برگزیده های پرشین تولز

تبلیغات ارزان در گوگل 3 سفارش اول 12000 تومن!

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
چون من خودم قبلا اکانت ادورد میفروختم ( الان دیگه کار نمیکنم ) چندتا مورد رو مد نظر قرار بدین.
1_ از کلمه ایران یا iran در تایتل و متن آگهی استفاده نکنید.
2_ برای آدرس سایت 2 بخش هست یکی url و دیگری آدرس نمایشی .. به هیچ وجه از url که قبلا در اکانت دیگه استفاده کردین در اکانت جدید استفاده نکنید برای اینکار پیشنهاد میکنم از ساب دومین استفاده کنید ( حتی میتونید از سای دومین همون دامنه که قبلا به عنوان url در اکانت قبلی یا مسدود شده به کار بردید در اکانت جدید استفاده کنید.) بخش دوم قسمت نمایشی آدرس شما هست که سبز رنگ هست اونو میتونید مشابه اکانت قبلی استفاده کنید ( تا چند ماه پیش که گوگل حساس نبود )
3_ این نوع اکانت ها از جهتی میتونه برای شما کاملا مفید باشه که سریع مصرف بشه .. ( جوری باشه که رتبه بالای داشته باشید که در همون هفته اول جواب بگیرین .)

آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدمت دوست عزیز جناب آقای ... ادزشونو امروز اتفاقی دیدم و گفتم بیام اینجا پست بدم بقیه هم بیشتر آشنا شن با این سیستم جدید و بهینه که کمتر کسی در ایران ازش استفاده میکنه!
24blx94.png

همونطور که میبینید تبلیغ اول مربوط به من و دومیم مربوط به ایشونه که اکانتشونم من ستاپ کردم!و تبلیغ سوم هم مربوط به آقای alishafiee !!!!!!!

Last edited:

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چون من خودم قبلا اکانت ادورد میفروختم ( الان دیگه کار نمیکنم ) چندتا مورد رو مد نظر قرار بدین.
2_ برای آدرس سایت 2 بخش هست یکی url و دیگری آدرس نمایشی .. به هیچ وجه از url که قبلا در اکانت دیگه استفاده کردین در اکانت جدید استفاده نکنید برای اینکار پیشنهاد میکنم از ساب دومین استفاده کنید ( حتی میتونید از سای دومین همون دامنه که قبلا به عنوان url در اکانت قبلی یا مسدود شده به کار بردید در اکانت جدید استفاده کنید.) بخش دوم قسمت نمایشی آدرس شما هست که سبز رنگ هست اونو میتونید مشابه اکانت قبلی استفاده کنید ( تا چند ماه پیش که گوگل حساس نبود )
3_ این نوع اکانت ها از جهتی میتونه برای شما کاملا مفید باشه که سریع مصرف بشه .. ( جوری باشه که رتبه بالای داشته باشید که در همون هفته اول جواب بگیرین .)

مرسی از توضیحات حق با ایشونه شماره یک که بدیهیه ولی اگر ایران جزو لینکتون باشه مشکلی ندهره اما در متن یا موضوع تبلیغ نباید باشه

در مورد قسمت دوم اشتباه میکنید الان اگر از ساب دامین جدید براس سایت ساسپند شده استفاده کنید گوگل ساسپندتون میکنه!من این تجربرو داشتم جدیدا تنها راهش سایت جدیده!

:happy:

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قابل ذکر هست این نکترو اشاره کنم ما اکانتای شمارو برای بیشترین بهرهوری و فرستادن بازدیدکننده واقعی و نه فقط کلیک با آنالیز نرمافزارای مختلف و گرون قیمت که شاید خریدش برای هیچکس مقرون به صرفه نباشه انجام میدیم برای مثال speedppc

ویا

AdWordAccelerator

برای بزرگتر شدن روی عکسها کلیک کنید!:)

Last edited:

avan

Registered User
لایک‌ها
207
آقا كارت درسته... واقعا عالي....

avan

Registered User
لایک‌ها
207
1 سئوال...
الان ايراني‌ها كليك ميكنند روشون؟ يا عرب‌ها !؟

اينو از كجا ميشه فهميد؟

bigdivxmovie

Registered User
لایک‌ها
0
سلام شماره حساب را بفرست لطفا
فکر کنم سوی هستم ها نه؟

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1 سئوال...
الان ايراني‌ها كليك ميكنند روشون؟ يا عرب‌ها !؟
اينو از كجا ميشه فهميد؟

شما یه www.persianstat.com بساز بزار توی سایت
طبق تجربه بالای 95 درصد ایرانی هستند!

سلام شماره حساب را بفرست لطفا
فکر کنم سوی هستم ها نه؟

فرستاده شد
فکر کنم سوی هستم ها نه؟:D این خط یعنی چی؟!

avan

Registered User
لایک‌ها
207
سلام
1- چطوري ميتونم اكونت رو كاري كنم كه ويزيتور بيشتر بفرسته؟
2- در ضمن ميتونم بيشتر شارجش كنم؟ آيا ميشه شارجش كرد؟ يا بايد يه اكونت ديگه ساخت؟
خيلي عالي بوده تا الان

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
1- چطوري ميتونم اكونت رو كاري كنم كه ويزيتور بيشتر بفرسته؟
2- در ضمن ميتونم بيشتر شارجش كنم؟ آيا ميشه شارجش كرد؟ يا بايد يه اكونت ديگه ساخت؟
خيلي عالي بوده تا الان

میشه با اضافه کردن keyword های بیشتر اینکارو کرد اما به هر حال فک نمیکنم روزی بیشترز 1000 ویزیتور کار درستی باشه
من خودم یه اکانتو 3 روزه مصرف میکنم
خیر امکان شارجش نیست چون این کپونای x دلاریو ادوردز بصورت تست داده و فرضو برین میذاره شما بعدز یکبار امتحان مشتری میشین...
تنها راه استفاده مداوم از این کپونها کنسل کردن به موقع اکانت جاری (قبل از اینکه به گوگل بدهکار شین) و ساختن اکانت جدیده!کاری که خیلیا انجام میدن:D

avan

Registered User
لایک‌ها
207
1- الان طي چند روز حدود 900 تا ويزيتور ارسال كرده....
كلا چندتا ميفرسته؟ 4000 تا !؟ ... چون من ميخوام سر همون 60 دلار كه گفتي استوپش كني برام...
راستي يه مشتري ديگه هم پيدا كردم ;)

2- آيا كوپن‌هاي بالاي 50 دلاري هم داره !؟

Last edited:

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بله 100 دلاری هم هست اما گرون در میاد
الان حدود 2000 تا اومده و چون توی سرچ انجین هم بوده برای بدست آوردن نتایج بهتر امشب تمومه
در خدمت هستم سوال دیگه ای اگه داشتین

avan

Registered User
لایک‌ها
207
تا الان كه 814 تا اومده...
چطوري اينقدر زود تموم شد؟
توي پنل چي ميگه؟ ميگه كه چند دلار توش هست هنوز ؟

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا الان كه 814 تا اومده...
چطوري اينقدر زود تموم شد؟
توي پنل چي ميگه؟ ميگه كه چند دلار توش هست هنوز ؟

سلام
همونطور که با هم هم صحبت کردیم تا الان 2500 تا اومده و استوپ میکنم
سه اکانت جدیدی که امروز میخواستین آمادست لطفا واریز کردین با لینک سایتاتون بدین تا براتون ستاپ کنم;)

rasamhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

سيستم جالبي است

برآن هستيم كه از امكان سرويس شما استفاده كنيم

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
حتما برای ورود به اکانت باید وی پی ان بخریم؟ نمیشه همین طوری با آی پی ایران لاگین کرد؟

ممنون

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر سری که ستاپ می کنین 3.000 تومن رو می گیرین ؟

بله. این به این علته که برای هر اکانت ادوردز من مجبورم یه آی پی اختصاصی خریداری کنم و همینطور کیوردهای مختلف و region یا کشورای مورد نمایش daily budget و زبان و bid هارو تنظیم کنم وسایت شمارو به موقع کنسل کنم

با سلام

سيستم جالبي است

برآن هستيم كه از امكان سرويس شما استفاده كنيم

خیلی از سایتای هاستینگ ایرانی دارن تو این ضمینه کار میکنن!
در خدمت هستیم

حتما برای ورود به اکانت باید وی پی ان بخریم؟ نمیشه همین طوری با آی پی ایران لاگین کرد؟

ممنون

متاسفانه احتمال لیمیت شدن توی اکانتای ادوردز زیاده و جدیدا خیلی تغییرات دادن من به شخصه مسئولیت ساسپند شدن اکانتو قبول نمیکنم
زمانی که اکانتو به شما تحویل میدم یه سایت تست قرار میدم و شما میتونین ببینید که اون لحظه اکانت بدون مشکل کار میکنه!ازون لحظه به بعد با خود شماست
البته شما اگه 15000 تومن پرداخت کنید میتونم تمام کاراشم خودم انجام بدم اما بنظر میاد شما خودت وارد باشی..
اگر خواستی dedicated ip یک ماهه 5000 تومن با شما حساب میکنم و اکانت adwords رو 12000 تومن
این به این معنا نیست شما برای هر اکانتی که میخرین یه dedicated ip باید بگیرین. نه!
ممکنه شما با 10 تا ادورز در یک ماه با همین آی پی اختصاصی کار کنید و روزی 3 تا ادوردز استفاده کنید!

یه سری نکته که شاید واسه دوستان جالب باشه(کسایی که بیشترز 1000 ویزیتور درروز میخوان!) شما میتونید مثلا 3 تا وبلاگ در پرشین بلاگ یا بلاگفا بسازین و برای هرکدون یه ادوردز استفاده کنید
مزایا:

1)هم میتونید توی اون بلاگ محصولاتتون رو معرفی کنید
2)هم میتونین بزارین اکانت ادورزتون تا -110 منفی شه و تا آخر ازش استفاده کنید و نگران ساسپند شدن بلاگ نباشین چون ساخت بلاگ جدید هزینه ای براتون نداره!در نتیجه از هر اکانت 2 برابر استفاده میکنید!
3)1 کلیک هم از دست نمیدین و شانس اینکه یه مشتری از دستتون در بره 0 هست!
4)حتی میتونید ازون سایت به سایت اصلیتون لینک بدین!

Last edited:

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
سلام
قبلا از یکی از دوستان یک اکانت ادوردز گرفتم. تا یکی دو ساعت کار کرد و بعد از کار افتاد. با *** هم وارد شده بودم. در هر حال بنده خدا یک اکانت دیگه به من داد که باز اونم کار نکرد و در نهایت پولمو پس داد.
حالا میخوام ببینم دلیلش اینه که سایت من ساسپند شده؟ آیا شما میتونید اینو تست کنید که ساسپند شده یانه؟ کلا راهی برای فهمیدنش هست؟
اگر سایتم ساسپند نشده باشه منم میخوام
این سایت من هست www.learnguide.net

بالا