برگزیده های پرشین تولز

تجربه خالی شدن کارت عابر بانک من

Ali.9

Registered User
لایک‌ها
58
کارت عابرم گم شده بود که در حقیقت دزدیده بودن ، همون روز رفتم کارتو ابطال کنم ، 200 تومن از حسابم کشیده بودن بیرون ، یک هفته علاف شدم ، رفتم بانک ، بانک فرستاد دادسرا تا اجازه بده فیلم خودپردازو ببینیم بعد از خرج 20 هزار تومن پول از قبیل عریضه و تمبر و پول رفت و آمد از اون مهمتر اتلاف وقت ، بانک گفت هیچ کدوم از دوربینها ( سه تا دوربین ! ) فیلمو ورنداشته ، خلاصه کلانتری هم پرونده رو بست ( گفت نمیتونی از بانک شکایت کنی ، اگه شکایت هم کنی باید دو برابر پولتو خرج کنی و آخر نتیجه نمیگیری ) ، خداروشکر سقف حسابی که داشتم روزانه 200 تومن بود وگرنه طرف 800 تومن رو کلا میکشید بیرون از حسابمون ( البته میتونست انتقال بده که اگه میداد ردش راحت گرفته میشد ) ، البته دزده یه کارت شارژ 5 تومنی از خودپرداز کشیده نمیدونم بخوام پیگیر کنم شماره ای که شارژ شده با اون شماره پیگیری که از خودپرداز خریده رو میتونم پیدا کنم یا نه ؟! خلاصه اونقدر افتادم دنیال این جریان که خسته شدم مخصوصا وقتی شنیدم هیچکدوم از سه دوربین بانک کار نمیکنه و من اینهمه وقت علاف بودم ، کلی ناراحت شدم !

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
از طریق شارژ باید بشه چون شماره سریال داره ولی بازم همون مراحلو باید بری! :دی

TurboIrHosting

Registered User
لایک‌ها
13
چجوری ازت دزدیدن که پسورد عابرتو داشتن ؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
راست میگه پسورد عابربانک رو از کجا فهمیدن؟
جا داره در اینجا بگم یعنی ... با این دولت الکترونیکتون :|
خجالت آوره که بانک ها این قدر بی کیفیت و مزخرف باشه کاراشون :|
بانک ها هم مثه همه جای این مملکت فکر شکم و زیر شکم خودشونن فقط :|
دم شما هم گرم برای زدن تاپیک :X

i o s

Registered User
لایک‌ها
211

بعضیا رمزو رو کارتشون مینویسن فک کنم ایشون هم همینکارو کردن.

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
یکی از شعبه های بانک سپه دوربینی که جلوی بانک رو مانیتور میکرده توش خالی بوده و فقط قاب دوربین بوده! کجای کاری برادر

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
به نظر من برو شکایت کن به نتیجه برسی تا اخرین قرونی که خرج کردی برگردونده میشود .......
تو شکایتتم بنویس اول از بانک که دوربین حفاظتی اسباب بازی رو به جای واقعی جا داده بعد بنویس که اگر دوربین داشت الان ما به نتیجه میرسیدیم حال تمام کاسه کوزها را باید رو سر بانک خراب کرد.
واقعا خوش گفت اون کسی که میگفت دردا دردا و دریغا وطنم من........................

nice2net

Registered User
لایک‌ها
320
زنگ بزن اپراتور همراه اول یا ایرانسل و بگو راهنمایییم کنین از حسابم دزدی شده و یه کارت شارژ هم گرفتن میخوام بدونم برای چه شماره ای مصرف شده
بگو باید چگونه اقدام کنم
پین شارژ مصرف شده 100 درصد قابل پیگیری هستش البته پین از بانکی بوده باشه که بهتون نزدیک باشه نه خرید اینترنتی

بعدش هم زنگ بزن بانک مرکزی اون شعبه رو گزارش بده شاید کس دیگه ای هم این بلا سرش بیاد دوربینا فیلم نگیرن

aminsm

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
465
انشالله دزد رو پیدا میکنی

برای من که فروشنده شارژ هستم این اتفاق یک بار رخ داده بود.

دزد محترم با اطلاعات کارت بانکی دزدی از من شارژ خریده بود. پس از مدتی از پلیس فتا تماس گرفتن و منم تمام اطلاعات خرید سارق رو در اختیار پلیس قرار دادم.

اونها هم با داشتن این اطلاعات به راحتی میتونن خریدار و استفاده کننده های شارژ رو پیدا کنن.

اینو گفتم تا سارقین عزیز بدونن که هیچ راه مطمئنی برای خالی کردن مبلغ داخل کارت بانکی ندارن و همه راهها به راحتی قابل پیگیری هست.

پ ن: اگه جایی دیدین پین شارژی رو با تخفیف بیش از حد معمول میفروشن به هیچ عنوان خریداری و استفاده نکنین. اگه خدای نکرده پین دزدی باشه استفاده کننده تو دردسر میافته.

nice2net

Registered User
لایک‌ها
320
انشالله دزد رو پیدا میکنی

برای من که فروشنده شارژ هستم این اتفاق یک بار رخ داده بود.

دزد محترم با اطلاعات کارت بانکی دزدی از من شارژ خریده بود. پس از مدتی از پلیس فتا تماس گرفتن و منم تمام اطلاعات خرید سارق رو در اختیار پلیس قرار دادم.

اونها هم با داشتن این اطلاعات به راحتی میتونن خریدار و استفاده کننده های شارژ رو پیدا کنن.

اینو گفتم تا سارقین عزیز بدونن که هیچ راه مطمئنی برای خالی کردن مبلغ داخل کارت بانکی ندارن و همه راهها به راحتی قابل پیگیری هست.

پ ن: اگه جایی دیدین پین شارژی رو با تخفیف بیش از حد معمول میفروشن به هیچ عنوان خریداری و استفاده نکنین. اگه خدای نکرده پین دزدی باشه استفاده کننده تو دردسر میافته.

مگه شما زیر نظر ایویز نیستین؟
مثلما باید دونبال ایویز برن به جای اینکه بیان طرف شما
اینجوری میشه همه چی قاطی میشه دیگه

aminsm

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
465
مگه شما زیر نظر ایویز نیستین؟
مثلما باید دونبال ایویز برن به جای اینکه بیان طرف شما
اینجوری میشه همه چی قاطی میشه دیگه

الان بله

قبل از اون خودم پین رو تهیه میکردم و با درگاه خودم میفروختم که این اتفاق هم مربوط میشه به همون زمان (اینم از دردسرهای فروش مستقل شارژ :))

Ali.9

Registered User
لایک‌ها
58
بانک خیلی بی خیال بود در این مورد انگار نه انگار ...
ممنون از شما واسه شرکت تو این بحث

Ali.9

Registered User
لایک‌ها
58
به نظر من برو شکایت کن به نتیجه برسی تا اخرین قرونی که خرج کردی برگردونده میشود .......
تو شکایتتم بنویس اول از بانک که دوربین حفاظتی اسباب بازی رو به جای واقعی جا داده بعد بنویس که اگر دوربین داشت الان ما به نتیجه میرسیدیم حال تمام کاسه کوزها را باید رو سر بانک خراب کرد.
واقعا خوش گفت اون کسی که میگفت دردا دردا و دریغا وطنم من........................
آخه من دیدم شکایت کنم باید دو برابر پولی که ازم رفته صرف دادسرا و اینا بشه واسه همین بی خیال شدم ، نمیدونم دیوانه کنندست که یه بانکی سه تا دوربین داشته باشه هیچکدوم تصویر نده !

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
کارت عابرم گم شده بود که در حقیقت دزدیده بودن ، همون روز رفتم کارتو ابطال کنم ، 200 تومن از حسابم کشیده بودن بیرون ، یک هفته علاف شدم ، رفتم بانک ، بانک فرستاد دادسرا تا اجازه بده فیلم خودپردازو ببینیم بعد از خرج 20 هزار تومن پول از قبیل عریضه و تمبر و پول رفت و آمد از اون مهمتر اتلاف وقت ، بانک گفت هیچ کدوم از دوربینها ( سه تا دوربین ! ) فیلمو ورنداشته ، خلاصه کلانتری هم پرونده رو بست ( گفت نمیتونی از بانک شکایت کنی ، اگه شکایت هم کنی باید دو برابر پولتو خرج کنی و آخر نتیجه نمیگیری ) ، خداروشکر سقف حسابی که داشتم روزانه 200 تومن بود وگرنه طرف 800 تومن رو کلا میکشید بیرون از حسابمون ( البته میتونست انتقال بده که اگه میداد ردش راحت گرفته میشد ) ، البته دزده یه کارت شارژ 5 تومنی از خودپرداز کشیده نمیدونم بخوام پیگیر کنم شماره ای که شارژ شده با اون شماره پیگیری که از خودپرداز خریده رو میتونم پیدا کنم یا نه ؟! خلاصه اونقدر افتادم دنیال این جریان که خسته شدم مخصوصا وقتی شنیدم هیچکدوم از سه دوربین بانک کار نمیکنه و من اینهمه وقت علاف بودم ، کلی ناراحت شدم !

دوست عزیز اگه تصویر عابر بانک رو هم بهت بدن اینقدر این تصاویرشون تار و نامشخصه که فایده نداره .

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
تو روز رون 3 هزار میلیارد رو بردن و کسی نفهمید
اونوقت دنبال این کار ها میری

منم یه چند باری گذرم به دادسرا و ... کشید و به قول خودت جز هزینه 20 تومن تمبر و ... چیزی عایدم نشد

بالا