برگزیده های پرشین تولز

تبلیغ پکیج ریزش مو در تلویزیون

takpar110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام
یه مدتی هست که توی تلوزیون یه پکیجی رو تبلیغ میکنه و میگه که به هر علتی! ریزش مو داشته باشید این پکیج بعد از 4 ماه استفاده، ریزش موتون رو درمان میکنه و باعث میشه که موهاییم که ریختن دوباره در بیان. مرجوعی حتی پس از مصرف و نارضایتی از محصول هم داره!!
ولی حتی اسمی هم ازش نمیگه و فقط میگه اگه میخواید بخریدش 1 رو بفرستید به 10004595 و به قیمت 284 هزارتومن بخریدش. میخواستم بپرسم کسی سابقه ی استفاده از این پکیج رو داره یا اینم مثه همون کرم حلزون همش دروغ و کلاه برداری هست ؟؟

Masood Ashoori

Registered User
لایک‌ها
90
این ها رو تست نکردم و اعتقادی هم ندارم. با مراجعه به چندین پزشک پوست و مو، مشاوره های مشابه زیر رو گرفتم .

عرض کنم خدمت شما که، اگر سر شما جاهایی که کم مو شده، موی کرک ( موهای خیلی ریز و نازک ) رویش میکنه، میتونید از سرم ماینوکسیدیل استفاده کنید . این سرم کرک ها رو ضخیم و بلند میکنه‌ . شرکت پاک دارو ایرانیشو میزنه .خارجیش هم ترکیبی هست باید داروخونه درست کنه. مصرف مرتب حداقل ۶ ماه، ابتدا کمی ریزش بیشتر میشه بعد درست میشه. روزی ۲ بار، سر خشک، ریخته و ماساژ بدید.
با توقف مصرف، به حالت قبل بر میگرده. قرص زینک پلاس هم همزمان مصرف کنید خیلی تاثیر خوبی داره.
به جز کاشت ، این سرم یک روش عام برای رشد مو هست.
امیدوارم مفید بوده باشه

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
دیگه چیزی که تو این تلویزیون تبلیغ میشه تکلیفش مشخصه دیگه!
شما اگه یدونه ازینا رو تونستید پس بدید پولشو بگیرید منم دو برابر پولشو میدم بهتون!

takpar110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
این ها رو تست نکردم و اعتقادی هم ندارم. با مراجعه به چندین پزشک پوست و مو، مشاوره های مشابه زیر رو گرفتم .

عرض کنم خدمت شما که، اگر سر شما جاهایی که کم مو شده، موی کرک ( موهای خیلی ریز و نازک ) رویش میکنه، میتونید از سرم ماینوکسیدیل استفاده کنید . این سرم کرک ها رو ضخیم و بلند میکنه‌ . شرکت پاک دارو ایرانیشو میزنه .خارجیش هم ترکیبی هست باید داروخونه درست کنه. مصرف مرتب حداقل ۶ ماه، ابتدا کمی ریزش بیشتر میشه بعد درست میشه. روزی ۲ بار، سر خشک، ریخته و ماساژ بدید.
با توقف مصرف، به حالت قبل بر میگرده. قرص زینک پلاس هم همزمان مصرف کنید خیلی تاثیر خوبی داره.
به جز کاشت ، این سرم یک روش عام برای رشد مو هست.
امیدوارم مفید بوده باشه

ممنون از پاسختون
البته ریزش موهای من تازه شروع شده و روزی شاید 300 تار مو میریزه و فکر میکنم که دیگه جاش مو در نمیاد، البته ریزش موهام ارثی نیست ولی از الان باید جلوی ریزش بیشترش رو بگیرم

takpar110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دیگه چیزی که تو این تلویزیون تبلیغ میشه تکلیفش مشخصه دیگه!
شما اگه یدونه ازینا رو تونستید پس بدید پولشو بگیرید منم دو برابر پولشو میدم بهتون!

ممنون، آخه اون کارشناس فروششون که یه خانومه ست همچین با اعتماد به نفس میاد صحبت می کنه که آدم فکر میکنه واقعا" معجزه می کنه تازه میگه فقط یه دوره ی 4 ماهه باید استفاده کنی و بیشتر دیگه نیاز نیست، همچین هم با آب و تاب از گارانتی مرجوعی حرف میزنه که ادم رو وسوسه میکنه :)

timsar1

Registered User
لایک‌ها
133
300 تا؟؟؟؟؟؟

من هفته ای 10 تاش میریزه خیلی عصبی میشم
خدا صبر بده

sferesh

Registered User
لایک‌ها
36
آخه از کی میخوای پول رو پس بگیری اکثر تبلیغاش دروغ هست

behzad j

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
رویش مجدد مو با RDF
مواردمصرف
موثر در جلوگیری از ریزش غیر طبیعی، شوره سر، موخوره، تقویت و ضخامت بخشیدن به موهای ضعیف و نازک شده، حالت بخشیدن به مو و نرمی ان و رویش مجدد در موهای ریخته شده و تقویت ان.
علت ریزش
طبق تحقیقات انجام یافته به این نتیجه رسیدیم که استفاده از روغن های پالم در مواد غذایی، در بالا بردن غلظت خون و در نهایت گرفتگی رگ ها تاثیر خود را نشان می دهد و غلظت خون که بالا باشد گردش خون، و خون رسانی به تمام نواحی بدن بطور کند انجام می گیرد. از انجای که مطلعیم با خون رسانی و ماده های موثر در این خون است که تمام نواحی بدن از آن تغذیه کرده و سلولها از آن رشد می کنند. و در عدم گردش این خون یا خون رسانی بطور کند، سلولها خوب تغذیه رسانی نشده و ضعیف شده و حتی میمیرند،و تاثیر میرا شدن خود را با کم پشت و حتی طاسی در نواحی سر مشخص می کند.
مکانیسم اثر گذاری
با ماده موثر موجود در این پودر ما توانسته ایم چربی زیر پوستی را به حداقل برسانیم و گردش خون در آن نواحی بالا ببریم و ماده موثره های که در این پودر هستند در باز کردن رگهای رسوب شده و انسدادی و در نهایت رویش در نواحی ای که پیازچه مو وجود دارد را عامل می شود.

قیمت این محصول 95000 تومان می باشد.

تماس؛ 09147025748

فرستاده شده از SM-J110Hِ من با Tapatalk

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
کاملا دروغ هست هم بحث کارایی محصول و هم بازگشت وجه
شما یه سرچ کن تو اینترنت نظرات استفاده کنندگان هست

behzad j

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کاملا دروغ هست هم بحث کارایی محصول و هم بازگشت وجه
شما یه سرچ کن تو اینترنت نظرات استفاده کنندگان هست
دوست عزیز این محصول تازه به ثبت رسیده هنوز تبلیغ ان شروع نشده
استفاده کن بعد بگو دروغه

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
دوست عزیز این محصول تازه به ثبت رسیده هنوز تبلیغ ان شروع نشده
استفاده کن بعد بگو دروغه

دوست عزیز بنده محصول شما رو نگفتم محصولی گفتم که استارتر گفته

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
همه این تبلیغاتی که در مورد درمان ریزش مو می کنند کلا بیش از چند ماه دوام نداره و تا حالا هیچ داروی قطعی برای درمان ریزش مو تو دنیا اختراع نشده و هر چی هست همش دروغ و تبلیغات هستش.

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
دوستان درود
خواهش میکنم کسی راهی یا پیشنهادی میدونه بگه
واقعا ممنونش میشم
من یه یکی دو ماهی هست ریزش موهام شروع شده
موهام پرپشته(که داره میریزه) از طرف پدری مشکل ریزش مو ندارم اما از سمت مادر که دایی هام میشن ریزش مو دارن که بدبختانه به بنده رسیده
من تا چند ماه پیش که دست لای موهام میبردم و یا موهامو اروم میکشیدم اصلا یدونه هم نمی ریخت و اگرم هم چیزی بیرون میومد دو یا سه تار شکسته ضخیم بود(من موهام ضخیمه) این داستان هنگام حموم رفتن هم همینطوری بود تنها چند تا تار شکسته یا معمولی ضخیم می ریخت که طبیعی بود
اما اکنون موقعی که دستامو لای موهام میبرم حدود سه یا ۴ بار اینکارو انجام میدم حدود ۱۰ تا تار بلند و نازک (که نشون میده موهام داره نازک میشه) که توشون تار ضخیم بلند و کوچیک هم هست بیرون میاد و موقع حموم رفتن وضع بدتر میشه و حدود ۳۰ یا ۲۰ تار میریزه
من دوتا داداش دارم که موهاشون ریخته و موهاشونم از من خیلی پرپشت تر بوده اما موقعی اقدام کردن که کار از کار گذشته بود
به نظرتون برم پیش فوق تخصص مو و پوست؟؟
چیکار کنم منو خیلی عصبی و نگران کرده من از دار دنیا تنها به موهام دلم خوش بود

behzad j

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان درود
خواهش میکنم کسی راهی یا پیشنهادی میدونه بگه
واقعا ممنونش میشم
من یه یکی دو ماهی هست ریزش موهام شروع شده
موهام پرپشته(که داره میریزه) از طرف پدری مشکل ریزش مو ندارم اما از سمت مادر که دایی هام میشن ریزش مو دارن که بدبختانه به بنده رسیده
من تا چند ماه پیش که دست لای موهام میبردم و یا موهامو اروم میکشیدم اصلا یدونه هم نمی ریخت و اگرم هم چیزی بیرون میومد دو یا سه تار شکسته ضخیم بود(من موهام ضخیمه) این داستان هنگام حموم رفتن هم همینطوری بود تنها چند تا تار شکسته یا معمولی ضخیم می ریخت که طبیعی بود
اما اکنون موقعی که دستامو لای موهام میبرم حدود سه یا ۴ بار اینکارو انجام میدم حدود ۱۰ تا تار بلند و نازک (که نشون میده موهام داره نازک میشه) که توشون تار ضخیم بلند و کوچیک هم هست بیرون میاد و موقع حموم رفتن وضع بدتر میشه و حدود ۳۰ یا ۲۰ تار میریزه
من دوتا داداش دارم که موهاشون ریخته و موهاشونم از من خیلی پرپشت تر بوده اما موقعی اقدام کردن که کار از کار گذشته بود
به نظرتون برم پیش فوق تخصص مو و پوست؟؟
چیکار کنم منو خیلی عصبی و نگران کرده من از دار دنیا تنها به موهام دلم خوش بود
با احترام
میتوانید از محصول ما استفاده کنین واقعا عالیه!!!

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
این همه کشور صاحب علم و پزشکی (و البته کافر) توی دنیا نتونستن ریزش مو رو درمان کنن ، اونوقت داروهای وطنی که صدتا یدونش بدرد نمیخوره این کار رو کردن؟؟!!! :|
کرم حلزون هم تلویزیون تبلیغ میکرد خخخخ

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
99 درصد محصولات ضد ریزش مو بنجل و بی فایده هستند و تنها هدف از تولیدشون خالی کردن جیب مصرف کننده ی بیچاره ست که چون طاسی ارثی درمان قطعی نداره به هر دری می زنه تا بتونه جلوی ریزش موهاشو رو بگیره دست آخر هم هیچ نتبجه ای نمی گیره. اون یک درصدی هم که فایده دارن چیزی نیستن به جز ماینوکسیدیل و فیناستراید، که اونا هم رو همه جواب نمیدن و عوارض جانبی هم دارن به خصوص فیناستراید.

بالا