برگزیده های پرشین تولز

تبلیغ در شبکه euronews برای جذب توریست به ایران

چرا توریست ها ایران نمیان؟

• چون ایران جاهای دیدنی نداره

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    15

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
نمیدونم کسی دیگه هم این تبلیغ رو دیده یا نه
اول یککم از بناهای باستانی مثل تخت جمشید نشون داد و بعد هم چند تا بچه رو نشون داد که دارن لبخند میزنن
بعدشم نوشت به ایران سفر کنین:lol:
و آدرس سایت زیر رو داد
کد:
http://idt.ir

جالبه که تو سایتش 8 تا زبان گذاشته اما فارسی نیست
برام جالبه که میان هزینه هنگفتی میکنن و توی یورونیوز تبلیغ میکنن برای جذب توریست
با این همه تبلیغات منفی که رو ایران میشه چطور انتظار دارن کسی پاشه بیاد اینجا:hmm:

به نظر من تا محدودیت های داخلی برداشته نشه هیچ کس نمیاد
2mo5pow.gif

اگر هم بیاد احتمالا بعدش پشیمون میشه:lol:

vahidscs

Registered User
لایک‌ها
0
اول یککم از بناهای باستانی مثل تخت جمشید نشون داد و بعد هم چند تا بچه رو نشون داد که دارن لبخند میزنن
و آدرس سایت زیر رو داد
کد:

برام جالبه که میان هزینه هنگفتی میکنن و توی یورونیوز تبلیغ میکنن برای جذب توریست
با این همه تبلیغات منفی که رو ایران میشه چطور انتظار دارن کسی پاشه بیاد اینجا:hmm:

2mo5pow.gif

یه عده هستند که برای تفریح سفر میرن که این عده احتمالش خیلی کمه بیان ایران
اما عده ی دیگه ای که برای دیدن جاهای مختلف دنیا سفر می رن به نظرم اگه در درجه ی اول نسبت به جاذبه های توریستی ایران اطلاع پیدا کنند و در درجه ی دوم اطلاع پیدا کنند که در ایران جنگ نیست و از لحاظ امنیت خیلی بهتر از کشور های همسایه مثل عراف و افغانستان هست در صد زیادیشون محدودیت های موجود رو قبول می کنند و به ایران میان
چند وقت پیش با یه عده اروپایی سر و کار داشتم وقتی می گفتم اهل ایرانم اولا که خیلی ها با عراق اشتباه می گرفتن و در ثانی از اولین سوال هایی که می پرسیدن این بود که توی ایران الان جنگه ؟

vahidscs

Registered User
لایک‌ها
0
و آدرس سایت زیر رو داد
کد:

2mo5pow.gif

قبل از اینکه سایت رو ببینم فکر کردم خوده دولت ایران داره تبلیغ می کنه تعجب کردم
راستی سخت گیری های ایران برای صدور ویزا هم فکر نکنم بی تاثیر باشه

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
یه عده هستند که برای تفریح سفر میرن که این عده احتمالش خیلی کمه بیان ایران
اما عده ی دیگه ای که برای دیدن جاهای مختلف دنیا سفر می رن به نظرم اگه در درجه ی اول نسبت به جاذبه های توریستی ایران اطلاع پیدا کنند و در درجه ی دوم اطلاع پیدا کنند که در ایران جنگ نیست و از لحاظ امنیت خیلی بهتر از کشور های همسایه مثل عراف و افغانستان هست در صد زیادیشون محدودیت های موجود رو قبول می کنند و به ایران میان
چند وقت پیش با یه عده اروپایی سر و کار داشتم وقتی می گفتم اهل ایرانم اولا که خیلی ها با عراق اشتباه می گرفتن و در ثانی از اولین سوال هایی که می پرسیدن این بود که توی ایران الان جنگه ؟

100 حرف دوستمون تایید میشه!
مشکل اینه که اول ما رو با عربای کثیف اشتباه میگیرن بعدشم از وضعیت امنیتی ایران شدیدا میترسن :eek:

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
گزینه همه موارد فوق رو نزاشتی

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
EuronewsPER.JPG

به گزارش آخرین نیوز خودروی سمند تولیدی ايران خودرو در شبکه يورونيوز اروپا بطور گسترده تبليغ مي شود.

پیگیریهای خبرنگار ما نشان می دهد که این تبلیغ را شرکت ايران خودرو طی قراردادی به شبکه تلويزيوني يورونيوز داده است .هیچ مسئولی در ایران خودرو توضیحی درباره مبلغ این قرارداد نداد.

در اين تبليغ ، ايران خودرو براي معرفي خودروي سمند پیشرفته خود، شعار /سريع همچون باد ، قوی همچون آتش /را انتخاب کرده است.

گفتنی است اخیرا شمار از این خودروها در اروپای شرقی به فروش رفته که شواهد و پیگیریهای آخرین نشان می دهد که نمایندگی سمند ایران در کشور بلاروس اقدام به عرضه و فروش این خودرو در اروپا کرده است.

منبع: akharinnews.com

m1xckz8w92mh7ryycyg9.jpg

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
تا قبل از 88 فکر میکردن ایرانیا (مردم) تروریستن
ولی بعد دو زاریشون افتاد اصل خبر چیه

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
شیوه دیگه جذب توریست ...

pcefb4be7b9cf68d0984540f624e36419a_pr42fz9mmkp51oqxr44q.jpg

pcbfa8a9a6390a2856188688ca7f306db5_nbf94f390j4obq6by.jpg

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
طرف عقلش کمه مگه ! می گه اینا اینطور که مردم خودشون رو .... ! چه برسه من خارجی بدبخت

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
بیان اینجان چیکار کنن خداییش هان؟ خداییش بیان اینجا چیکار کنن؟! مگه چند درصد جهانگرد و علاقه مند به خاطر دیدن آثار باستانی و این چیزها سفر می کنن؟ اکثرا قصدشون تفریح و عشق و حال و خستگی در کردن تو سفره. همین میشه که یه کشوری مثل ترکیه با سیستم آزادش 20 میلیون توریست میگه در سال و ایران ما به 1 میلیون هم نمیرسه. به خاطر محدودیت های اعمال شده تو کشور نباید اصلا فکر جذب توریست هم کرد!

بالا