برگزیده های پرشین تولز

تبلیغات ارزان در گوگل 3 سفارش اول 12000 تومن!

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

انتقال یافت

ثابل توجه تمام فروشندگان سی دی دی وی دی فیلم نرمافزار هاستینگ دامین...که نیازمند تبلیغات ارزان و پردرآمد از گوگل هستند
a10.jpg

اکانت فعال شده با بالانس 60 دلار که تا 50 دلارم منفی میشه
یعنی یه چیزی حدود 110 دلار استفاده
فقط 15000 تومن
3 سفارش اول 12000 تومن!:D

مقدمه:
با توجه به کثرت استفاده از موتور جستجوی گوگل Google در دنیا و در ایران و با توجه به استقبال هموطنان از این سرویس، شرکت لیزر این شرکت خدمات تبلیغات متنی و گرافیکی را در نتایج جستجوی گوگل بدون نیاز به کارت اعتباری و پرداخت دلاری در ایران، ارائه می نماید.
در این سیستم نمایش آگهی شما بصورت رایگان می باشد و شما فقط در ازای کلیک بر روی تبلیغ، مبلغ ناچیزی پرداخت می کنید.

سیستم نمایش آگهی در گوگل بر مبنای حق تقدم میباشد. به عنوان مثال اگر در هر صفحه 5 آگهی نمایش داده شود و 20 نفر برای هر کلیک 100 تومان انتخاب کرده باشند، حق تقدم نمایش با آن 20 نفر است و سپس نوبت به افرادی میرسد که برای هر کلیک 80 یا 60 تومان و یا کمتر را انتخاب کرده اند. لذا جهت نمایش بهتر آگهی میتوان قیمت های بالاتر برای هر کلیک انتخاب نمود.

مزایای تبلیغات در گوگل
- روزانه صدها میلیون ها نفر از گوگل برای جستجو استفاده می کنند.
- آگهی تبلیغاتی شما در هر نقطه از جهان که بخواهید دیده می شود ( به عنوان مثال فقط کاربرانی که در ایران زندگی می کنند و کلمه "دانلود" را جستجو کرده اند، تبلیغ شما را ببینند ).
- فقط در صورت کلیک بر روی تبلیغ شما و ورود به سایت، از حساب شما پول کسر می شود ( آنهم به مقدار خیلی ناچیز مثلا ار حدود ¢10 تا حداکثر 50¢ ).
- می توانید آگهی خود را به زبان انگلیسی یا فارسی و یا همزمان به هر دو زبان و در شکل های مختلف طراحی کنید تا توسط google.com نمایش داده شود.

امتیازات مهم تر این نوع آگهی
- امتیاز مهم تر این نوع تبلیغ این است که شما مستقیما با کسانی مخاطب خواهید بود که واقعا میتوانند مشتری بلقوه شما میتوانند باشند با یک مثال این مطلب بیشتر روشن میشود:
مثلا اگر شما در سایتی تبلیغی قرار دهید و این تبلیغ هر روز مثلا 10.000 بار نمایش داده شود اگر سایتی که در آن آگهی خود را قرار داده اید مناسب محتوای تبلیغ شما نباشد میتوان گفت که تقریبا هیچ کدام از کلیک هایی که میشود برای شما سودی نخواهد داشت چون بیشتر کلیک ها بر اساس کنجکاوی یا صرفا بدون نیاز و بیشتر سرگرمی خواهد بود، در صورتیکه وقتی در گوگل کسی دنبال کلمه ای میگردد و آگهی شما نمایش داده میشود کلیک کردن این شخص با علم کامل و به خاطر نیاز شخص است.
- امتیاز مهم دیگر تبلیغات در گوگل این است که شما برای نمایش آگهی خود مبلغی نمیپردازید در صورتیکه با نمایش آگهی شما در گوگل علاوه بر افزوده شدن به اعتبار جهانی شما، نام و نوع فعالیت شما در ذهن بیش از چند صدمیلیون نفر در دنیا بدون اینکه صدها هزارتومان هزینه کرده باشید حک خواهد شد.
- امتیاز دیگری هم که برای سایت شما خواهد داشت این است که بازدید کنندگان سایت شما از اقصی نقاط جهان خواهند بود و این موضوع باعث افزایش سریع رتبه شما در بین موتورهای جستجو و بصورت کلی افزایش امتیاز شما نسبت به دیگر سایت های مشابه شما میشود.

تبلیغات اینترنتی مطمئن

انواع اکانت فعالشده ادوردز برای تبلیغات متنی در گوگل و سایت های وابسته

شما با پرداخت 15000 تومان میتوانید صاحب یک اکانت فعال شويد و برای سایت و محصولات خود تبلیغ کنید اکانت به صورت آماده برای شما فرستاده خواهد شد مسلما تجربه استفاده از Google Ads را هیچوقت فراموش نخواهید کرد!
نکات مهم:
قبل از ورود نياز است نكات زير را رعايت فرمائيد:
1. به هیچ وجه با Ip ایران وارد Google Ads نشويد ما برای این منظور به شما اکانت Dedicated خواهيم داد.(Dedicated Gemany Or USA IP)
2. قبل ورود نياز است کوکی ها از روي سيستم شما پاك شوند.
3. دامینی که پيش از اين شما در یک اکانت ادوردز دیگر ثبت كرده ايد را به هیچ وجه در اکانت دیگري وارد نكنيد .
4.قبلز ورود به اکانت خود حتما کوکی های خود را پاک کنید
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
new_logo.gif

سوال و جواب
یعنی به اندازه 110 دلار میشه باهش تبلیغ تویه گوگل داد ؟

بله حدود 4000 بازدید برای contant network یعنی سایتایی که تبلیغات گوگل رو نمایش میدن وحتی تبلیغاتی که شما توی gmail میبینید این جور تبلیغات 0.01 دلار یا حدود 10 تومن به ازای هی کلیک در میاد
اما search network گرونتره و هر کلیک از 0.05 به بالا و گاهی تا 0.3 هم میرسه
اما بهتره روی 60$ استوپش کنید چون postpaid هست اگه سایتتونو گوگل ساسپند کنه دیگه نمیتونین روش تبلیغ بدین

امکان بسته شدن حساب هم هست؟
بله با آی پی ایران برین
با آی پی شیر برین
با آی پی که یه حساب دیگرو مدیریت میکنین برین
مبلغ budget روزانرو بیشتر از 45 دلار بزارین
اکانتتونو سر موقع استوپ نکنین
موقع ایجاد ادورد جدید کوکی هاتونو پاک نکنید
یه سایتو تو دو تا ادوردز تبلیغ کنید
سایتی که قیلا توی یک حساب ساسپند شده هستو اضافه کنید
و..

اینطور که شما می فرمائید که هر کلیک 10 تومان هزینه بر می دارد با 110 دلار باید بالای 10 هزار بازدید داشته باشیم نه 4000 تا ؟
لطفا بیشتر توضیح دهید.
برای 50 تا 60 دلار گفته شده که باید استوپش کنید و اگر نکنید ممکنه سایت شمارو دیگه گوگل برای تبلیغ قبول نکنه
چون نوع حساب postpaid هست و هر 50 دلار کردیت کارت شما (که درینجا vcc هست و پولی در واقع توش نیست و فقط برای وریفای استفاده شده) bill میشه بنابرین شما بعدز اینکه 60 دلار کوپنو استفاده کردین تا 50 دلارم میتونه حسابتون منفی بشه که بارها گفتم استپش کنید بهتره ..

این اکانتها احتیاج به کارت اعتباری یا ... برای وریفای ندارند؟

ما vcc رو اضافه میکنیم و وقتی فعال شد کوپن 60 دلاریو اضافه میکینم و آماده میشه حسابتون برای تبلیغ دادن

. من هیچی از این سیستم سر در نمیارم و برای تبلیغات نیاز به کمک شما دارم
2. من چطور میتونم با ip ایران وارد نشم ؟

با آی پی ایران نمیشه مگر وی پی ان ددیکیتد بگیرین که اونم بین 5-6 تومن هزینه داره
شما میتوانید با پرداخت 3000 تومان اضافه تر همه کارهای ست آپ اکانت خود را به ما بسپارید

3. سایت من حدود 10 روز دیگه راه اندازی میشه و این اکانت را برای اون موقع می خوام مشکلی که پیش نمیاد ؟
-خیر میتونین اکانتو تحویل بگیرین و هرموقع که خواستین شروع به تبلیغ کنید

4. برای شارژ اکانت شما میتونید کمکم کنید ؟
-برای شارژ کافیه این اکانتو به موقع کنسل کنید و یه اکانت دیگه بخرید .

نمونه تبلیغ نشانداده شده در gmail برای مشتریان ما!
opbh2w.png

قابل ذکر هست این نکترو اشاره کنم ما اکانتای شمارو برای بیشترین بهرهوری و فرستادن بازدیدکننده واقعی و نه فقط کلیک با آنالیز نرمافزارای مختلف و گرون قیمت که شاید خریدش برای هیچکس مقرون به صرفه نباشه انجام میدیم برای مثال speedppc

ویا

AdWordAccelerator

برای بزرگتر شدن روی عکسها کلیک کنید!

- چطوري ميتونم اكونت رو كاري كنم كه ويزيتور بيشتر بفرسته؟
در ضمن ميتونم بيشتر شارجش كنم؟ آيا ميشه شارجش كرد؟ يا بايد يه اكونت ديگه ساخت؟

میشه با اضافه کردن keyword های بیشتر اینکارو کرد اما به هر حال فک نمیکنم روزی بیشترز 1000 ویزیتور کار درستی باشه

خیر امکان شارجش نیست چون این کپونای x دلاریو ادوردز بصورت تست داده و فرضو برین میذاره شما بعدز یکبار امتحان مشتری میشین...
تنها راه استفاده مداوم از این کپونها کنسل کردن به موقع اکانت جاری (قبل از اینکه به گوگل بدهکار شین) و ساختن اکانت جدیده!کاری که خیلیا انجام میدن

ویرایش:
دوستانی که USER/PASS اکانتشونو قبلز به اتمام رسیدن موجودی ADWORDS دریافت میکنند این نکترو مورد نظر قرار بدند که هیچ گونه ادعایی از قبیل ساسپند شدن و STOP شدن تبلیغات آنها به هر دلیلی از جمله وارد شدن با آی پی SHARE usa یا کشورای دیگه و ایران ویا پاک نکردن کوکی...متوجه ما نمیباشد

دومین نکته به دلیل درخواستای زیاد ستاپ هر اکانت به شرط صحت مطالب ارسالی از جمله لینک و... از 2-3 روز به طول میانجامد ولی در مواردی سعی ما برینست تا اکانت شمارو کمتر از 24 ساعت انجام بدهیم

مشخصاتی که از شما خواسته میشود

فرمت متن:
25 کاراکتر برای تیتر
دو خط 35 کاراکتری برای توضیحات
لینکی که باید نمایش داده شه
لندینگ پیج یا صفحه ای که میخواهید یوزرا هدایت شوند!

اکانت تنها بدون هزینه ستاپ 8500 تومن
اکانت با ستاپ 12000 تومن

درصورتی که متقاضی سرویس 8500 هستید یه آی پی آمریکا برای ادوردز لازم دارین که 5500 تومن میشه یه ماهش و کلا 13500 تومن میشه
در غیر اینصورت با پرداخت 12000 تومن کاراشو ما انجام میدیم با آی پی اختصاصی خودمون

Last edited:

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
آقا من نفر اول باهام تماس بگیر:
ایدی یاهو:iran3D

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
چه جوریاس که اینطوریه؟

iranh

Registered User
لایک‌ها
0

توضیح ده
شرایط رو برامبفرست

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

توضیح ده
شرایط رو برامبفرست

بله حدود 4000 بازدید برای contant network یعنی سایتایی که تبلیغات گوگل رو نمایش میدن وحتی تبلیغاتی که شما توی gmail میبینید این جور تبلیغات 0.01 دلار یا حدود 10 تومن به ازای هی کلیک در میاد
اما search network گرونتره و هر کلیک از 0.05 به بالا و گاهی تا 0.3 هم میرسه
اما بهتره روی 60$ استوپش کنید چون postpaid هست اگه سایتتونو گوگل ساسپند کنه دیگه نمیتونین روش تبلیغ بدین

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
منم میخوام.
اما همه کارهای تبلیغات را باید برام بنویسی چطوری باید انجام بدم.

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

بله با آی پی ایران برین
با آی پی شیر برین
با آی پی که یه حساب دیگرو مدیریت میکنین برین
مبلغ budget روزانرو بیشتر از 45 دلار بزارین
اکانتتونو سر موقع استوپ نکنین
موقع ایجاد ادورد جدید کوکی هاتونو پاک نکنید
یه سایتو تو دو تا ادوردز تبلیغ کنید
سایتی که قیلا توی یک حساب ساسپند شده هستو اضافه کنید
و..
منم میخوام.
اما همه کارهای تبلیغات را باید برام بنویسی چطوری باید انجام بدم.

اوکی
شرایطو فرستادم:happy:
شاید یه سایت همراه توضیحاتم ساختم

yaseryavari

Registered User
لایک‌ها
0
...........................

Last edited:

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینطور که شما می فرمائید که هر کلیک 10 تومان هزینه بر می دارد با 110 دلار باید بالای 10 هزار بازدید داشته باشیم نه 4000 تا ؟؟؟؟
لطفا بیشتر توضیح دهید.
این اکانتها احتیاج به کارت اعتباری یا ... برای وریفای ندارند؟

لطفا توضیحات را برای من ارسال کنید
[email protected]

ممنون
من vcc رو اضافه میکنم و وقتی فعال شد کوپن 60 دلاریو اضافه میکنم و آماده میشه حسابتون برای تبلیغ دادن

من برای 50 تا 60 دلار گفتم که باید استوپش کنید و اگر نکنید ممکنه سایت شمارو دیگه گوگل برای تبلیغ قبول نکنه
چون نوع حساب postpaid هست و هر 50 دلار کردیت کارت شما (که درینجا vcc هست و پولی در واقع توش نیست و فقط برای وریفای استفاده شده) bill میشه بنابرین شما بعدز اینکه 60 دلار کوپنو استفاده کردین تا 50 دلارم میتونه حسابتون منفی بشه که بارها گفتم استپش کنید بهتره ..
لطفا پستای قبلیو با دقت بخونید

ALI4GHA

Registered User
لایک‌ها
17
منم می خوام
pm بدید

avan

Registered User
لایک‌ها
207
سلام من حاضرم 5 تا هم اضافه بدم ولي تمام كارهاش رو خودت برام انجام بدي !!!!
من حتما ميخوام....
كلمات و سايت رو بهت ميدم ديگه بقيه‌اش با خودت....

اگه اوكي هست همين الان خبر بديد تا پولو واريز كنم.... درضمن بالاي Gmail هم تبليغ رو مياره برامون؟

avan

Registered User
لایک‌ها
207
قبلا يه دونه گرفتم... الان هم دارمش يكبار هم نرفتم توش... اونو هم ميتوني برام رديف كني؟... هزينه‌ش رو هم ميدم....

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم می خوام
pm بدید
مشخصات فرستاده شد.
سوالاتیو ایشون مطرح کردن که بهتره همینجا جواب بدم!

سلام

شما از حالا منو جزء نفرات اول حساب کنید

فقط چند تا سوال

1. من هیچی از این سیستم سر در نمیارم و برای تبلیغات نیاز به کمک شما دارم
2. من چطور میتونم با ip ایران وارد نشم ؟
3. سایت من حدود 10 روز دیگه راه اندازی میشه و این اکانت را برای اون موقع می خوام مشکلی که پیش نمیاد ؟
4. برای شارژ اکانت شما میتونید کمکم کنید ؟

اگه این سوالات را جواب بدید در اولین فرصت (شاید همین امشب) پول را واریز می کنم .

ممنون
سلام
-اوکی مشکلی نیست
با آی پی ایران نمیشه مگر وی پی ان ددیکیتد بگیرین که اونم بین 5-6 تومن هزینه داره
اگر دوست داشتین میتونم مثل آقای avan سه هزار تومن اضافه تر بگیرم و اکانتتونو بسازم با تمام کیوردای مرتبط و انجام کارای مربوطه برای نمایش به ایرانیا و.....
-خیر میتونین اکانتو تحویل بگیرین و هرموقع که خواستین شروع به تبلیغ کنید
-برای شارژ کافیه این اکانتو به موقع کنسل کنید و یه اکانت دیگه بخرید .

قبلا يه دونه گرفتم... الان هم دارمش يكبار هم نرفتم توش... اونو هم ميتوني برام رديف كني؟... هزينه‌ش رو هم ميدم....

شما از من گرفتین؟معمولا اکانتایی که با VCC ساخته میشن نباید برای مدت زیادی بلااستفاده باشن تا under review نشن بوسیله گوگل

سلام من حاضرم 5 تا هم اضافه بدم ولي تمام كارهاش رو خودت برام انجام بدي !!!!
من حتما ميخوام....
كلمات و سايت رو بهت ميدم ديگه بقيه‌اش با خودت....

اگه اوكي هست همين الان خبر بديد تا پولو واريز كنم.... درضمن بالاي Gmail هم تبليغ رو مياره برامون؟

به ازای هر سایتی که میخواهید در هر ادوردز اضافه کنید من 3000 تومن اضافه بر این مبلغ میگیرم و کاراشو خودم انجام میدم:happy:

Last edited:

avan

Registered User
لایک‌ها
207
سلام شماره حسابت رو برام بفرست... واريزي رو هم بگو....

قربانت

ALI4GHA

Registered User
لایک‌ها
17
سلام

pm دادم خدمتتون

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اکانتهای آقایان avan و alishafiee ساخته و فعال شد!
فقط 7 عدد اکانت دیگه با این قیمت تا آخر 5 روز تعطیلی موجوده! بشتابید تا دیر نشده:happy:

Last edited:
بالا