برگزیده های پرشین تولز

تبلیغات کلیکی - حتما مطالعه فرمایید

omid_tehrani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان گرامی
اگر امکانش هست پست رو کامل بخونید و حتما نظر و پیشنهاد خودتون رو بگید.

من تقریبا 5 ساله که در زمینه وب فعالیت دارم و با اکثر سایت هایی که تبلیغات کلیکی می دن کار کردم؛ اگر بگم همشون، کمی بی انصافی کردم اما بیشترشون در محاسبه مبلغی که به صاحب سایت به ازای هر کلیک می دن، حق رو به جا نمیارن.
برای شروع برخی از مشکلاتی که در کار با این گونه سایت ها معمولا برای همه ماها پیش اومده رو در زیر لیست کردم:
  • پرداخت تنها 40 تا 60 درصد مبلغ کلیک به نمایش دهنده
  • عدم محاسبه درست کلیک ها
  • پرداخت هزینه کلیک بعد از مدت خاصی
  • عدم پرداخت هزینه کلیک ها تا زمانی که به حد تعریف شده نرسیده
  • عدم محاسبه کلیک تکراری اما محاسبه آن برای تبلیغ دهنده
  • نمایش بنرهای بدون هزینه
  • قبول نکردن سایت های با بازدید کم
علاوه بر موارد فوق، این گونه سایت ها مبلغ کلیک رو از تبلیغ دهنده قبل از نمایش تبلیغات می گیرن اما بعد از مدت خاصی به نمایش دهنده میدن.

حالا من به عنوان یک عضو کوچک دنیای وب و صاحب سایت، می خوام یه ایده بدم به تمامی صاحبان وب سایت:
فکرش رو بکنین اگر سایتی باشه که تبلیغات کلیکی ارائه بده و امکانات زیر رو داشته باشه، شما باهاش همکاری می کنین؟:
  • پرداخت 99.9 درصد مبلغ کلیک به نمایش دهنده
  • برداشت 0.1 درصد از مبلغ هر کلیک به عنوان هزینه پابرجا ماندن سایت اصلی(سایت کلیکی)
  • در صورت نبود تبلیغ برای نمایش(معمولا در ابتدای شروع کار سایت) نمایش تبلیغات سایت کلیکی به صورت رایگان در تمامی سایت ها
  • واریز شدن خودکار مبالغ به دست آمده از کلیک ها به صاحب سایت
  • امکان تعیین قیمت هر کلیک توسط صاحب سایت
  • امکان انتخاب سایتی که تبلیغ کننده، قصد نمایش تبلیغات در آن را دارد.(با کمی شرایط)
  • امکان کسب درآمد از طریق نمایش تبلیغات
البته موارد دیگری هم هست که بهش فکر کردم اما دوست دارم دوستان نظر بدن.
این سایت اصلا وجود خارجی نداره و این موضوعات همش در حد ایده هستن، اما اگر دوستان موافق باشن و همکاری کنن شاید بشه به راحتی پیاده سازیش کرد.

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
خیلی ها خواستن اینکارو بکنن به فنا تر رفتن ولی اگه شما موفق بشین که بهتر عمل کنید مطمئن باشید که همه میان سمت سیستم شما!
یه چیزی بود اسمش یادم نبود شما اگه میخوای ما کاملا به شما اعتماد کنیم باید آمار همه جریانات رو خلاصه وار به نمایش عموم در بیاری کاری که نتورک های خارجی میکنن (صفحات ریت ها و ...)!
ولی از همه چیزی که گفتید مهمتر شمارش کلیک هاست anetwork با وجود اون همه مشکلاتش سیستم های دیگه حتی نمیتونن به گردش هم برسن شما برنامه ای برای شمارش دقیق داری یا فقط تو فکرتونه یه سیستم همینجوری بزنم خودش کلیکا دقیقه دیگه برنامه چیه؟!

omid_tehrani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از نظرتون.
حرفتون کاملا درسته.
واقعیتش من نمی خوام خودم همچین سیستمی بزنم، چون یه کوچولو وقتم پُره. اما به نظرم بهترش اینه که همه وبمسترها با هم همکاری کنن و یک سیستم به صورت دسته جمعی اداره بشه.
منظورم اینکه یه سیستم باشه که مدیر اصلیش تمامی وبمسترهای در حال فعالیت باشن و فقط یک گروه دو یا سه نفره بخش های مختلفش (طراحی، پرداخت ها، هزینه هاست و ...) رو سازماندهی کنن. شاید بشه یه چیزی مثل یه شبکه اجتماعی که هر وبمستر صفحه خودش رو داره و تمامی اطلاعات رو خودش مشاهده می کنه و کنترل پنل مدیریت با کنترل پنل اون زیاد فرق نمی کنه.
به نظرم بزرگترین مشکلی که برای سیستم های تبلیغات کلیکی بعد از ابتدای کار پیش میاد، عدم توانایی در جذب تبلیغات و عدم توانایی در راضی نگه داشتن وبمستر هست که هر دو بخش به نظرم با بخش های گفته شده، پوشش داده می شه.

دوستان لظفا نظر بدین.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
اینی که میگین غیرممکنه ولی این buysellads.com ممکنه!

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سایت چطوره؟
میشه توضیح بدید
نمیدونم ایران رو ساپورت میکنه یا نه ولی با ثبت نام توش میگی مثلا جایگاه هدر سایتم رو اینقدر میگیرم برای تبلیغات بنر 728*90 بعد تو لیست این سایت قرار میگیری تبلیغ دهنده ها هم میان توش و دنبال یه سایت مناسب برای تبلیغات میگردن اگه سایتت با نیازهاشون برابری کنه جایگاهتو میخرن.

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
نمیدونم ایران رو ساپورت میکنه یا نه ولی با ثبت نام توش میگی مثلا جایگاه هدر سایتم رو اینقدر میگیرم برای تبلیغات بنر 728*90 بعد تو لیست این سایت قرار میگیری تبلیغ دهنده ها هم میان توش و دنبال یه سایت مناسب برای تبلیغات میگردن اگه سایتت با نیازهاشون برابری کنه جایگاهتو میخرن.
چه جالب
تا حالا همچین چیزی ندیده بودم.

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
راستش من اینطور سایت ها رو قبول ندارم چون که همون اجاره ای میشه که ما تو پرشین تولز همین کار رو میکنیم البته نه به این شکل اما خب برای اجاره میذاریم اما اینطور حق خوری میشه .
ببینید ما بنر میذاریم که روزانه 500 کلیک میخوره و طبق قاعده سایت کلیکی اگر بابت هر کلیک 100 تمن داده بشه میشه 50 هزار تمن و در ماه یک میلیون و نیم .
حالا شما بگید کی تو ایران برای یه بنر یک میلیون و نیم میده ؟ میگن صد تمن بدیش میخوایمش وگرنه برای خودت .
فایده سایت کلیکی اینه که لااقل کلیک خور بنرت بالاست پولشم میگیری به حق نه اینکه بزخور بشه و حقت خورده بشه .

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام خدمت دوستان گرامی
اگر امکانش هست پست رو کامل بخونید و حتما نظر و پیشنهاد خودتون رو بگید.

من تقریبا 5 ساله که در زمینه وب فعالیت دارم و با اکثر سایت هایی که تبلیغات کلیکی می دن کار کردم؛ اگر بگم همشون، کمی بی انصافی کردم اما بیشترشون در محاسبه مبلغی که به صاحب سایت به ازای هر کلیک می دن، حق رو به جا نمیارن.
برای شروع برخی از مشکلاتی که در کار با این گونه سایت ها معمولا برای همه ماها پیش اومده رو در زیر لیست کردم:
  • پرداخت تنها 40 تا 60 درصد مبلغ کلیک به نمایش دهنده
  • عدم محاسبه درست کلیک ها
  • پرداخت هزینه کلیک بعد از مدت خاصی
  • عدم پرداخت هزینه کلیک ها تا زمانی که به حد تعریف شده نرسیده
  • عدم محاسبه کلیک تکراری اما محاسبه آن برای تبلیغ دهنده
  • نمایش بنرهای بدون هزینه
  • قبول نکردن سایت های با بازدید کم
علاوه بر موارد فوق، این گونه سایت ها مبلغ کلیک رو از تبلیغ دهنده قبل از نمایش تبلیغات می گیرن اما بعد از مدت خاصی به نمایش دهنده میدن.

حالا من به عنوان یک عضو کوچک دنیای وب و صاحب سایت، می خوام یه ایده بدم به تمامی صاحبان وب سایت:
فکرش رو بکنین اگر سایتی باشه که تبلیغات کلیکی ارائه بده و امکانات زیر رو داشته باشه، شما باهاش همکاری می کنین؟:
  • پرداخت 99.9 درصد مبلغ کلیک به نمایش دهنده
  • برداشت 0.1 درصد از مبلغ هر کلیک به عنوان هزینه پابرجا ماندن سایت اصلی(سایت کلیکی)
  • در صورت نبود تبلیغ برای نمایش(معمولا در ابتدای شروع کار سایت) نمایش تبلیغات سایت کلیکی به صورت رایگان در تمامی سایت ها
  • واریز شدن خودکار مبالغ به دست آمده از کلیک ها به صاحب سایت
  • امکان تعیین قیمت هر کلیک توسط صاحب سایت
  • امکان انتخاب سایتی که تبلیغ کننده، قصد نمایش تبلیغات در آن را دارد.(با کمی شرایط)
  • امکان کسب درآمد از طریق نمایش تبلیغات
البته موارد دیگری هم هست که بهش فکر کردم اما دوست دارم دوستان نظر بدن.
این سایت اصلا وجود خارجی نداره و این موضوعات همش در حد ایده هستن، اما اگر دوستان موافق باشن و همکاری کنن شاید بشه به راحتی پیاده سازیش کرد.
با سلام و احترام
ببینید به نظر بنده لازم نیست اینقدر جریان رو پیچیده کنیم . چند تا وبمستر درست و حسابی شریک بشن یه سایت کلیکی درست راه بندازن که 70 درصد کلیک بده به وبمستر 30 درصدم برای خودشون .
به والله همه وبمسترا راضین به 70 درصد . اما کلیک ها رو درست بشماره و حق خوری نشه .
باز هم به والله وبمستران راضیند که کلیک هاشون درست شمرده شه اما بعد یک ماه پولشونو بگیرند .
چند تا وبمستر قدرتمند یک سایت کلیکی بزنند و با شرکت ها صحبت کنند و بنر بگیرند . تو تهران باشند که راحت تره براشون این کارا و 30 درصد کلیکا برای خودشون .
به خدا 30 درصد کلیکا خیلی رقم بالایی میشه . مثلا واسه صد هزار کلیک در روز هر کلیک 30 تمنم فرض کنیم میشه سه میلیون و در ماه نود میلیون .
وبمسترها هم به حقشون میرسند .
سنگ بزرگ نشانه نزدنه . اگر وبمسترا میخوان کاری بکنند یه سایت این شکلی بزنند . ایده شما پیشکش .

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
با سلام و احترام
ببینید به نظر بنده لازم نیست اینقدر جریان رو پیچیده کنیم . چند تا وبمستر درست و حسابی شریک بشن یه سایت کلیکی درست راه بندازن که 70 درصد کلیک بده به وبمستر 30 درصدم برای خودشون .
به والله همه وبمسترا راضین به 70 درصد . اما کلیک ها رو درست بشماره و حق خوری نشه .
باز هم به والله وبمستران راضیند که کلیک هاشون درست شمرده شه اما بعد یک ماه پولشونو بگیرند .
چند تا وبمستر قدرتمند یک سایت کلیکی بزنند و با شرکت ها صحبت کنند و بنر بگیرند . تو تهران باشند که راحت تره براشون این کارا و 30 درصد کلیکا برای خودشون .
به خدا 30 درصد کلیکا خیلی رقم بالایی میشه . مثلا واسه صد هزار کلیک در روز هر کلیک 30 تمنم فرض کنیم میشه سه میلیون و در ماه نود میلیون .
وبمسترها هم به حقشون میرسند .
سنگ بزرگ نشانه نزدنه . اگر وبمسترا میخوان کاری بکنند یه سایت این شکلی بزنند . ایده شما پیشکش .
مشکل اینه که سایت های کلیکی که الان دارن ساخته میشن برای همین وبمستران و فرقی نمیکنه که یه وبمستر بزنه یا کسی با حرفه ای دیگه مهم اینه که آدم اینکار باشه و کلاه بردار نباشه که تو ایران فک نکنم حالا حالا ها همچین کسی به وجود بیاد !

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
مشکل اینه که سایت های کلیکی که الان دارن ساخته میشن برای همین وبمستران و فرقی نمیکنه که یه وبمستر بزنه یا کسی با حرفه ای دیگه مهم اینه که آدم اینکار باشه و کلاه بردار نباشه که تو ایران فک نکنم حالا حالا ها همچین کسی به وجود بیاد !
خب پس مشکل ما پیدا شدن یه آدم درسته نه یک سایت و طراحی یک سایت جدید .
یک سایت جدیدم زده بشه قطعا آدم درستی مدیریتش نکنه امکان هر اتفاقی هست .
من نمیدونم چرا یه شرکت منصفانه کار نمیکنه . یعنی اینقدر کم سود هستند که این کارا میکنند ؟
باورم نمیشه که این شرکتا ماهی خداتمن درنیارن .

NewPowerUser

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
گاها پیش میاد که وبمستر از کلیکی که انجام میشه، فقط 30 درصد گیرش میاد! در نظر بگیرین سایت کلیکی برای نمایش در محدوده زمانی، مکانی، سیستم عاملی و ... کلی پول در کنار قیمت هر کلیک میگیره و در آخر فقط قیمت همون کلیک ساده رو به کاربر می ده.
به نظر من هم مشکل سایت خوب و هم آدم خوبه.

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
گاها پیش میاد که وبمستر از کلیکی که انجام میشه، فقط 30 درصد گیرش میاد! در نظر بگیرین سایت کلیکی برای نمایش در محدوده زمانی، مکانی، سیستم عاملی و ... کلی پول در کنار قیمت هر کلیک میگیره و در آخر فقط قیمت همون کلیک ساده رو به کاربر می ده.
به نظر من هم مشکل سایت خوب و هم آدم خوبه.
ببینید وقتی ادم خوب باشه سایت درست میزنه . همه چی برمیگرده به آدم .
سایت یه چیزیه که آدم داره هدایتش میکنه پس همه چیز همون ادمه هست که داره سایت رو هدایت میکنه .

NewPowerUser

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
دوستان این هم فکر بدی نیستا.
اگر همه وبمسترها با هم همکاری کنن و یک سایت جامع داشته باشن برای تبلیغات، خیلی خوبه.

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
ببینید بچه ها من واقعا مخالف 100% خیلی از این شرکت ها هستم همتونم میدونید اما چند تا نکته :
1- وبمستر ها هم خیلی شیطونی می کنند خودتون میدونید همش دنبال راه کلیک دزدیدن هستن یا بزور کلیک کشیدن
2- بحث اینه که شرکت ها مجاب نمیشن با شرکت نو پا کارکنند ، من خیلی از این شرکت ها رو دیدم اما متاسفانه دیدم کمپین فعال کمی دارند
این مشکل از سمت هم خودمون بوده هم شرکت ها
اینکه وب مستر ها خیلی شیطونی می کنند و به فکر پول الکی هستند به همین خاطر بیشترین هزینه این شرکت ها میشه پیدا کردن راهکاری های جدید کلیک های جدید
باید یه فکر اساسی کرد .

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
ببینید بچه ها من واقعا مخالف 100% خیلی از این شرکت ها هستم همتونم میدونید اما چند تا نکته :
1- وبمستر ها هم خیلی شیطونی می کنند خودتون میدونید همش دنبال راه کلیک دزدیدن هستن یا بزور کلیک کشیدن
2- بحث اینه که شرکت ها مجاب نمیشن با شرکت نو پا کارکنند ، من خیلی از این شرکت ها رو دیدم اما متاسفانه دیدم کمپین فعال کمی دارند
این مشکل از سمت هم خودمون بوده هم شرکت ها
اینکه وب مستر ها خیلی شیطونی می کنند و به فکر پول الکی هستند به همین خاطر بیشترین هزینه این شرکت ها میشه پیدا کردن راهکاری های جدید کلیک های جدید
باید یه فکر اساسی کرد .
با حرف های شما موافقم .
در تماسی که در گذشته با ای نتورک داشتم گفتند که یکی از سایت های کلیپ بنر ای نتورک رو پشت پخش کلیپ گذاشته بود که با کلیک برای پخش کلیپ بنر باز میشد .
متاسفانه چند مورد دیگه هم بود که دقیقا حرف های شما رو تایید میکنه .
ما وبمسترها هم متاسفانه در برخی مواقع از حقمون بیشتر میخوایم .
البته اگر سیستم تبلیغاتی خوب باشه میتونه سریع وبمستران خاطی رو تشخیص بده و بلاکشون کنه .
اما باز هم این اتفاقات این اجازه رو به سایت های تبلیغاتی نمیده که حق وبمستران درست کار رو بخورند .

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
با حرف های شما موافقم .
در تماسی که در گذشته با ای نتورک داشتم گفتند که یکی از سایت های کلیپ بنر ای نتورک رو پشت پخش کلیپ گذاشته بود که با کلیک برای پخش کلیپ بنر باز میشد .
متاسفانه چند مورد دیگه هم بود که دقیقا حرف های شما رو تایید میکنه .
ما وبمسترها هم متاسفانه در برخی مواقع از حقمون بیشتر میخوایم .
البته اگر سیستم تبلیغاتی خوب باشه میتونه سریع وبمستران خاطی رو تشخیص بده و بلاکشون کنه .
اما باز هم این اتفاقات این اجازه رو به سایت های تبلیغاتی نمیده که حق وبمستران درست کار رو بخورند .
حرف شما کاملا درسته
واقعا باید یه فکر اساسی کرد .
دوستان عزیز سعی کنید با بچه های پشتیبان شرکت های دیگه ارتباط خوبی برقرار کنید ، میتونن کمک خیلی زیادی به شما بکنند
من با یکی از بچه های کلیک یاب اوکی هستم ، فوق العاده راهنمایی خوبی می کنه و کارساز
حتما این کار رو بکنید .

بالا