برگزیده های پرشین تولز

تبلیغ رایگان کسب و کار شما [GADS] - شراکت کوتاه مدت

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
سلام دوستان
من میخوام چند تا اکانت گوگل ادز بسازم و داخلشون تبلیغ سایت های مختلف که بهتر خدماتی / فروشگاهی باشن رو بکنم و سن دار بشن که بعدا بتونم برای کار خودم استفاده کنم

بودجه ای هم که میزارم کاملا بستگی به کسب و کار شما (حاشیه سود و کیفیت سایتتون) داره و اگر سایت ضعیف طراحی شده یا محصولات و خدمات غیر حرفه ای با قیمت بیشتر از بقیه دوستان ارائه میدید پس نمیشه همکاری کرد

منظور از همکاری کوتاه مدت یعنی 1 الی 3 ماه
من در سود شما شریک خواهم بود و نیازی نیست هزینه ای کنید

بحث اعتماد سازی کمی سخت خواهد بود فقط

با تشکر

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,227
به شرکت هایی که نیاز به تبلیغات گوگلی دارن (درست حسابیاشون )پیشنهاد قیمت کف بده.. یه چیزی هم گیرت میاد..

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
به شرکت هایی که نیاز به تبلیغات گوگلی دارن (درست حسابیاشون )پیشنهاد قیمت کف بده.. یه چیزی هم گیرت میاد..
اونا چند ماهه قبول نمیکنن چون کمپین بهینه سازیش و ایناش فقط ۵ روز طول می‌کشه

بعد کارت خودشونو اد میکنم که به درد نمیخوره

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
آیا شما این مورد رو در نظر گرفتید؟

نکته ای که در مورد تبلیغات وجود داره اینه که تبلیغات به صورت مستقیم برای خدمات و محصولات قانونی سودده نیست! تبلیغات برای جاانداختن برند خوبه. یعنی اغلب اوقات سود حاصل از فروشی که از تبلیغات به دست میاد؛ تقریباً صفر یا منفیه! فرضاً شما به اندازه یک میلیون تومان هزینه تبلیغ می کنید ولی ممکنه حدود 900 هزار تومان سود کنید!

ولی وقتی برند شما به واسطه تبلیغات جاافتاد، اون موقع میتونید نتیجه تبلیغات رو ببینید. پس ادامه دار بودن تبلیغات مهمه و اینکه بودجه شما برای تبلیغات در درازمدت کم نیاد. اغلب پروژه ها بعد از چند دوره تبلیغ و عدم بازدهی، از انجام تبلیغات بیشتر انصراف میدن و دیگه هرگز به سمت تبلیغات نمیرن! چون معلوم نیست هزینه برای تبلیغات، جوابگوی پروژه اونا باشه یا خیر.

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
آیا شما این مورد رو در نظر گرفتید؟

نکته ای که در مورد تبلیغات وجود داره اینه که تبلیغات به صورت مستقیم برای خدمات و محصولات قانونی سودده نیست! تبلیغات برای جاانداختن برند خوبه. یعنی اغلب اوقات سود حاصل از فروشی که از تبلیغات به دست میاد؛ تقریباً صفر یا منفیه! فرضاً شما به اندازه یک میلیون تومان هزینه تبلیغ می کنید ولی ممکنه حدود 900 هزار تومان سود کنید!

ولی وقتی برند شما به واسطه تبلیغات جاافتاد، اون موقع میتونید نتیجه تبلیغات رو ببینید. پس ادامه دار بودن تبلیغات مهمه و اینکه بودجه شما برای تبلیغات در درازمدت کم نیاد. اغلب پروژه ها بعد از چند دوره تبلیغ و عدم بازدهی، از انجام تبلیغات بیشتر انصراف میدن و دیگه هرگز به سمت تبلیغات نمیرن! چون معلوم نیست هزینه برای تبلیغات، جوابگوی پروژه اونا باشه یا خیر.
درود بر شما
خیلی ممنون بابت پاسختون ولی خب اینطور که شما میگید نیست. تبلیغات یک سری قلق های خودش رو داره که باید بهینه باشه و هدفمند که خب اونا مشکلی نیست

در حال حاظر برای ۱۰ کلینیک و شرکت مختلف ران دارم و از روز اول سوددهی میدم و فقط باید تجربه این کار رو داشته باشیم تا بتونیم موفق بشیم که مشکلی نیست.

متاسفانه خیلی ها نمی‌دونن باید کی و برای چه محصولی تبلیغ کنن و همین باعث میشه شکست بخورن.

مثال میزنم براتون

برای کلینیک جراحی زیبایی و تزریق با ماهی ۵۰ میلیون تومان تزریق بیش از ۱۰۰ - ۱۵۰ بیمار و متقاضی به وجود میاد

باز هم متشکر بابت راهنمایی

بالا