برگزیده های پرشین تولز

تجربه هایی که ممکنه به درد دیگران بخوره رو اینجا بگو

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
یکی که ایگنور کردید بذارید بمونه همون جا ،دراوردمش دیگه سسشعراش همه جا هست
sheytoon.gif

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
از ادمهایی که زیاد شماره موبایل عوض میکنن برحذر باش اینها یا کلاه بردارن یا ادمهای ناجوری هستند

rasool15

Registered User
لایک‌ها
263
نمی دانم من چرا کم کم دارم به این مطلب فکر می کنم که همه کالاها را به صورت فیزیکی بخرم. حداقلش این است اگر طرف جنسی را به ما انداخت می رویم جلوی مغازه اش چهار تا داد و بیداد می کنیم.

ما یک ویلایی داشتیم که مالکش از روز اول بیمه البرز را برای آتش سوزی انتخاب کرده بود. پدر ما هم همین بیمه البرز را انتخاب کرد و من هم گفتم "البرز" بیمه خوبی است، همین بیمه نامه آتش سوزی را ادامه بدهم. اما از روی جهالت وارد وبسایت شرکت بیمه البرز شدم و بیمه نامه آتش سوزی را به صورت اینترنتی خریداری کردم. آقا سرتان را درد نیاورم. اینها مگر بیمه نامه صادر می کردند. آخر سر کار به حراست بیمه البرز کشید تا من توانستم بیمه نامه خودم را بگیرم. جالب است خانمی که متصدی بخش آتش سوزی بود می گفت یک زن و شوهری با یکدیگر مسئولیت بخش آی تی بیمه البرز را برعهده دارند و چون ناوارد هستند، این مشکل را برای شما پیش آورده اند.

یک سال گذشت، من در طول این مدت سهام بیمه البرز را خریدم و در آشفته بازار بورس، این سهم ما را رو سیاه نکرد. خلاصه با تماس بیمه البرز با بنده جهت تمدید قرارداد بیمه نامه و رسم مشتری مداری و سهامداری را به جای آوردن، تصمیم گرفتم این بار هم از بیمه البرز خرید کنم و به سمت دیگر شرکت ها نروم، اما این بار به صورت فیزیکی این کار را انجام دهم. خلاصه به صورت فیزیکی به یکی از شعب رفتم و در کمال ناباوری دیدم بیمه نامه جدیدی به دلیل بدهکاری برای من صادر نمی شود. گویا آن بیمه نامه ای که با پا در میانی واحد حراست برای من صادر شده بود صوری بوده و من تا تسویه بدهی نمی توانم از خدمات این شرکت استفاده کنم.

حالا، امروز از خواب بیدار شدم دیدم بیمه سرمد به من پیامک داده می گوید بیا بدهی بیمه نامه شخص ثالث را تسویه کن. زنگ زدم به مرکز پشتیبانی بیمه سرمد می گویم آقاجان من چند ماه قبل این بیمه نامه را از "بیمه بازار" خریده ام. بیمه نامه چه به صورت فیزیکی و چه به صورت اینترنتی برای من صادر شده است. این پیامک چه می گوید؟ چک کرد گفت، اشتباهی برایتان ارسال شده. حالا این پدرسوخته ها می گویند اشتباهی، ولی حس ششم بنده می گوید اگر خدای ناکرده اتفاقی بیافتد، بیمه بامبول بازی در می آورد و می گوید اول بدهی ات را صاف کن (در واقع دو بار از من پول می گیرند) تا بعد به حساب خسارات بپردازیم.

خلاصه بیمه نامه ها را به صورت فیزیکی بخرید مشاهده پیوست 1246554

تجربه خرید آنلاین بیمه

بیمه منو هم نقد گرفتن قسطی پرداخت کردن

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,224
همیشه به نفست احترام بگذار..
توی روابط ،اولویت اولت همیشه نفست باشه..

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,224
درسته که کار جوهر مرده..
و درآمد از هر راه حلال و شرافتمندانه یی باشه بهتر از پول حروم و دزدیه..
ولی سعی کنین توی شرایطی نیوفتید که مجبور به پذیرش شغلی پایین تر از جایگاه اجتماعیتون بشید..حتی موقتا..

اگر هم توی شرایطش افتادید سعی کنین یه جوری خودتون رو با یه ترفندی نجات بدید.. مثلا پول قرض کنین..وام بگیرید..یه حرکتی طبق تجربه خودتون بزنید..
خلاصه هر ترفندی به سرتون میزنه بزنید که عملا ناچار به فعالیت در جایگاه پایین تر از خودتون نشید. (هرچند توی اون شرایط فشار روانی تمرکز و تصمیم گیری راحت رو از آدم میگیره..)
وگرنه...اگه رفتین اون کارو انجام دادید.. دیگه آدم سرزنده و با وقار قبلی نمی شید..

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
راه موفقیت رو بهتون میگم
کتاب های درسی رو آتیش بزنید خاکسترش رو چال کنید نجاست هم بریزید روش :poop:
خانواده ، مدرسه و دانشگوه ، سربازی و پادگان مطلقا ممنوع
کارگری و کارمندی ممنوع ، خودتون کار بسازید
بچه به دنیا نیارید که مثل خودتون زجر بکشه سگدو بزنه

ali 101

Registered User
لایک‌ها
77
راه موفقیت رو بهتون میگم
کتاب های درسی رو آتیش بزنید خاکسترش رو چال کنید نجاست هم بریزید روش :poop:
خانواده ، مدرسه و دانشگوه ، سربازی و پادگان مطلقا ممنوع
کارگری و کارمندی ممنوع ، خودتون کار بسازید
بچه به دنیا نیارید که مثل خودتون زجر بکشه سگدو بزنه
یادمه یه عکس دیدم از دیوار سرویس بهداشتی دانشگاه شریف که نوشته بود:
این کتاب و نمره بلیط پرواز ماست، بخون برو از این خرابشده.

وقتی اکثر مشکلات با رفتن حل میشن،
و به خاطر ارزش پایین ریال، روش های دیگه مهاجرت غیر ممکن شدن،
فکر نمیکنم کنارگذاشتن درس و دانشگاه درست ترین انتخاب باشه.

حتما هم نباید آدم شریف بخونه، خیلی ها هستن دانشگاه های معمولی و آزاد خوندن و رفتن.

البته این نظر شخصی من بود.

the raven

Registered User
لایک‌ها
644
از تجربه کردن نترسید! هر چیزی رو میخواین تجربه کنین حتما تجربه کنین،حتی زمین خوردن هم لذت خودشو داره
بدترین چیز دنیا اینه که وقتت تموم شه و هیچی تجربه نکرده باشی.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
یادمه یه عکس دیدم از دیوار سرویس بهداشتی دانشگاه شریف که نوشته بود:
این کتاب و نمره بلیط پرواز ماست، بخون برو از این خرابشده.

وقتی اکثر مشکلات با رفتن حل میشن،
و به خاطر ارزش پایین ریال، روش های دیگه مهاجرت غیر ممکن شدن،
فکر نمیکنم کنارگذاشتن درس و دانشگاه درست ترین انتخاب باشه.

حتما هم نباید آدم شریف بخونه، خیلی ها هستن دانشگاه های معمولی و آزاد خوندن و رفتن.

البته این نظر شخصی من بود.
اول به این سوال جواب بده
مدرک رو از کی میگیری؟
از یه **** لباس شخصی
اصلا این به کنار فرض کن مدرک رو از دولت ژاپن گرفتی
اون یه کاغذه ، یه کاغذ باطله
نمیتونی سوارش بشی باهاش پرواز نکی یا بجای غذا بخوریش یا پولش کنی اون خونه زندگیت نمیشه
اون هیچ کمکی به تو نمیکنه
چیزی که بهت کمک کنه مهارت و عمل تو هست
از یه دکتر عمل جراحی میخوان نه مدرکش رو
پس تو بتونی اون مهارت رو داشته باشی ، کاغذ باطله رو خاکستر کن
بعدش هم مهاجرت مال زماه شاه بود حتی بدون ویزا میتونستن مستقیم برن امریکا
من نمیدونم اونایی که میگی چطور رفتن ولی مورد میشناسم با مدرک دکترا رفته خارج اونجا توی رستوران ظرف میشوره
نصف عمر عزیز رو به فاک بدی برای همین که شاید به احتمال یک درصد بتونی بری؟!
همین تمرکز رو بزار روی پول نهایتش اگه نتونستی بری همینجا به یه زندگی معمولی میرسی
ولی درس بخونی باید برای یه بی سواد سرمایه دار نوکری کنی
این مطلب رو بخون

ali 101

Registered User
لایک‌ها
77
اول به این سوال جواب بده
مدرک رو از کی میگیری؟
از یه **** لباس شخصی
اصلا این به کنار فرض کن مدرک رو از دولت ژاپن گرفتی
اون یه کاغذه ، یه کاغذ باطله
نمیتونی سوارش بشی باهاش پرواز نکی یا بجای غذا بخوریش یا پولش کنی اون خونه زندگیت نمیشه
اون هیچ کمکی به تو نمیکنه
چیزی که بهت کمک کنه مهارت و عمل تو هست
از یه دکتر عمل جراحی میخوان نه مدرکش رو
پس تو بتونی اون مهارت رو داشته باشی ، کاغذ باطله رو خاکستر کن

شما فرض کن یه نفر میخواد بره اونور حالا هر کشوری، مستر یا phd رو شروع کنه. باید مدرک مقطع قبلی رو داشته باشه یا نه؟
دانشگاه اونور براش خود همون "کاغذ" مهمه. دیگه کاری نداره از کی گرفته یا اینکه اصلا چیزی یاد گرفته یا نه.

بعدش هم مهاجرت مال زماه شاه بود حتی بدون ویزا میتونستن مستقیم برن امریکا
همین الآن با این وضعیت کرونا و تاثیر تراول بن ترامپ، بیش از 10 هزار تا دانشجوی ایرانی توی آمریکا دارن درس میخونن. تازه آمریکا سخت ترینشونه. اروپا رو نگاه کنی شاخ در میاری که چقدر آدم دارن میرن. سخت شده ولی غیرممکن نیست.

من نمیدونم اونایی که میگی چطور رفتن ولی مورد میشناسم با مدرک دکترا رفته خارج اونجا توی رستوران ظرف میشوره
نصف عمر عزیز رو به فاک بدی برای همین که شاید به احتمال یک درصد بتونی بری؟!
همین تمرکز رو بزار روی پول نهایتش اگه نتونستی بری همینجا به یه زندگی معمولی میرسی

اونقدرا هم بد نیست. طرف اگه با فاند بره، باید 20 ساعت در هفته تو دانشگاه کار تدریس یا تحقیق انجام بده. هزینه تحصیل و زندگیش درمیاد. پس انداز هم میکنه.
اگر دانشگاهش شخمی نباشه، بعد از تموم شدن درس، 100 درصد کار پیدا میکنه و زندگی عادی اش اونجا بهتر از زندگی همه ما تو ایرانه.
اونی هم که ظرف میشوره حتما بدون فاند پاشده رفته.

بصورت کاری رفتن احتمالش خیلیی پایینه(جاب آفر نمیدن، ویزا نمیدن، چندسال علاف میکنن). به همین خاطر هست که افراد سناریوی مهاجرت تحصیلی به ذهنشون میرسه. وگرنه کی بدش میاد مستقیم بره سر اصل مطلب و بقول شما عمرش سر درس تلف نشه؟

من با شما کاملا موافقم. با درس و مدرک هیچی آدم یاد نمیگیره. ولی وقتی - چاره ی دیگه ای نیست - و مطمئن ترین راه برای رفتن و شروع از صفر توی جهان اوله، گزینه ی بدی بنظر نمیاد.

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
حدود 20 دقیقه قبل از تصمیم به سفر به مستراح جهت امر بزرگ، یک لیوان قهوه مصرف کنید تا کوله باری بزرگ از دوش شما برداشته شود.

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
حدود 20 دقیقه قبل از تصمیم به سفر به مستراح جهت امر بزرگ، یک لیوان قهوه مصرف کنید تا کوله باری بزرگ از دوش شما برداشته شود.
کلا مصرف نکنید تا روی دوشتان نیوفته
یبوست

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,224
توی همه چیز شرافت و حروم حلالی رو رعایت کنید بجز بیمه..
این حروم زاده ها دزد اندر دزد هستن..
تا میتونید تیغشون بزنید.. که هزاران نفر قبل شما رو خوب چاپیدن و برای خود شما هم برنامه دارن..

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
وقتی کولر گازی چند ساعتی روشن بوده و برق یه قطع و وصل میشه کولر ممکنه شروع کنه باد گرم زدن
بهش میگن کولر اورلود شده، اتفاقی که میوفته کولر میره روی حالت پنکه تا خنک بشه و دوباره شروع کنه به کار. ممکنه 1 ساعت هم طول بکشه
ولی اگر یه 15 دقیقه کولر رو خاموش کنید و دوباره روشن کنید درست میشه

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
وقتی کولر گازی چند ساعتی روشن بوده و برق یه قطع و وصل میشه کولر ممکنه شروع کنه باد گرم زدن
بهش میگن کولر اورلود شده، اتفاقی که میوفته کولر میره روی حالت پنکه تا خنک بشه و دوباره شروع کنه به کار. ممکنه 1 ساعت هم طول بکشه
ولی اگر یه 15 دقیقه کولر رو خاموش کنید و دوباره روشن کنید درست میشه
بعضی کولر ها سیستم استارت دوباره دارن بعد وصل شدن برق دقیقا بر می‌گردد به سیستم و تنظیمات قبل قطعی برق

ALIREZA9074

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
آلمانی مدل پایین نخر حتی اورهال شده

بالا