برگزیده های پرشین تولز

تبلیغات اینترنتی - سیلزبوک

hamidrezaebadallah

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
15 سپتامبر 2016
نوشته‌ها
2
لایک‌ها
0
سن
38
نسل جدید تبلیغات اینترنتی را در شبکه تجاری سیلزبوک امتحان کنید
سیلزبوک یک ابزار قدرتمند در جهت خرید ، فروش ، تبلیغات و بازاریابی و استخدام است که بر پایه یک شبکه ی گسترده فعالیت می کند . با گسترش روزافزون فضای اینترنت ، لزوم حضور پررنگ در این فضا بیشتر حس می شود و همچنین امتیازهای اطلاعاتی و تجاری اینترنت بر کسی پوشیده نیست . در سیلزبوک هدف ما ایجاد ارتباط میان افراد ، شرکت ها ، نهادها و سازمان ها به نحوی موثر و مدرن می باشد .

1 - معرفی کالا و خدمات
2 - نقد ، بررسی و استفاده از نظرات دیگر کاربران
3 - امکان ارسال تقاضا و دریافت هزاران پیشنهاد و استعلام جهت خرید کالا و خدمات
4 - ارسال پیشنهاد به تعداد زیاد و تبلیغ انبوه جهت فروش کالا و خدمات
5 - امکان تبلیغات اینترنتی و برندینگ در گستره ی وسیع
6 - حصول بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن قبل از خرید و فروش کالا و خدمات


شبکه ای کارآمد

اشخاص حقیقی و حقوقی از طریق این شبکه می توانند اطلاعات کالا و خدمات خود را در قالب مطلب با دیگران به اشتراک گذاشته و امکان تبادل نظر با مشتریان و همکاران را ایجاد نمایند .و همچنین در این شبکه هر مطلبی قابل جستجو بوده و همانند یک موتور جستجو عمل میکند .


بخش پیشنهادها (آفرها)

این بخش یک نوآوری در پاسخگویی به نیازمندیهای روزانه کاربران ایجاد نموده است به نحوی که کاربران از طریق این بخش می توانند به خرید ، فروش و تبلیغات کالا و خدمات بپردازند و هرگونه استعلام ، اطلاع رسانی و تبلیغات در این بخش به سرعت به کاربران زیادی ارسال می گردد که یک امتیاز منحصر به فرد بوده و به کاربر امکان اتخاذ بهترین تصمیم را خواهد داد . و در کلام ساده کاربران توسط این بخش می توانند خوب خرید کنند ، خوب بفروشند و خوب تبلیغ کرده و کاملا حرفه ای استخدام نمایند .


بخش تبلیغات

با فراهم بودن امکان تبلیغات بنری ، متنی و قابلیت ویژه سازی در شبکه تجاری سیلزبوک کاربران می توانند کالا و خدمات خود را در معرض دید کاربران زیادی قرار داده و به توسعه فروش و افزایش سهم خود از بازار کمک موثری کنند .
 
بالا