برگزیده های پرشین تولز

تبلیغ و مصاحیه با سایت شما

rasoulabedi

Registered User
لایک‌ها
60
سلام دوستان من مدیر سایت ای تی بایت هستم
ما این سایت رو 15 روز است که ساخته ایم و به لطف خدا هم پیشرفت خوبی داشته توی این 15 روز.
چون سایت ما ای تی است یک قسمتی از سایت را نیز اختصاص داده ایم به استارتاپ و مصاحبه و معرفی سایت و اینا
اگر رتبه سایت شما در الکسا پایین تر از 10 هزار است میتونید با ما در تماس باشید و یک مصاحبه از شما بگیریم و یک رپورتاژ معرفی سایت شما تهیه کنیم که هم مطلب سایت ما تهیه بشه و هم سایت شما در سایت و در چند کانال تلگرامی تبلیغ شود .
تلگرام من :
@rasoulabedi
سایت ما :
http://itbyte.ir

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
ایده خوبیه ولی بهتره با سایت های زیر هزار ایران مصاحبه کنین تا جذابیت داشته باشه برای مخاطب
ایشاللا موفق باشین

rasoulabedi

Registered User
لایک‌ها
60
ایده خوبیه ولی بهتره با سایت های زیر هزار ایران مصاحبه کنین تا جذابیت داشته باشه برای مخاطب
ایشاللا موفق باشین
ممنونم ازتون
فقط چون سایت را تازه شروع کرده ایم باید یکم از افراد زیر 10 هزار شروع به مصاحبه کنیم که امار سایت یکم بره بالا بعدش بتونیم از سایت های زیر هزار هم مصاحبه تهیه کنیم

majid_rahmani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
میتونید poshe.ir رو معرفی کنید اتفاقا این یک سایت ایده ایه و ایده خیلی خوب و جالبه که در اون هر کسی میتونه به درامد شایسته خودش برسه
البته اونجا هم باید کار کنه نه که مثل خیلی از سایتای دیگه که میگن رو هوا بهتون پول میدیم اونجوری نیست

باید فایل مفید یا داشته باشید یا هم تولید کنید . مثل psd ، جزوه ، تحقیق ، یا هر فایل دانلودی دیگه

poshe.ir/landing.html

الکسا هم زیر 10000 هستش خواستین میتونین پیام بدید تو تلگرام من ریپورت شدم @majid_rahmani

rasoulabedi

Registered User
لایک‌ها
60
سلام
میتونید poshe.ir رو معرفی کنید اتفاقا این یک سایت ایده ایه و ایده خیلی خوب و جالبه که در اون هر کسی میتونه به درامد شایسته خودش برسه
البته اونجا هم باید کار کنه نه که مثل خیلی از سایتای دیگه که میگن رو هوا بهتون پول میدیم اونجوری نیست

باید فایل مفید یا داشته باشید یا هم تولید کنید . مثل psd ، جزوه ، تحقیق ، یا هر فایل دانلودی دیگه

poshe.ir/landing.html

الکسا هم زیر 10000 هستش خواستین میتونین پیام بدید تو تلگرام من ریپورت شدم @majid_rahmani
تو تلگرام بهتون پی ام دادم
ممنونم از شما

بالا