برگزیده های پرشین تولز

تبلیغات محتوایی با سایت خارجی adnow

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
دروود
دوستان عزیز من برای سایتم خیلی دنبال سایت تبلیغات محتوایی بودم تا یه سایت خارجی که با قوانین جمهوری اسلامی هم خوانی داشته باشه و ایران رو ساپورت کنه
اپراتور فارسی داره
تبلیغات های جذاب
جالبه که CTR من اینجا روی 4 5 درصد هستش این فوق العادست رو سایت های ایرانی رو 0.5 درصد بودش
شمارش عالی
پرداختی خوب
هم بابت تعداد نمایش پول میده هر هزار بازدید 1 سنت هم بابت کلیک
هرکلیک بین 40 تا 50 تومن
من راضی هستم ازش
اگه دوست داشتید این لینک معرفی من هستش ( قرار تو جیب شرکت بمونه چه بهتر که به هم وطنت برسه )
لینک عضویت : adnow.com/?referral=301752
خیلی از مشکلات سایت های ایرانی رو نداره ، شمارشش حرف نداره رفیقه من

فایل های ضمیمه

• Untitled.png
    Untitled.png
    23.3 KB · نمایش ها: 91
  • Untitled.png
    Untitled.png
    8.8 KB · نمایش ها: 59
Last edited:

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
به من امروز واریز کردن اونم با یه هفته دیر کرد.
راستی اون ecpm توی عکس پست اول خیلی عجیبه و تاحالا حتی با ای پی us هم همچین ecpm ی نداشتم ای پی ایران که بماند 0 بود!

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
این سایت اصلا تعریفی نداره چون فقط به ازای هر کلیک 30 تا 40 تمن میده . سایت های ایرانی که بیشتر از این میدن .
یکتانت که خیلی بهتر از این پول میده . ما تبلیغاتشون بهترین مکان گذاشتیم دیدیم روزانه نصف یکتانت هم پرداختی ندارند . البته تعداد کلیکشون خوبه اما مقدار پولی که بابت کلیک میدن خیلی پایینه .
با پشتیبانیشون صحبت کردم که چرا قیمت کلیکشون پایینه که میگفت قیمت ما خیلی بالاتر از رقیبامونه که من تعجب کردم از این حرفش .
به نظر من کار با سایت یکتانت خیلی بیشتر از این سایت میارزه .

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
با سلام و احترام
این سایت اصلا تعریفی نداره چون فقط به ازای هر کلیک 30 تا 40 تمن میده . سایت های ایرانی که بیشتر از این میدن .
یکتانت که خیلی بهتر از این پول میده . ما تبلیغاتشون بهترین مکان گذاشتیم دیدیم روزانه نصف یکتانت هم پرداختی ندارند . البته تعداد کلیکشون خوبه اما مقدار پولی که بابت کلیک میدن خیلی پایینه .
با پشتیبانیشون صحبت کردم که چرا قیمت کلیکشون پایینه که میگفت قیمت ما خیلی بالاتر از رقیبامونه که من تعجب کردم از این حرفش .
به نظر من کار با سایت یکتانت خیلی بیشتر از این سایت میارزه .
دروود
اما شمارشون خیلی خوبه
من رو کانگرو با همین امار و نمایش روزانه 50 تا کلیک هم نمیشمرد
برای همینه که میگم این خوبه حداقل اینکه خوب میشمره حالا اگه مبلغ پایینه باز میشه کنار اومد

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
دروود
اما شمارشون خیلی خوبه
من رو کانگرو با همین امار و نمایش روزانه 50 تا کلیک هم نمیشمرد
برای همینه که میگم این خوبه حداقل اینکه خوب میشمره حالا اگه مبلغ پایینه باز میشه کنار اومد
با کانگورو کار نکردم اما یکتانت خوب میشماره .
میزان بازدید و تعداد کلیکی که میشماره براتون چقدره ؟

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
با کانگورو کار نکردم اما یکتانت خوب میشماره .
میزان بازدید و تعداد کلیکی که میشماره براتون چقدره ؟
دروود
تغریبا میشه گفت به هر ای پی یکبار تبلیغات رونشون میده
CTR رو رویه 4 تا 5 % حساب میکنه ، البته تبلیغاتشون خیلی به سایتم میاد کاربر های من دنبال اینجور تبلیغات هستند .

Sky Persia

Registered User
لایک‌ها
89
به من میگفت
ماهی ۱۰۰ دلار بهت میدم تبلیغو بذار،
قرار بود سه روز تست رایگان هم بگیره:/

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
به من میگفت
ماهی ۱۰۰ دلار بهت میدم تبلیغو بذار،
قرار بود سه روز تست رایگان هم بگیره:/
دروود
احتمالا پس می خواد ازت اجاره کنه . ببین می ارزه اجاره کنند بهشون بده

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دروود
دوستان عزیز من برای سایتم خیلی دنبال سایت تبلیغات محتوایی بودم تا یه سایت خارجی که با قوانین جمهوری اسلامی هم خوانی داشته باشه و ایران رو ساپورت کنه
اپراتور فارسی داره
تبلیغات های جذاب
جالبه که CTR من اینجا روی 4 5 درصد هستش این فوق العادست رو سایت های ایرانی رو 0.5 درصد بودش
شمارش عالی
پرداختی خوب
هم بابت تعداد نمایش پول میده هر هزار بازدید 1 سنت هم بابت کلیک
هرکلیک بین 40 تا 50 تومن
من راضی هستم ازش
اگه دوست داشتید این لینک معرفی من هستش ( قرار تو جیب شرکت بمونه چه بهتر که به هم وطنت برسه )
لینک عضویت : adnow.com/?referral=301752
خیلی از مشکلات سایت های ایرانی رو نداره ، شمارشش حرف نداره رفیقه من
به حساب ايران براتون واريز ميكنه يا بايد وبماني يا پي پال داشته باشي؟

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام من ثبت نام کردم و تبلیغ گذاشتم فقط همش تبلیغ کم کردن وزن و عسل هست برای شما هم همین طور هست ؟

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
سلام من ثبت نام کردم و تبلیغ گذاشتم فقط همش تبلیغ کم کردن وزن و عسل هست برای شما هم همین طور هست ؟
تبلیغاش برای ایران یا سرمایه گذاریه یا لاغریه ( بهتر بابا ملت دنبال لاغری هستن الان )

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
قبلا پیام میداد اول مبلغو واریز میکرد بعد تبلیغشو قرار میدادیم بصورت نمایشی کار میکرد. اما رویه رو عوض کرد. برا هر کلیک 30 تومن میده و دیگه بدرد نمیخوره

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
قبلا پیام میداد اول مبلغو واریز میکرد بعد تبلیغشو قرار میدادیم بصورت نمایشی کار میکرد. اما رویه رو عوض کرد. برا هر کلیک 30 تومن میده و دیگه بدرد نمیخوره
الان کلیک 40 تومن میده اما بابت هر 1000 تا نمایش هم داره 400 تومن میده اینه که خیلی خوبش کرده نسبت به باقی موارد
بعد شمارشش خیلی خوبه ، ببینید من الان روزی نزدیک به 200 تا کلیک داره برای من میشماره اما تو سیستم مشابه 50 تا دونه میشمرد با رقم 60 تومن خب به نظر شما کدوم منطقی تر هستش ؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
الان کلیک 40 تومن میده اما بابت هر 1000 تا نمایش هم داره 400 تومن میده اینه که خیلی خوبش کرده نسبت به باقی موارد
بعد شمارشش خیلی خوبه ، ببینید من الان روزی نزدیک به 200 تا کلیک داره برای من میشماره اما تو سیستم مشابه 50 تا دونه میشمرد با رقم 60 تومن خب به نظر شما کدوم منطقی تر هستش ؟
بابت نمایش چیزی نمیده فقط اگه تو سایت خاصی داری باید بگی تا بهت بدن اونم نه 400 تومن این سی پی ام ریت شما عجیبه!
شمارش هم افتضاح شد از چند روز پیش البته قبلا خوب بود ولی اگه این درست نشه تمومه کارش.

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
بابت نمایش چیزی نمیده فقط اگه تو سایت خاصی داری باید بگی تا بهت بدن اونم نه 400 تومن این سی پی ام ریت شما عجیبه!
شمارش هم افتضاح شد از چند روز پیش البته قبلا خوب بود ولی اگه این درست نشه تمومه کارش.
دروود
فعلا که داره برای من خوب کار میکنه اگه لازم بود بازم عکس بدم بهتون ، حالا شاید از من بیشتر خوشون میاد !!! شایدم سایتم مرتبه !!!

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
دوستان عزیز اولین پرداختی رو شرکت برام واریز کرد ، عکسش تو پست اول پیوست شد

بالا