برگزیده های پرشین تولز

تبلیغات بنری با 20% تخفیف فقط برای پرشین تولزیها

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
با سلام

parstools-logo.jpg

به علت خالی شدن فضاهای تبلیغات بنری سایت پارس تولز یک طرح ویژه برای فقط کاربران پرشین تولز قرار دادم .

در این طرح تبلیغات بنری و متنی شما با 20 درصد تخفیف قرار داده می شه .

این طرح تا پر شدن همه باکسهای تبلیغات ادامه داره .

تعرفه تبلیغات رو از اینجا ببینید .

لازم به ذکره تعرفه فوق بدون تخفیف هست روی این قیمت ها به خریدار 20% تخفیف داده می شه .

دوستان علاقمند از طریق Pm تماس بگیرند .

با تشکر

--

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
شما تبلیغات مارو سال پیش پیچوندید و آخرشم نمایشهامون درست نشد و پولمون بالا کشیده شد
من که راضی نیستم و هرزمانی که در پرشن تولز اگر پستی از شما ببینم برای همه این نوع بالا کشیدن پولم رو بازگو میکنم

اون چیزی که میگید تبلیغ میکنید با اونی که سرویس میدید یکی نیست
من از شما 1000کلیک خریدم هنوز هم که هنوزه بعد از 2و سال اون هزار کلیکم پر نشد
و اصلا آماری از سایت شما همان روزها هم نمیومد
و تبلیغات نمایشی هم که ازتون خریده بودم هم باز همینطور اون تعداد نمایشی نبود که گفتید
خلاصه سایت خوبه ولی این کارت دزدی هست
دزدی به روش های نوین

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
رفیق ادز متنی منو فعال نکردی ؟ با ایمیل rezidentevilone میل زدم..

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
شما تبلیغات مارو سال پیش پیچوندید و آخرشم نمایشهامون درست نشد و پولمون بالا کشیده شد
من که راضی نیستم و هرزمانی که در پرشن تولز اگر پستی از شما ببینم برای همه این نوع بالا کشیدن پولم رو بازگو میکنم

اون چیزی که میگید تبلیغ میکنید با اونی که سرویس میدید یکی نیست
من از شما 1000کلیک خریدم هنوز هم که هنوزه بعد از 2و سال اون هزار کلیکم پر نشد
و اصلا آماری از سایت شما همان روزها هم نمیومد
و تبلیغات نمایشی هم که ازتون خریده بودم هم باز همینطور اون تعداد نمایشی نبود که گفتید
خلاصه سایت خوبه ولی این کارت دزدی هست
دزدی به روش های نوین

دوست عزیز اولا مودب باش !

دوما در تبلیغات کلیکی هیچ کلیکی اصلا از سایت پارس تولز نمیاد چون همه بنرها در وبلاگها و وبسایتهای عضو در سیستم تبادل بنر نمایش داده می شه .
در مورد کلیکهاتون هم شاید مشکلی در پنل شما باشه لطفا نام کاربری اکانتیو که 1000 کلیک در اون هست رو ارسال کنید تا بررسی کنیم .
تعداد نمایش بنرها هم کاملا مشخصه و هر تبلیغ کننده در هر زمان که بخواد می تونه تعداد نمایش و کلیکهای بنرهاشو از ما بگیره .

رفیق ادز متنی منو فعال نکردی ؟ با ایمیل rezidentevilone میل زدم..

تبلیغات شما فعال شد .

Last edited:

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
دوست عزیز اولا مودب باش !

دوما در تبلیغات کلیکی هیچ کلیکی اصلا از سایت پارس تولز نمیاد چون همه بنرها در وبلاگها و وبسایتهای عضو در سیستم تبادل بنر نمایش داده می شه .
در مورد کلیکهاتون هم شاید مشکلی در پنل شما باشه لطفا نام کاربری اکانتیو که 1000 کلیک در اون هست رو ارسال کنید تا بررسی کنیم .
تعداد نمایش بنرها هم کاملا مشخصه و هر تبلیغ کننده در هر زمان که بخواد می تونه تعداد نمایش و کلیکهای بنرهاشو از ما بگیره .

من هیچ یک از قسمت های حرفم فکر نکنم بی ادبی بوده باشه پس چشمت رو باز کن
شما تو همین فروم وقتی همون موقع ها گفتم گفتی درست میکنم چند بار زنگ زدم باز درست نشد
یکبار گفتی بنرت کلیک خور نداره بنر رو عوض کردیم و هزار تا چیز دیگه ولی هرسری یه بهونه ای آوردی و آخرشم بی خیال پولم شدم ولی یک قرون از پولی که بهت دادم رو راضی نیستم و حرامت باشه
و تا مادامی که من در پی تی هستم هر تاپیک و پستی بزنی شفاف سازی میکنم که از کس دیگری نتونی از اسم سایتت سوء استفاده کنی و پول بالا بکشی اون هم در عین احترام و انگار آب از آب تکون نخورده...

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
شما بی ادبی لازم به گفتن بنده نیست کافیه دوستان پست های اخیر شما رو بخونن .

لازم نیست محیط اینجا رو آلوده کنید اگر حرف منطقی دارید پاسخ درست بدید تا بررسی کنیم .

در ضمن جواب این سوال رو ندادید :

"در مورد کلیکهاتون هم شاید مشکلی در پنل شما باشه لطفا نام کاربری اکانتیو که 1000 کلیک در اون هست رو ارسال کنید تا بررسی کنیم ."

در ضمن هر کس از تبلیغات ناراضی باشه ما با کمال میل باهاش تسویه حساب می کنیم تا جای شک و تردیدی نباشه .

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
سلام

در انتخاب بخش دقت کنید.

با تشکر

بالا