برگزیده های پرشین تولز

تجربه استفاده از بلک بری blackberry z10

mohammad.nt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان

من قصد داشتم گوشی بلک بری z10 بخرم...ولی هرچی تو نت گشتم کسی تجربه از این گوشی رو در ایران ننوشته بود.. لطفاً کسایی که این گوشی را دارند مزایا و معایب این گوشی رو بیان کنند...

آیا امکان آپدیت سیستم عامل وجود دارد؟
امکان نصب برنامه چطور؟
آیا با توجه به قیمتش در ایران و امکاناتش ارزش خریدن رو داره؟
آیا میشه از GPRS استفاده کرد؟
با مشکل قطعی آنتن و... مواجه شده اید؟

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
با سلام خدمت دوستان

من قصد داشتم گوشی بلک بری z10 بخرم...ولی هرچی تو نت گشتم کسی تجربه از این گوشی رو در ایران ننوشته بود.. لطفاً کسایی که این گوشی را دارند مزایا و معایب این گوشی رو بیان کنند...

آیا امکان آپدیت سیستم عامل وجود دارد؟
امکان نصب برنامه چطور؟
آیا با توجه به قیمتش در ایران و امکاناتش ارزش خریدن رو داره؟
آیا میشه از GPRS استفاده کرد؟
با مشکل قطعی آنتن و... مواجه شده اید؟
سلام دوست من
1.بله
2.بله اما تو ایران محدوده البته ک اون معروف ها هستن ک نصب کنین اما خوب محدودین
3.به نظرم آیفون بهترین گزینس
4.بله
5.خیر

mohammad.nt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی دوست عزیز

فقط میشه بیشتر توضیح بدید که بدون وی... ان چطور میشه آپدیت کرد یا برنامه نصب کرد!!!

تو این لینک خیلیا که خریدن ناراضی بودن :

BlackBerry Z10 - نظرات کاربران در مورد گوشی موبایل بلک بری زد 10 | mobile.ir - مرجع موبایل ایران

یکی گفته :
من زد ۱۰ رو با سیمکارت رایتل تست کردم. بدون هیچ مشکلی از اینترنت استفاده کردم. مثل همه گوشی ها. و مرورگر بلک بری بی اندازه سریع و روان هست.
اما در مورد برنامه ها. متاسفانه برنامه های اورژینال بلک بری رو به هیچ وجه نمیتونید تو ایران روش نصب کنید. حتی اگر فایل ست آپ هم پیدا کنید و بریزید‌ مثل اندروید نیست که نصب شه. حتما باید از طریق اپ ورلد باشه. ورژن وایبر بلک بری به فرضی که شما خارج از ایران هم نصب کنید روش فقط امکان ارسال اس ام اس رو داره‌ ولی قراره بعدا صوتی هم بهش اضافه شه. ninbuZz رو تست نکردم. اما باز هم میگم. با اینکه جذب کیفیت این گوشی میشید. اما هیچ کاری نمیشه باش کرد. نه نه هیچی.

اگه این جور باشه که هیچی نمیشه روش نصب کرد!!

بالا