برگزیده های پرشین تولز

تجارت الکترونیک در ایران

xenix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من چند تا سوال در مورد تجارت الکترونیک دارم لطفا اگر در هرکدوم از موارد زیر اطلاعی دارید به من کمک کنید.

1- با توجه به مشکلاتی که با شرکت ها و بانک های خارجی به جهت عدم ارسال پول و چک به داخل کشور و تحریم ما از طرف سایت هایی مانند Paypal وجود داره و به روش های موجود افتتاح حساب و دریافت کارت اعتبای و نقد کردن وجه اعتماد زیادی نیست اگر برای شروع بر روی بازار هدفی در داخل کشور متمرکز بشیم بهتر نیست ؟؟

2-بنظر شما ماکه در ایران هستیم باید روی اینترنت کالا بفروشیم یا خدمات یا هردو چرا ؟؟

3- در حال حاضر سایت های ایرانی زیادی در اینترنت به فروش کالا و خدمات مشغول هستند شما موفقیت اونها رو چقدر ارزیابی می کنید ؟؟

4- اگر امروز تصمیم بگیرید درآمدی رو از اینترنت کسب کنید به دنبال چه روشی میرین ؟

الف) طراحی یک فروشگاه اینترنتی برای فروش کتاب -مجله - محصولات فرهنگی و ...

ب ) فروش خدماتی مانند کارت اینترنت - هاست و دامین - خدمات *** و ...

ج ) روش هایی رو که در تاپیک های این بخش بهشون اشاره شده (که اکثرا ضریب ریسک بالایی دارن)

5- بنظر شما سایت های حراجی یا خرده فروشی مانند ebay , amazon میتونن الگو های مناسبی برای شروع باشن ؟ یعنی اگر کسی بخواد با الهام از این قبیل سایتها فروشگاهی رو بر روی اینترنت راه اندازی کنه در داخل ایران استقبال مردم رو چطور پیش بینی میکنید ؟؟

6- شما میزان در آمد ماهانه یا سالانه موفق ترین سایت تجارت الکترونیک ایران رو چقدر ارزیابی میکنید آیا این کار به حدی رسیده که یک نفر بتونه اونو به عنوانه شغل اصلی خودش انتخاب کنه ؟؟ :medieval:

بالا