برگزیده های پرشین تولز

تجربه استفاده از درگاه پرداخت نکست پی

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
با سلام و عرض ادب
دوستان بنده درگاه های مختلفی رو آزمایش کردم از پی لاین قدیم گرفته تا شتاب ها و راشا پرداخت، فرا پرداخت، زرین پال، درگاه پردخت، یوپال و....
بنده خیلی وقته از درگاه مستقیم بانک ملت استفاده میکنم ولی خب گاهی که نیاز به تسویه فوری باشه از درگاه های واسط استفاده میکنیم همینطور گاهی هم پیش میاد درگاه بانک ملت مثلا دچارمشکل بشه کلا به عنوان درگاه کمکی نیاز هست.

من از روی بنر تبلیغاتی خود پرشین تولز با این درگاه آشنا شدم، میخواستم برای وبسایت جدیدم که خرید و فروش ارز الکترونیکی هست درگاه بگیرم همینطور که میدونید به این نوع فعالیت نماد تعلق نمیگیرد که براش درگاه مستقیم بگیریم، به هرحال از قسمت لایو چت با نکست پی صحبت کردم و فعالیت خودم رو شرح دادم و اظهار کردن درگاه ارائه میکنند ولی باید یکسری موارد رعایت بشه ، بسیار با احترام و با حوصله پاسخ میدادن،خلاصه درخواست درگاه دادم اول طبق معمول باید احراز هویت انجام بشه که سریع اینکارو انجام میدن و درگاه فعال شد، چند تراکنش هم انجام شد بعدا برای بنده بسته حاوی قرارداد رسمی، کارت هدیه 30هزارتوان و یک کاتالوگ ارسال کردن که من هم قراداد رو امضا و براشون ارسال کردن مجدداً قرارداد رو مهر و نسخه پذیرنده رو برایم ارسال کردن ، لازم به ذکر است نکست پی زیر مجموعه شرکت رهجویان ارتباطات جاوید آرپا هست و میشه بهش اعتماد کرد.

کارمزد هر تراکنش 1% هست که میتونید اون رو تنظیم کنید که از شما اخذ بشه یا از مشتری
افزونه ها متنوع و کاملی هم آماده دارند که راحت میتونید استفاده کنید.
پشتیبانی بسیار خوبی داره همیشه معمولا قسمت لایو چت آنلاین هستند من خودم بارها تا ساعت 12 یا 1 شب بهشون پیام دادن بدون وقفه جواب میدن، همینطور تیکت رو هم سریع و کامل و با حوصله جواب میدن، سرعت تسویه بسیار بالا هست و در سریعترین زمان ممکن نسبت به بقیه درگاه هایی که تجربه کار باهاشون داشتم انجام میدن

مورد بعدی اینکه درگاه هاشون قطعی نداره شما میتونید 2 درگاه رو انتخاب کنید مثلا سامان و ملت در صورتی که درگاه سامان مشکل داشته باشه سیستم خودکار مشتری رو به درگاه بانک ملت هدایت میکنه اینطوری مشتری ها و تراکنش هاتون رو از دست نمیدهید...

از انجایی که درگاه های واسط زیاد شدن و شاید دوستان در انتخاب کمی دچار تردید باشند این پست رو زدم که بهتون بگم من تجربه خوبی از این درگاه دارم، امیدوارم مفید باشه

آدرس وبسایت:www.nextpay.ir

بالا