برگزیده های پرشین تولز

تجربه هایی که ممکنه به درد دیگران بخوره رو اینجا بگو

morimr

Registered User
لایک‌ها
303
دقیقا حرف هایی هم که من بالا گفتم به همچین اشخاصی میرسه که جبران نمیکنن و اصلا قصد جبران ندارن و همه چیزشونو از تو دارن.در جواب خوبی هاتم میگن میخواستی انجام ندی.
طرف حاضر نیست یذره از حقوقش بزنه که خرد خرد بدهیشو صاف کنه.فقط منفعت خودش براش مهمه.
جبران؟
جبران نمیخواد آدم یه کاریو میکنه برای دل خودش که به یه نفر کمک کنه و کارش راه بیفته ولی این کارو میکنن تا اخر عمرت طرف زیر تیغ هم باشه دلت نزاره کمکش کنی
اون پول رو الان بیاد برگردونه ارزشش 0 هم نیست حتی رفته زیر 0 پول دیگه مهم نیست ولی این کارش همیشه عذابت میده و به خودت لعنت میفرستی
بیشتر از اونجایی میسوزم که حدود پارسال دم عید به جای اینکه بیاره پول منو بده یا خبر دارم از چند نفر دیگه هم گرفته پول
رفته گوشی 11 میلیونی خریده
نمیدونم اینجور آدما چی پیش خودشون فکر میکنن ولی اینو خوب میدونم که خدا نکنه اگه یه روزی واقعا به یه مشکل جدی بخوره اون موقع دیگه هیچکسی کمکشون نمیکنه ...

memol1985

Registered User
لایک‌ها
1,668
ب هیچ کس اعتماد نکنین
رفیق امروز میشه دشمن فردا
رازتون رو ب کسی نگین چون فردا همون راز رو علیه خودتون استفاده میکنن
حتی ب خواهر برادرتون اعتماد نکنین
سایه تون توی تاریکی تنهاتون میذاره

tazone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
جبران؟
جبران نمیخواد آدم یه کاریو میکنه برای دل خودش که به یه نفر کمک کنه و کارش راه بیفته ولی این کارو میکنن تا اخر عمرت طرف زیر تیغ هم باشه دلت نزاره کمکش کنی
اون پول رو الان بیاد برگردونه ارزشش 0 هم نیست حتی رفته زیر 0 پول دیگه مهم نیست ولی این کارش همیشه عذابت میده و به خودت لعنت میفرستی
بیشتر از اونجایی میسوزم که حدود پارسال دم عید به جای اینکه بیاره پول منو بده یا خبر دارم از چند نفر دیگه هم گرفته پول
رفته گوشی 11 میلیونی خریده
نمیدونم اینجور آدما چی پیش خودشون فکر میکنن ولی اینو خوب میدونم که خدا نکنه اگه یه روزی واقعا به یه مشکل جدی بخوره اون موقع دیگه هیچکسی کمکشون نمیکنه ...
میفهمم چی میگی.بنظرم اینجور آدما حق آدمای درست کار رو میخورن چون باعث میشه آدم از کمک کردن به بقیه هم هراس پیدا کنه.منم با همین جمله برای دل خودم میکنم .کمک کردم چند وقت پیش(دراصل قرض دادم) و نتیجش این شد که طرف 50 میلیون تومن پولمو خورد آخرش برگشت گفت منت میذاری قرارداد مکتوب هم که ننوشتی پس خداحافظ!!! کسی که چند سال رفیقم بود!!!!!!سر همین کارش باعث شد توی کلی از کارهام به مشکل بخورم و به کمبود بودجه بخورم و یسری مسایل دیگه که مجبور شم کار اصلی مو تعطیل کنم و ....(خداروشکر الان وضعیت شغلیم از قبل هم بهتره ولی هنوز که هنوزه اعصابم خورده)
اینجور آدما بازم کسایی رو پیدا میکنن که بازم ازش بدزدن و ممکنه هم وضع زندگی شون خیلی بهتر از منو و تو باشه با این کاراشون.

Last edited:

morimr

Registered User
لایک‌ها
303
میفهمم چی میگی.بنظرم اینجور آدما حق آدمای درست کار رو میخورن چون باعث میشه آدم از کمک کردن به بقیه هم هراس پیدا کنه.منم با همین جمله برای دل خودم میکنم .کمک کردم چند وقت پیش(دراصل قرض دادم) و نتیجش این شد که طرف 50 میلیون تومن پولمو خورد آخرش برگشت گفت منت میذاری قرارداد مکتوب هم که ننوشتی پس خداحافظ!!! کسی که چند سال رفیقم بود!!!!!!سر همین کارش باعث شد توی کلی از کارهام به مشکل بخورم و به کمبود بودجه بخورم و یسری مسایل دیگه که مجبور شم کار اصلی مو تعطیل کنم و ....(خداروشکر الان وضعیت شغلیم از قبل هم بهتره ولی هنوز که هنوزه اعصابم خورده)
اینجور آدما بازم کسایی رو پیدا میکنن که بازم ازش بدزدن و ممکنه هم وضع زندگی شون خیلی بهتر از منو و تو باشه با این کاراشون.
دقیقا
الان حتی اگه کسی واقعا نیاز داشته باشه و بهت رو بندازه چون خاطره بدی داری از قرض دادن حق این بنده خدا هم ضایع میشه
به قول برادرم همون اولشیه بهونه بیار و بگو ندارم یا ... که دیگه این مدلی به غلط کردن نیفتی

l3est

مدیر خدمات وبمستری بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
21,596
هیچوقت باند بوکس رو نزارید جایی که یه بچه 5-6 ساله بتونه برداره
نیم ساعته دارم گره باز میکنم
ghatan.gif

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,658
تجربه کردن چیزهای نو و چالشی عالیه! 8 تومن پول دادم نرم افزار ایرانی خریدم برای رشته کاری خودم! برای اینکه ران بشه همزمان نیاز به ورژن 2018 اتوکد و ورژن 2016 SAP و دو نرم افزار word و اکسل ورژن 2010 به بعد داره! یعنی یکی از اینها نباشه برنامه کار نمیکنه! تازه قفل سخت افزاری همراه با فعالسازی اینترنتی هم داره! یعنی برنامه میخواد ران بشه تا خروجی بگیری دست و دلت به لرز هستcandle.gif اما برنامه خوبیه! خروجیش را از یکی از دوستان گرفتم دیدم باکیفیته و خریدم. با این وضع رکود شاید یکی دوسال طول بکشه پول خودش دربیاد اما مثل نرم افزار قبلی ایرانی که خریدم ازش راضی هستم. یک جورایی لذت میبرم از خریدن نرم افزارهای ایرانی و حمایت از اونها و البته کار کردن با اونها! (برای من که گشـــــــــادم و نمیتونم همه کارهام را دستی انجام بدم خیلی خوفهrain.gif)

پ.ن: هیچ کدومشون مشابه خارجی نداره (با این کیفیت و با این حد از پرورش گشـــادی انسان)

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,658
در زمینه خرید ابزارهای فیزیکی (ایرانی و خارجی) هم تجربیات خوب و لذت بخشی دارم! اصلا خرید انواع و اقسام ابزارهای گوناگون از لذت های زندگیم هست.
کلا عادت دارم برای هرکاری ابزارش را بخرم حتی اگر قرار باشه فقط یک بار از اون ابزار استفاده کنم. مثلا اگر یک بار بخوام لوله کشی کنم ابزارش را میخرم :ROFLMAO:

Vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,224
تجربه های خودم:
#خوشبینی دقیقاً به اندازه ای که مفیده مضره در نتیجه تا حد ممکن سعی کنید خنجرو از رو ببندید و کمتر ریسک کنید.
#هیچ چیز در این دنیا به اندازه مدیریت ارزشمند نیست ابتدا مدیریت بعد زمان بعد پول و ... از قدیم گفتند اول دفع خطر موش کن بعد توش کن
#اگه جاییکه زندگی میکنی نمیفهمنت خودتو عوض نکن جاتو عوض کن و البته فراموش نکن که تنها راه درمان آشفتگی، آشفتگی بیشتره!
#نسخه زندگی هر کسی با دیگری متفاوته هر چند از ماجراهای موفقیت، درسهای بزرگی میشود گرفت.
#اکثر افرادی که میتونیم روشون حساب کنیم چارت و ماه تولد یکسان با ما دارند که اصطلاحاً بهشون میگن هم-فرکانس هر چند پیداکردن رفیق معتمد به اندازه استخراج الماس مشکله، نهايتاً به تعداد انگشتهای دست، آدم-حسابیهایی بشود پیدا کرد که تا ابد واست بمونند {یک در میلیارد}
#هر چه آگاهیتو در یک جامعه احمق بالاتر ببری بیشتر رنج خواهی کشید منتها نباید با قاعده "سازگاری شرط بقاست" وارونه بگیری چرا که سازگاری در جهت تغییر و اصلاح شرایط، شرط بقاست.
#همیشه سعی کردم از هیچ اتفاقی شوکه نشم و اونو بعنوان ماهیت ارگانیک زندگی بپذیرم.
#کیفیتگرایی تا مبتلانشدن به وسواس باارزشه نه بیشتر
#اگه حتی با یکی از ارزهای ماسک پولدار میشدید باز هم حاضر بودید بهشون بگید شت کوین؟!
#وقتیکه امنیت شغلی نداریم اینقدر باید سوئیچ کنیم و البته چندموتوره بشیم که دیگه کم نیاریم.
#اهدای شانس دوباره به دیوانه های بیکران مث اهدای تیر جدید میمونه چرا که دفعات قبلتر نتونستند تو رو خوب هدف بگیرند {هیچوقت در این مورد شک نکنید}
#اگه میخوای اعتبار بسازی آبرو رو بریز دور {رودرواسی مهلکترین دشمنته}
#گلوبالیستها و افراد موفق و سرآمد جامعه رازهاشونو به این سادگیها بهتون نمیگن مگر با ویژه کاری بتونید بفهمید.
#اگه حس میکنید که زندگی مث یک چرخ گوشت داره بهتون سخت میگیره نشونه رهانشدن از خط فقره هر چند بحرانهای زندگی تمومی نداره
#زندگی در جهت تکامل مثبت و پایدار جریان داره دلیل نمیشه که تمام کسریهاتونو در نسل خودتون بتونید جبران کنید.
#در معامله سعی کنید بیشتر از لیاقت طرف مقابلتون بهش پیشنهاد جذاب بدید و اینقدر نگید بازار خرابه!
#هوش شیطان و تبلیغات شیطانپرستی بمراتب فراتر از تصور عامه است اما باهوشترشونم وجود داره...
#طلسم زمان رو هیچکس نمیتونه در کوتاه مدت و خارج از تقدیرش بشکنه حتی با برنده شدن جایزه لاتاری مگا میلیون
#روز مرگت زمانی است که خودتو نمیتونی ببخشی
#بزرگترین قاتل آدم ترسه
#تلاش بی وقفه در مسیر اشتباه منجر به نابودی میشود نه موفقیت
#اگه نذاری شارژ گوشیت بیشتر از ۹۰% شه هیچوقت باتریتو خراب نمیکنه :)

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,658
تجربیات ما در برابر تجربیات نسل جدید، پشم هم نیست:
//

جوانی که قربانی آلتش تناسلی خودش شد!

دختره را برده خونه ترتیبش را داده و جسدس را هم سر به نیست کرده! بعد از 8 سال هنوز جسد را هم پیدا نکردن! عجب! یک پسر 17 ساله چه تجربیاتی می تونه داشته باشه!

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,658

عمو بنچی بیا این پرونده را کارشناسی کن

@Benchmarker

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
29,888

عمو بنچی بیا این پرونده را کارشناسی کن

@Benchmarker
سررشته ای ندارم اما حمایت میکنم

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,901
اگر جنازه پیدا نشده
یک از کجا معلوم اصلا مرده باشه
دو از کجا مشخص شده مورد تجاوز قرار گرفته

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
10,443
پدر پسره سهمیه ای بوده:D. هی حق مردم رو میخورید، آخرش بچه تون قاتل میشه:p:ROFLMAO:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
11,689
آدم هایی که با دادگاه در ارتباط هستن حالا چه به عنوان شاکی یا برعکس
قطعا این آدم ها شکایت کردن و دیه گرفتن بدجور به دهنشون مزه داره و خیلی حال میکنن از این کار. معمولا خودشون هم از دیگران شکایت دارن یعنی دو طرفه هست خخخخ
خب حالا بنظرتون چطور حال این طور آدم هایی رو بگیرم؟ طرف کلاهبردار هست بهش بگی "تو" میگه توهین کردی میرم شکایت میکنم خخخخ بهش بگی این کار رو کردی میگه تهمت زدی شکایت میکنم... یعنی تا این حد شکایت کردن بهش چسبیده. حتی خودشون رو میدازن وسط تصادف و دعوا که مثل *** کتک بخورن چون مزه دیه گرفتن خیلی بهشون چسبیده، دقیقا مثل اون هایی که کاسب مهریه هستن با ده نفر رابطه دارن از ده نفر مهریه میگیرن
خب بنظرتون چطوری میشه حال همچین آدم هایی رو گرفت، اونقدر که به مرگ برسن، عنصر ترس بیاد توی وجودش دیگه جرئت نکنه سر کسی کلاه بزاره.
یکیشون رو میشناسم سر همه کلاه میزاشت و خیلی دغل باز بود، به نفر بعدی که رسید به تور بد کسی خورد، سر اون هم تونست کلاه بزاره ولی طرف گرفتتش عملا ترتیبش رو داد 💦 . این شد آخرین نفری که سرش کلاه گذاشت دیگه جرئت نمیکنه به دغل بازی و کلاهبرداری ادامه بد. دیگه خفه خون گرفته چون میدونه دفعه بعد همچین ریسکی کنه چه بلایی سرش میارن
خب بنظر شما راه حل دیگه داره که پدر همچین آدم هایی رو در آورد؟ یا فقط باید ترتیبشون رو داد؟ 🍆💦

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,658
آدم هایی که با دادگاه در ارتباط هستن حالا چه به عنوان شاکی یا برعکس
قطعا این آدم ها شکایت کردن و دیه گرفتن بدجور به دهنشون مزه داره و خیلی حال میکنن از این کار. معمولا خودشون هم از دیگران شکایت دارن یعنی دو طرفه هست خخخخ
خب حالا بنظرتون چطور حال این طور آدم هایی رو بگیرم؟ طرف کلاهبردار هست بهش بگی "تو" میگه توهین کردی میرم شکایت میکنم خخخخ بهش بگی این کار رو کردی میگه تهمت زدی شکایت میکنم... یعنی تا این حد شکایت کردن بهش چسبیده. حتی خودشون رو میدازن وسط تصادف و دعوا که مثل *** کتک بخورن چون مزه دیه گرفتن خیلی بهشون چسبیده، دقیقا مثل اون هایی که کاسب مهریه هستن با ده نفر رابطه دارن از ده نفر مهریه میگیرن
خب بنظرتون چطوری میشه حال همچین آدم هایی رو گرفت، اونقدر که به مرگ برسن، عنصر ترس بیاد توی وجودش دیگه جرئت نکنه سر کسی کلاه بزاره.
یکیشون رو میشناسم سر همه کلاه میزاشت و خیلی دغل باز بود، به نفر بعدی که رسید به تور بد کسی خورد، سر اون هم تونست کلاه بزاره ولی طرف گرفتتش عملا ترتیبش رو داد 💦 . این شد آخرین نفری که سرش کلاه گذاشت دیگه جرئت نمیکنه به دغل بازی و کلاهبرداری ادامه بد. دیگه خفه خون گرفته چون میدونه دفعه بعد همچین ریسکی کنه چه بلایی سرش میارن
خب بنظر شما راه حل دیگه داره که پدر همچین آدم هایی رو در آورد؟ یا فقط باید ترتیبشون رو داد؟ 🍆💦

آخه شکایت کردن (و به نتیجه رسوندش) که الکی نیست،

هزینه یک شکایت معمولی + هزینه یک کارشناسی معمولی حدود 1 تومن میفته حالا تازه اگر خودش بخواد وقت بذاره و وکیل نگیره...

الان وکلا هم برای یک پرونده معمولی حداقل 10 تومن طلب میکنن!

بالا