من برنامه تبدیل میلادی به هجری رو دارم ولی این چون این تابع باید بعد از date صدا شه و مصرفشم بالاست هزینه رو خیلی بالا میبره!
اگر کسی سراغ داره ممنون می شم بگید!

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
تو همین فروم هست خودمون گذاشتیم سرچ بزن برای "هجری"

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
آقا من این JDF رو گرفتم، اول فکر کردم کارم راه افتاده. بعد دیم این که همون کاری رو می کونه که من نمی خوام بشه!
یعنی اول با date تبدیل می کنه به میلادی بعد با همون برنامه که خودم دارم تبدیل می کنه به هجری یه فرمتم می کنه!
من می خوام مستقیم تبدیل کنه!

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
والا گفتی سرچ کون هجری، کردم، یک تاپیک اوم فقط با ماله خودم!
اونم توش jdf رو معرفی کرده بود با یه چیزای دیگه که به نظر چندان مرتبط نمی اومد، اول که دیدم jdate داره فکر کردم حله! بعد دیدم نه بابا اینم همون کارو می کنه!
حالا اونی که من می خوامو گه میدونه کجاس بم یک link بده! مرسی

rainbow

Registered User
لایک‌ها
0
سلام آقای علی .پول ثبت دومین رو دادم دومین من پس چی شد؟ من منتظرم

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
فقط یک بار دیگه کافیه این کارو بکنی. این کارتو به مدیر اخطار دادم. دفعه آخرت باشه. (rainbow)

عزیز Carp3 فانکشنش رو گذاشته یه سرچ دیگه بزن اگه نبود در خدمتم!

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
قربونت برم این crap3 نزدیک 1000 تا پست داره من چجوری پیداش کنم؟

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
یه نفر پرسیده بود تاریخ شمسی میلادی و هجری رو میخواد تو اون هست زیاد دور نیست

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
سماجون، من تا صفحه 15 رو گشتم و کل تاپیک های مطرح شدرو دیدم، همه اینا از همون date استفاده می کنن و اصلا اون چیزی نیستن که من می خوام! این باعث می شه تابع به این پر مصرفی سربار زیادی رو سیستم ایجاد کنه! فکر کنم فعلا بی خیال شم بهتره! چون فعلا هیچ کدم از سایتام اینقدر بازدیدکننده ندارن! شاید بعدا خودم نوشتم!
در هر صورت مرسی و ممنون

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
نه، سرعتو میاره پایین! مثلا تو همین صفحه فروم ببین چند تا تاریخ هست! خوب اونوقت درثانیه تو همین PT چند تا صفحه دیده میشه! خودdate رو اگر ببینی با اینکه با c پیاده سازی شده نسبتا هزینش بالاس! حالا اونو اجرا کنیم اونوقت دوباره یه تابع خفن دیگه مثه jdate اجرا کنیم! من رو local host خودم که یه athlon 64 4000 هست وقتی اینکارو می کنم سرعت ساخت یه صفحه فرام تقریبا دو برابر میشه!

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
نمیدونم! jdf فقط فراخوانی تابع date رو با چند تا عمل ریاضی انجام میده که اگر قرار بود سرعت رو بیاره پایین بیشتر سایت های ایرانی باید سرورشون رو داغون میکردن.

و انقدر عمل ریاضی و قالب بندی برای سیستم در عرض یک میلیونم ثانیه انجام میشه (اونم برای سرور با 4 تا پردازنده 4300 )

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
آره خوب، ولی رو همون هاست صد تا سایته دیگم هست، بعذ توابع اونم اینقدارم که میگی ساده نیستن تازه همون تابع ساده در ثانیه حدود 2500 بار اجار میشه برای یه همچین سایتی ! البته منم حرفی نزدم و فعلا از همین jdf استفاده می کنم تا بعد! البته نوشتنه مستقیمش نباید کاری داشه باشه، خود اون که jdate رو نوشته راحت می تونه اینکارو کنه!

بالا