برگزیده های پرشین تولز

تبلیغات سریع و پرداخت سریع ایگولدی

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
سلام دوستان
در شروع باید عرض کنم که من این سایت برام ایمیل شده
دیدم جالبه گفتم بذارم تو تاپیک ببینیم جواب میده یا نه!
البته من خودم هم اکنون ایگولد ندارم که امتحان کنم
در قدیم 7 تا حساب ایگولد داشتم که هم اکنون بسته شده مثل ایگولد بسیاری از شما خب بگذریم.
من این سایت رو دیدم که نوشته تبلیغات سریع و پرداخت سریع یعنی شما فقط ایگولدتونو بنویسید و بعد کلیک کنید خودش سورف میکنه و پرداخت میکنه
ولی همانطور که من نوشتم خودم اصلا ایگولد نداشتم ولی گفتم بذارم اینجا تا تعدادی از دوستان عزیز یه امتحان و تستی بکنند و بعد خبرشو تو تاپیک بدن که اگه درست کار میکنه و به موقع پرداخت میکنه ما هم بریم به یه نحوی ایگولد بگیریم
حالا ناراحت نشین یه موقع ها! فدای همه بروبچ پی تی.;)

http://adxpert.biz/visit.php?id=11

Advertisers:
AdXpert does not sell traffic exchange hits or impressions where the viewer will simply click on. AdXpert does not sell pop-up or pop-under traffic where the viewer can close or block the window. AdXpert only sells real money seakers who are paid for every site they view for at least 15 seconds.

Money Seakers
AdXpert will pay you $0.01 instantly to your eGold account for reading paid emails and $0.008 instantly to your eGold account for visiting advertisers websites for at least 15 seconds. You can only click one time on an advertisement per e-gold account. You can only click one time on an advertisement or link per IP address. There is no signup needed to take advantage of this offer, you can view ads and get paid right now!

بالا