برگزیده های پرشین تولز

تجربه بسیار بد من در خرید از رایان صبا!

IT_Master

Registered User
لایک‌ها
23
درود

من خاستم این موضوع رو با بقیه شر کنم که کسایی که خارج از تهران هستن و میخان از رایان صبا خرید کنن حواسشون باشه.
چند وقت پیش من یه سری قطعه سفارش دادم از رایان صبا که توی اونا 2 تا پاور EVGA هم بود. بعد از دو روز الافی به من زنگ زده میگه اقا ما اشتباهی گفتیم پاورو داریم و موجود نیس. بعد به جاش یه پاوره زپرتی که اصلا اسمشم به گوشم نخورده بود پیشنهاد داد گفت این هس اگه بخای منم گفتم بذار بررسی کنم اگه خاسم میگم (بعدشم قیمتشو تو سایتش برده بود بالا که وقتی من میبینم یه موقع نگم مابدتفاوت این پاور با EVGA رو برگردونه...فک کرده با بچه 3 ساله داره معامله میکنه!). بعد رفتم لیون کامپیوتر دیدم یه پاور کولرمستر با قیمت خوب (یعنی کمتر از اون پاوری که خودش پیشنهاد داده بود و اصلا هم معلوم نبود چی بود) پیدا کردم. بش زنگ زدم گفتم آقا سفارش منو کنسل کن و پولمو برگردون من میخام از لیون خرید کنم. اونم (که ظاهرا لجش گرفته بود!) گفت لیون پاورو چندی بت میده منم گفتم 880 اونم گفت خب منم همونو پاوری که میخای از لیون برداری رو بت همون 880 میدم که نخای معامله رو کنسل کنی. منم گفتم باشه بعد گفت تا یه ساعت دیگه بت خبر میدم.
بعد از یه ساعت زنگ زده میگه اقا پاورو برات گرفتم 890! منم دیدم وقت کمه و ارزش نداره برا 20 (2 تا 10 تومن) چونه بزنم گفتم ایرادی نداره بگیر و بفرس با بقیه جنسا برام گفت باشه تا ظهر میفرستم.
ظهر برا اینکه مطئن بشم پست کرده بش زنگ زدم گفت اقا پست کردی؟ یه دفعه بدون مقدمه و بدون اینکه جواب منو بده گفت پاورت شد 900!!! گفتم مگه نگفتی 890 چرا یهو شد 900؟ گفت اون موقع بدون پول پیک بت گفتم الان با پول پیک شد اینقد! (یعنی پیک بخاد دوتا پاورو از اینور خیابون ببره اونور خیابون میاد یکی یکی میبره نه با هم!!!...تازه 20 تومنم میگیره!).
خلاصه با هر بار زنگ من 10 تومن گذاشت روش. فک کنم اگه 2 بار دیگه زنگ میزدم میگفت 920!. یعنی روی این دوتا پاور من 40 تومن ضرر کردم در صورتی که قبلش گفت من همون قیمت لیون بت میدم.
حالا جالبش اینجاس من یه هفته قبلش حدود 10-15 میلیون هم ازشون خرید کرده بودم و اینا اینگار اصلا نمیدونم مشتری بالقوه چیه.
بعدشم که زنگ میزدم میگفتم اقا بقیه پول منو بده (یعنی اون 20 تومنو) اولش که میگفت دست من نیس و باید فلانی بیاد بده که اونم مسافرته و گوشیش خاموش! بعد که دید اینگار من ول نمیکنم گفت خب بذار باشه برا خریدای بعدیت بت تخفیف میدیم. زهی خیال باطل!

Last edited:

barabox

Registered User
لایک‌ها
94
متاسفانه اینا نه انصاف ندارن
نه نظارتی نمیشه
هر کی هر کی شده
من میخواستم گرافیک بخرم
میگه فقط با سیستم باید بخری
ادم اینقدر .... باشه

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074
من اصلا رایان صبا رو فروشگاه نمیدونم گرونترین جائی که تو ایران سراغ دارم همین فروشگاه هست

nasabamm

Registered User
لایک‌ها
111
یکی از گران فروش ترین سایتهایی که دیدم همین رایان صبا هستش - قیمتهای رایان صبا راحت بین 60 تا 70 هزار تومن از بازار گرونتره !!!!!!!!!!!!
خرید قطعات فقط لیون کامپیوتر

Last edited:

mostafa-b

Registered User
لایک‌ها
249
دوست عزیز رایان صبا رو که دیگه همه میدونن دزد و گرونفروشه.بهترین فروشگاه با اختلاف لیون و بعد از اون مقداد و دیجیکالاست. البته دیجیکالا معمولا قیمت قطعات کامپیوترش کمی بالاتر از لیونه ولی در اعتبارش شکی نیست

hdneo

Registered User
لایک‌ها
103
گرونترین فروشگاه‌ها رایان‌ صبا، لیون کامپیوتر، آریا کامپیوتر، مازستا و مقداد هستش. بهترین فروشگاه فافا توی شیراز هستش که فقط کالاهای موجود در فروشگاهش روی سایتشون موجود خورده و گاها قیمتهاشون تا 200 هراز تومن از سایت‌های دیگه ارزونتره و بالای 100هراز تومن خرید ارسال رایگان و زنگ هم میزنن و مثل آدم رفتار میکنن، برخلاف لیون کامپیتور و آریا کامپیوتر و مقداد که هیچی موجود ندارن و دلال هستن و باید 100باز زنگ بزنی جواب بدن تا بفهمی موجود داشتن یا نه از همه مهمتر اینکه زنگ بزنی بگی فلان جنسو میخوام موجود داری همونجا روی سایت گرون میکنن.

IT_Master

Registered User
لایک‌ها
23
دوست عزیز رایان صبا رو که دیگه همه میدونن دزد و گرونفروشه.بهترین فروشگاه با اختلاف لیون و بعد از اون مقداد و دیجیکالاست. البته دیجیکالا معمولا قیمت قطعات کامپیوترش کمی بالاتر از لیونه ولی در اعتبارش شکی نیست
حالا جالبیش اینه که تازه داشت منو راهنمایی میکرد که یه موقع از دیجی کالا خرید نکنم! میگفت مثلا دیجی کالا میاد از رو سایت ما!!! (یعنی دیجی کالا قیمتاشو بر اساس رایان صبا آپدیت میکنه!!! جکو میبنی تو رو خدا) یه رم که ما میفروشیم 150 تومنو میده 100 تومن منتها بدون گارانتی یا دست دوم بعد مشتریم نمیفهمه (ملتو گاو فرض کرده).

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
گرونترین فروشگاه‌ها رایان‌ صبا، لیون کامپیوتر، آریا کامپیوتر، مازستا و مقداد هستش. بهترین فروشگاه فافا توی شیراز هستش که فقط کالاهای موجود در فروشگاهش روی سایتشون موجود خورده و گاها قیمتهاشون تا 200 هراز تومن از سایت‌های دیگه ارزونتره و بالای 100هراز تومن خرید ارسال رایگان و زنگ هم میزنن و مثل آدم رفتار میکنن، برخلاف لیون کامپیتور و آریا کامپیوتر و مقداد که هیچی موجود ندارن و دلال هستن و باید 100باز زنگ بزنی جواب بدن تا بفهمی موجود داشتن یا نه از همه مهمتر اینکه زنگ بزنی بگی فلان جنسو میخوام موجود داری همونجا روی سایت گرون میکنن.
فافا عالیه تایید میکنم!

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
من از فافا ایتی هفته پیش مادربورد و هارد و کابل خریدم خیلی هم راضیم!! قیمتشون هم عالی!! خرید ک میکنی خودشون زنگ میزنن تایید میکنن ادرسو و جنسایی ک سفارش دادی.من مادربوردمم میخواستم بایوسش اپ شه که برام زحمتشو کشیدن.انصافا سایتشون خیلی مرتبه.باید از فروشگاه های منصف و کاردرست حمایت کرد بیان بالا

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074
اگه خرید دائمی داری بهتره یه نفر روتهران پیدا کنی و قطعات رواز کف بازار بخره همه سایتها 10 درصد قیمتشون بالاتره

sinastar

Registered User
لایک‌ها
75
این آریا کامپیوتر هم گرون فروشه و هم اینکه یکبار سال گذشته (در اولین و آخرین خریدم)به ما جنس اشتباهی فروخت و کلــــــــــــــــــــی دردسر برام درآورد....
مدیریتشم خیلی انسان اعصاب ضعیفی هست !

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
مقداد آی تی meghdadit بسیار هم بی ادب هستن! انگار وظیفه داری ازشون خرید کنی! با کلی منت گاهی 5 تومن تخفیف میدن و به زمین و زمان قسم می خورن سود 2 - 3 تومنه و پایینترین قیمت رو میدن بعدش کاشف به عمل اومد همینجوری 65 هزار تومن بالای قیمت بازار قیمت دادن!
حالا پول بدی طرف اخلاق داشته باشه یه چیزی واقعا هم خودشون هم انبارشون از نظر ادب برخورد با مشتری صفر هستن!

بالا