برگزیده های پرشین تولز

تبلت پير گاردين Pierre Cardin PC704

AMIRHOSSEIN007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

دوستان من دوتا تبلت از مدل Pierre Cardin PC704 خريدم براي خانواده

هر چي گشتم هيچي در مورد اين تبلت تو نت موجود نيست

حالا 4 تا مشكل دارم باهاش به عبارت زير:

1- هر كاري ميكنم از هيچ گوشي بلوتوث نميگيره. با گوشيهاي ديگه سرچ ميكنم پيدا ميكنند اسم بلوتوث رو اما دريافت نميكنه.ولي ارسال ميتونم بكنم به هر گوشي.

2-آپديت جديد براي اين گوشي اومده اما نميدونم چهطوري بايد دان يا نصب كنم؟ورژن من 4.0.4 آپديت جديد 4.1.1 هست.اينم سايت تبلت های پیرگاردین (pierre cardin)

3-مخاطبين روي سيم كارت رو نشون نميده بايد چيكار كنم؟

4- چهطوري بايد روت كنم؟

ممنون دوستان منتظر جواب هستم.
با تشكر

ashkanmah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تبلت pc704 دارم روی صفحه اول هنگ کرده بالا نمیاد چجوری رفع مشکل کنم؟ سایتی هست که نرم افزارش راداشته باشه؟ ممنون میشم روش فلش کردن ونصب برنامه هارا به من بدین [email protected]

AMIRHOSSEIN007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی نیست جواب ما رو بده یا پست اشتباه زدم؟

meysamghaderi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش مشکل بلوتوث قکر کنم با یه restor factory حل بشه...
اما درمورد این سایتی که زدی... کجاش نسخه جدید داره؟؟!!! من کل اینترنتا زیر و رو کردم هنوز فایل فلاش گیرم نیومده!! همشون یه عیبی دارند!!
نسخه رام گیر اوردی خبر بده... لنگ لنگم...

bagheme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام تبلت منم pc704 من یه رمز جدید برای 9خونه تبلت گذاشتم اما بعدش یادم نیومد چه رمزی گذاشتم مثلا میخواستم درستش کنم اول تبلت خاموش کردم بعد دکمه پاورو ولوم کم و زیاد هر 3تاشو باهم برای 3 ثانیه نگه داشتم بعد ولش کردم دوباره همون کارو تکرار کردم میخواستم رمز 9خونه بره بعد که خواستم روشنش کنم اصلا روشن نشد یه مشکل دیگه ام اضافه شد حالا نمی دونم چیکار کنم الان چند ساعته دنبال یه راه حلم اما هیچی به هیچی توروخدا کمکم کنید دمتون گرم دیوونه شدم از بس گشتم.

bagheme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جون مادرتون on شید جواب منو بدید.

milika

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام میتونی در پشتشو باز کنی و مدل چیپستشو بخونی ؟
مثلا A13
بگو تا راهنمایت کنم

s.h.r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام /اول تبلت رو خاموش کن/حالا چند ثانیه صبرکن 10ثانیه دست به هیچ چیز نزن/حالا روی ولوم بالا دست بگذار رو نگه دار حالا تا سه بشمار و تا جایی که نگفتم ولش نکن /حالا همزمانی که ولوم بالا نگه داشتی چند بار رو دکمه روشن بزن تا سیستم شک ایجاد بشه حدود ده بار سریع/اگر روشن نشد بهتر دکمه روشن رو نگه داری تا صفحه پلک اول رو زد دکمه روشن رو رها کن ولی ولوم رو هنوز نگه میداری تا جایی که عکس روبات بیاد بعدش رها میکنی دکمه ولوم بالا رو میری ریست فاکتوریش میکنی

بالا