برگزیده های پرشین تولز

تبلیغات در اینستاگرام

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
سلام و عرض ادب دوستان عزیز

من یه پیج با موضوعات اجتماعی ، اقتصادی ، تربیتی ، فرهنگی ، ورزشی و ... در اینستاگرام دارم با تعداد لایک بالا و فالورهایی صد در صد واقعی که میشه واقعی بودن اون هارو یک از تعداد لایک و کامنت و فعالیت خوب کاربران توی پیج متوجه شد

پیج رو بنده شخصا از 2 سال پیش و با یک فالور که خودم بودم شروع کردم و امروز به یکی از بهترین و سالم ترین پیج های عمومی اینستا تبدیل شده ، سالم از این نظر که با قابلیت فیلترینگ کامنت ها کلمات نامناسب خود به خود حذف میشن و تبلیغات و ... رو هم بنده حذف میکنم چون کیفیت برای من مهمتر از کمیت هست ( دوست دارم 100 کامنت باشه اما مرتبط با موضوع نه اینکه از 100 تا 90 تاش تبلیغ و التماس برای فالو و ... باشه ! )

آدرس پیج : https://www.instagram.com/caricature.pic/

تعداد لایک های و کامنت های هر پستمم ارتباط مستقیم داره به موضوعی که مطرح میشه که از 4 تا 20 هزار تا لایک و از 50 تا 3000 تا کامنت تا همین الان ثبت شده هست ، که خودتون میتونید مشاهده بفرمایید

ما در حال حاضر بیش از 90 هزار نفر فالور صد در صد واقعی و فهیم داریم . که در میان اون ها افراد مشهوری مثل بازیگران و خواننده ها و مسئولین و ... حضور دارن

تبلیغات به صورت استوری 24 ساعته و با بیش از 10 هزار بازدید در روز فقط و فقط 15 هزار تومان

برای سفارش میتوانید با ما از طریق دایرکت پیج در ارتباط باشید

Last edited:

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
ممنونم اگر من بخوام روغن خراطین خودم رو تبلیغ کنم باید چطوری عمل کنم ( یعنی مثل شما تاپیک روغن خراطین اصل بزنم )
شما ابتدا یه پیج اینستاگرام میسازید و بعد ما اطلاعات شما و محصولتون رو به همراه لینک پیجی که ساختید رو در اختیار کاربران قرار میدیم ... به همین سادگی ;)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
درود
دوست عزیز قیمت هر دورو هم استوری هم داخل پیج باهم واسم بفرست

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
درود
دوست عزیز قیمت هر دورو هم استوری هم داخل پیج باهم واسم بفرست