برگزیده های پرشین تولز

تجارت و سرمايه گذاري مبالغ زير 50 ميليون تومان

alirezakahki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
192
10 تومن سرمایه دارم بهترین کار برام چیه ؟

امیر قنبری

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اول از همه مطالعه کن من خودم چندماهه دارم مطالعه میکنم برای ثبت یه شرکت واردات قطعات کامپیوتر که با همون 50یا60تومن میشه راش انداخت البته اولش باید خیلی کارکنی شاید به روزی 13 ساعتم بکشه به هرحال تجارته دیگه برای شروع هم لازم نیست کسی رو استخدام کنی درصد ریسکش بستگی به خودت داره اگه بازار هدفتو مشخص کنی خیلی کم تر از10درصد اما اگه همینجوری بری تو این کار بالای95درصد ریسک داره بعدشم درصد سودشم باید از کم شروع کنی که کم کم با تلاشت تو 1یا 2سال هم میتونی مشتری صابت داشته باشی هم ثرمایتو خیلی بیشترمیکنی به هرحال این شقل ریسکش بالاست سود دهی اولیش کمه امکان این هستش همه پولتو بخورن اما اگه بدونی که چیکار کنی هم ریسکش کمه هم سودش خوبه هم کلاس کاری بالایی داره

فرزاد1556

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
به نظر من سرمایه گذاری در نیروگاه تولید پراکنده DG فعلا خیلی پر بازده و قطعا بهتر از سود سپرده و تقریبا تضمینی هست چون قرارداد خرید تضمینی برق با وزارت نیرو داره. من تو یزد سهام شرکت تک نیرو رو دارم که مالک نیروگاه گازی شهید زنبق و در حال احداث یک نیروگاه chp هست . مدیران شرکت با سابقه های صنعت برق استان هستند و سهامش پارسال 55درصد سود داده چون نیروگاه رو خیلی ارزون ازدولت خریدن. امسال هم نه اونقدر ولی به امید خدا سود خوبی میده خیلی ها که اوایل سهام رو خریدن الان با پول فروشش دارن خونه دار میشن یا میسازن (از جمله خودم). دیگه تو یزد مجوز ساخت نیروگاه DG رو نمیدن چون همه سرمایه دارا تو این زمینه سرمایه گذاری کردن و ظرفیت یزد دیگه تکمیله خودتون میتونید تحقیق کنید
اگه کسی مایل بود با من تماس بگیره.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
من 2 میلیون پانصد هزار سرمایه دارم , با این پول چه کاریو میتونم شروع کنم؟

فرزاد1556

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من 2 میلیون پانصد هزار سرمایه دارم , با این پول چه کاریو میتونم شروع کنم؟
اگه مایل باشی میتونی سهام شرکت تک نیرو مالک نیروگاه شهید زنبق یزد و یک نیروگاه مقیاس کوچک در حال احداث رو بخری. خودم قبلا تو این شرکت کار میکردم. سود دهیش تضمینیه. اگه خواستی با من تماس بگیر ولی برای ثبت نام و معامله سهم باید بیای یزد. و مدارک ثبت نامت رو بیاری.
09132528075

بالا