برگزیده های پرشین تولز

تبلیغ ارزان قیمت در کانال تلگرام

Snowshovel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
تبلیغ در کانال تلگرام رو به رشد و پر محتوای مورس گرام @Morsegram با 3.3K عضو ،برای مدت محدود
پست ساعتی ویژه 5.000 تومان(تا 4 ساعت بعد پست شما،پستی انجام نمیشه) سفارش
پست شبانه ویژه 5.000 تومان(10 شب تا 10 صبح) سفارش
آدرس کانال : https://telegram.me/morsegram/2910
ایدی ادمین برای سوالات و تماس سفارش: @morsgram
تبلیغ به صورت تکست یا بنر

Last edited:

amirhamzh2

Registered User
لایک‌ها
160
تبادل بنر میکنید؟

Snowshovel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نخیر دوست عزیز

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
منظورتون از پست یک ماهه چیه؟ یعنی یک ماه تبلیغ ما بالای پست های کانال تلگرام است؟

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
ممبر فیک زیاد داری عزیز

Snowshovel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممبر فیک زیاد داری عزیز
اولین پست کانال اینجانب در تاریخ پنج‌شنبه 7 مرداد 1395 بوده یعنی بیشتر از 5 ماهه.تا اونجایی که من میدونم تلگرام حداقل بیشتر از سه ماه است که اعضای فیک رو اتوماتیک پاک میکنه.بنده حتی یک مورد عضو فیک ندارم
فقط به مدت بیست روز به دلیل عمل جراحی نتونستم به کانال رسیدگی کنم واسه همین بازدیدها افت کرد یه مقدار.

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
اولین پست کانال اینجانب در تاریخ پنج‌شنبه 7 مرداد 1395 بوده یعنی بیشتر از 5 ماهه.تا اونجایی که من میدونم تلگرام حداقل بیشتر از سه ماه است که اعضای فیک رو اتوماتیک پاک میکنه.بنده حتی یک مورد عضو فیک ندارم
فقط به مدت بیست روز به دلیل عمل جراحی نتونستم به کانال رسیدگی کنم واسه همین بازدیدها افت کرد یه مقدار.
عزیز همش فیکه.
کانال 2 کا ما حداقلش 3 کا ویو می خوره در 5 روز.
خیلی ویوتون افتضاحه

Snowshovel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عزیز همش فیکه.
کانال 2 کا ما حداقلش 3 کا ویو می خوره در 5 روز.
خیلی ویوتون افتضاحه
پستهای اول رو نگاه کن دوست عزیز https://telegram.me/morsegram/67 پانصد تا به بالا ویو داشتم تازه من صدها پست رو هم بدلیل عوض شدن رویه کانال پاک کردم(شماره پستها رو نگاه کنی 3هزار هست در حالی که کمتر از هزار تا پست هست تو کانال.بعدم اون اول تاپیک ببین چی نوشتم"تبلیغ در کانال تلگرام رو به رشد"من که ادعا نکردم که کانالم از نظر بازدید الان بهترینه.تازه بازدید کم بهتر از بازدید فیک است!!!

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
پستهای اول رو نگاه کن دوست عزیز https://telegram.me/morsegram/67 پانصد تا به بالا ویو داشتم تازه من صدها پست رو هم بدلیل عوض شدن رویه کانال پاک کردم(شماره پستها رو نگاه کنی 3هزار هست در حالی که کمتر از هزار تا پست هست تو کانال.بعدم اون اول تاپیک ببین چی نوشتم"تبلیغ در کانال تلگرام رو به رشد"من که ادعا نکردم که کانالم از نظر بازدید الان بهترینه.تازه بازدید کم بهتر از بازدید فیک است!!!
عزیز اولا برای تبلیغ گرفتن باید آمارتون کم کم 10 کا باشه که 1 کا ویو رو حداقل تو یک ساعت بخوره.
40 50 تا ویو توی یک ساعت آخه به چه درد می خوره خداییش؟اصن جذب داره؟
همه کانال ها رو به رشد هستن بی شک
بعدشم عزیز چندتا پست که ویو نسبتا بالایی داره ک ملاک نمی شه تازشم بعد از چقد این ویو رو خورده!!!!!!!

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
اون پستها که گذاشتم 500 بازدید روزانه داشت
مهم ویو الانه عزیز که از دیشب تا حالا 50 تا خورده و اینکه اون پست ممکنه زیاد فوروارد شده باشه نه اینکه صرفه توی چنل ویو خورده بعدشم باید روی اکثر پست ها حساب کرد نه تعداد اندک

بالا