برگزیده های پرشین تولز

تجربه شما در مورد كرم موبر باله آ ؟؟

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
هیچ دارو خارجی رو نگیرید مگر اینکه fda approval داشته باشن
خود همین botanical slimming که خیلی تبلیغ میکنه
تو تبلیغاتش دیدم که رو جعبه هاش نوشته fda
هم سایت fda توصیه کرد استفاده نکنید

hb-alone

Registered User
لایک‌ها
20
از باله آ به هیچ وجه استفاده نکن که پشیمون میشی از پولی که دادی....فقط تبلیغه الکیه....ویت خوبه نسبت یه قیمتش...
باله آ ی بدی بزرگ داره اونم که پوستو بد حالتو(چروک مانند:آب زیر پوست کشیده میشه)و رنگه پوستو تیره میکنه...اینو تو دوبار استفاده میتونی کامل احساس کنی..
من هم اونایی که میگفتن اصلرو امتحان کردم هم مثلا تقلبی همش مثل هم بود...ویت خوبه ولی از اون بهتر ی مدل هست که از زیر مجموعه های آدیداسه ولی تولیده خوده آدیداس نیست...مارکه ارلاندو بود فکر میکنم....ولی من بعده امتحانه انواع مختلف کرم و شربت و اسپری (فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی داشتم) به این نتیجه رسیدم که لیزر بهترین کاره...هیچ مشکلو مورده خاصیم نداره..حداقل 20تا از دوستام این کارو کردن....فقط ی جای خوب باید پیدا کنید که دستگاهش درست و حسابی باشه و مرکز معتبر باشه..اینجوری هیچ عارضه ای هم نداره...هزینشم در گرون ترین حالت واسه کله بدن 1200 هست...بقیه هرچی قیمت میدن رو هواس...خواستی بگو اونحایی که خودم و دوستام رفتیمو آدرسشو بهت بدن...
ببخشید از دوستان که طولانی شد..

R@ha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.میشه لطفأ تفاوت موبرباله آ اصلو از تقلبی بگید؟

Majid1712

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
دوستان كسي اينجا هست كه از كرم موبر باله آ استفاده كرده باشه ؟
كرم هاي موبر زيادي هستن ولي هيچ كدوم به اندازه باله آ تبليغ نميشن ، مي خواستم ببينم واقعا نتيجه ميده كه اينطور تبليغ ميشه ؟
يه فروشگاه هست كه 80 تومن ميده يكي هست 20 تومن !! :blink: به نظرتون اون 20 تومنيه اصله ؟ آدرس فروشگاشو نمي تونم بزارم چون تبليغ ميشه
ارزش داره كه بگيرم ؟ تجربه تون رو بگيد
مرسي
سلام من از كرم باله استفاده كردم واقعا حرف نداره ميتوني با من در تلگرام در تماس باشي +4915145827607

abpak

Registered User
لایک‌ها
11

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,013
بالا