برگزیده های پرشین تولز

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
سلام و درود
برای شروع 1000 بازدید سفارش میدم و اگر بازدهی مناسب و راضی کننده بود ، برای کانالهای دیگرمون و بازدیدهای بیشتر همکاری خواهیم داشت با هم.
شارژ ایرانسل کارت شارژ باشه یا براتون خط به خط کنم؟
اگر خط به خط تمایل دارید ، شمارتون رو پ خ بفرمایید که عین 2000 تومن براتون شارژ بشه ، بدون کسر مالیات و عوارض.

tehranstar.ir

Registered User
لایک‌ها
875
سلام هر جور راحتين
بیاین خصوصی یا تلگرام شماره بدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
بنده 2هفته منتظر ماندم (شاید بیشتر) اصلا پاسخ دهی و بیان جالبی ندارند
موفق باشید

tehranstar.ir

Registered User
لایک‌ها
875
شما درست میگی یک هفته هر روز چت کردین برای یه تبلیغ 2000 تومانی
بعد چون من انلاین نبودم اون ساعتی که دوست داشتین مقصر شدم
البته این 51 فید بک مثبت رو به خاطر لحن بد و کار انجام ندادن گرفتم
اگر هم نیاز بود عکس از تلگرام و نحوه صحبت کردن اینجا میزارم

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
1- بنده هر روز با شما چت نکردم !!!
2- 2 هزار تومانی هم نبود,5 هزار تومانی بود
3- انشالله که این فیلد های + شما بیشتر بشه,ولی احتمال 100% بیشتر آنها از همینجا انجام شده
4- عکس بزارید(100% بی احترامی نکردید چون اگر میکردید 100% جوابگو شما بودم,بد صحبت کردید پس تصاویر را بزارید)

شما وقتی که یک سایت میزنید ,باید آن را مدیریت کنید(اگر نیاز به مدیریت داشته باشه) ,و زمانی هم که میگید تبلیغات میخوام بزارم,مبلغ را مشخص میکنید چه کم چه زیاد وقتی مشتری دارید باید جواگو باشید نه اینکه هربار که به شما میگیم,میگید باشه و میرفتید ... ,یا کلا قبول نکنید یا اگر میکنید دیگه پاش وایسید,بدهم دوست عزیز کم بودن مبلغ تبلیغات به شما مربوط هست ,شما از یک جهت وقت میزارید برای گرفتن تبلیغات به قول شما 2تومانی,بد میگید من بیکار نیستم که... پس تکلیف خودتان را مشخص کنید بهتر هست,و مشتری چه مشتری که کم سود میرساند چه زیاد ,باید با حوصله صحبت کنید با آن و همین طور وفت بزارید اگر نمیتوانید یا کلا بیخیال شید یا اینکه کسه دیگه ای را مسئول کنید :)
وقت بنده گران بها تر ازآن هست که برای شما مدیریت و صحبت کردن را نشان بدم,در هین حد کافی بود,100% اگر خوب باشه نظر مثبت میدهیم اگرم بد باشه باید نظر منفی هم بدهیم...

موفق باشید

tehranstar.ir

Registered User
لایک‌ها
875
فک کنم برعکس حرفتون که تو تلگرام زدین عمل کردین و وقت گرانبها تونو بازم صرف این چیزا کردین
فید بک مثبت نتیجه کار درست تو اینجا هست اگر هم کانال بنده رو چک کنید میبینید که روزانه بین 5 تا 10 تبلیغ گذاشته میشود
بعد چه طور امکان داره کار دوستان درست انجام بشه و بیان بنویسن و مثبت بدن ولی فقط کار شما انجام نشه مگه من از پول بدم میاد
در هر صورت موفق باشین

Deepevil

Registered User
لایک‌ها
25
2کی بازدید میخوام
پ خ در خدمتم

بالا