برگزیده های پرشین تولز

تجربه هایی که ممکنه به درد دیگران بخوره رو اینجا بگو

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
رستوران صحرایی و البته لاکچری ما:ROFLMAO: دیروز با پدرم رفتیم کارگاه (خارج از شهر) اینقدر باد و بارون میامد که خودمون دست به کار شدیم و یک میز و صندلی داخل انباری گذشتیم و با آرامش ناهار را زدیم به بدن! مخلوط کنسرو ماهی و تخم مرغ....

مشاهده پیوست 1267694

عکس شام :rolleyes:

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
چه قدر شما تندی!؟ معلومه حسابی زخم خوردی! صبور باش اصلا گاهی آدم یک کاری برای کسی انجام میده فقط برای دل خودش.....
اگر آدم با این دید کمک کنه برای دل خودش .که مشکلی نداره.معمولا آدم اونجا زخم میخوره که انتظارش برآورده نمیشه.انتظار نداشتن باعث رنجی هم نمیشه.
بیشترم منظورم از اون جمله این بود که اگر انتظاری دارید این گونه رفتار کنید.اگرم ندارید که لازم نیست.
خوده من هم پیش میاد بدون انتظار کمک کنم.

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
در برخورد با افراد،روی لحن و تن صدا و نحوه ادای کلمه ها خیلی باید دقت کرد.مصمم و قاطع حرف بزنید.همه این عوامل باعث شکل گیری طرز تفکر مناسب از سوی افراد مختلف نسب به شما،دست کم گرفته نشدن توسط دیگران و جلوگیری از یک سری گفتار ها و رفتارهای آزاردهنده دیگران نسبت به شما میشه.

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
تشریف می برید ساندویچی حتما ساندویچ مغز و زبان بزنید بر بدن! سوسیس کالباس و این همبرگرهای آشغال شرکتی را ازش پرهیز کنید. فقط مغز و زبان و یا برگر مرغ با قارچ و پنیر.

پیتزا هم چیکن یا سبزیجات یا رست بیف! خلاصه معلوم باشه داخلش چیه!

کبابی هم میری اگه نامطمئن هست فقط چنجه و برگ و یا جوجه بزن و از کوبیده اش پرهیز کن.

پ.ن: ساندویچی ای که ساندویچ مغز و زبانِ تازه نداشته باشد ساندویچی نیست! امام داود (ع)
گفتی برگر
بیا بریم فست فودی یکی از رفیقام که از وقتی راه انداخت تو کمتر از 1 سال 2 تا خونه خرید
برگر بهت بده بخوری که لذت ببری از مزش و بگی گوشت خالص 100%
ولی بعدش بهت بگم چطوری درست میشه تا آخر عمرت لب به برگر نمیزنی مثل خودم !
حالا میگم چرا
ما یه روز رفتیم با دوستامون دور هم تو مغازش و همبرگر گفتیم بزن و خوردیم انقدر خوشمزه بود که کیف کردیم چند روز بعد دور هم بودیم تو خونشون که تعریف کردیمو گفتیم کاش ناهار همون برگرا بود میخوردیم
گفت تو خونه هست میخواین بزنم براتون گفتیم جووووووووووووووون بزن
زد بازم خوردیم گفتیم رازشو یگو چرا انقدر خوشمزست و ساخت کدوم شرکته و این حرفا
گفت ساخت خودمونه دست سازه
برد مارو جایی که درست میکنه مادرش با پا رفته بود تو تشت و داشت گوشتو له میکرد حالا گوشت هم نبود همش سنگدون و از این آشغالا و یه سری طعم دهنده
گفتیم اینارو میدی به ملت ؟ مریض نشن و فلان گفت شما خودتون مخصوصشو خوردین مگه مریض شدین تازه این همه هم تعریف کردین !!!

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
در مورد موضوع هم بگم بهترین و ارزنده ترین تجربه من:
به هیچکسی پول قرض ندین حتی اگه داشت میمرد بازم قرض ندین که مثل سگ پشیمون نشید چند سال پیش 4 تا اتریوم فروختم قرض دادم به کسی قیمت اون موقش میشد 240 دلار با دلار 3 و خورده ای میشد تقریبا 1 میلیون الان اون 240 دلار شده تقریبا 18 هزار دلار که میکنه تقریبا 500 میلیون
هنوزم میگم پولو بده میگه به جان بچم ندارم !!!
عین سگ پشیمونم ولی اینطوری خودمو آروم میکنم که خودم کردم که تف بر خودم

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
در مورد موضوع هم بگم بهترین و ارزنده ترین تجربه من:
به هیچکسی پول قرض ندین حتی اگه داشت میمرد بازم قرض ندین که مثل سگ پشیمون نشید چند سال پیش 4 تا اتریوم فروختم قرض دادم به کسی قیمت اون موقش میشد 240 دلار با دلار 3 و خورده ای میشد تقریبا 1 میلیون الان اون 240 دلار شده تقریبا 18 هزار دلار که میکنه تقریبا 500 میلیون
هنوزم میگم پولو بده میگه به جان بچم ندارم !!!
عین سگ پشیمونم ولی اینطوری خودمو آروم میکنم که خودم کردم که تف بر خودم
دقیقا حرف هایی هم که من بالا گفتم به همچین اشخاصی میرسه که جبران نمیکنن و اصلا قصد جبران ندارن و همه چیزشونو از تو دارن.در جواب خوبی هاتم میگن میخواستی انجام ندی.
طرف حاضر نیست یذره از حقوقش بزنه که خرد خرد بدهیشو صاف کنه.فقط منفعت خودش براش مهمه.

Last edited:

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
دقیقا حرف هایی هم که من بالا گفتم به همچین اشخاصی میرسه که جبران نمیکنن و اصلا قصد جبران ندارن و همه چیزشونو از تو دارن.در جواب خوبی هاتم میگن میخواستی انجام ندی.
طرف حاضر نیست یذره از حقوقش بزنه که خرد خرد بدهیشو صاف کنه.فقط منفعت خودش براش مهمه.
جبران؟
جبران نمیخواد آدم یه کاریو میکنه برای دل خودش که به یه نفر کمک کنه و کارش راه بیفته ولی این کارو میکنن تا اخر عمرت طرف زیر تیغ هم باشه دلت نزاره کمکش کنی
اون پول رو الان بیاد برگردونه ارزشش 0 هم نیست حتی رفته زیر 0 پول دیگه مهم نیست ولی این کارش همیشه عذابت میده و به خودت لعنت میفرستی
بیشتر از اونجایی میسوزم که حدود پارسال دم عید به جای اینکه بیاره پول منو بده یا خبر دارم از چند نفر دیگه هم گرفته پول
رفته گوشی 11 میلیونی خریده
نمیدونم اینجور آدما چی پیش خودشون فکر میکنن ولی اینو خوب میدونم که خدا نکنه اگه یه روزی واقعا به یه مشکل جدی بخوره اون موقع دیگه هیچکسی کمکشون نمیکنه ...

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
ب هیچ کس اعتماد نکنین
رفیق امروز میشه دشمن فردا
رازتون رو ب کسی نگین چون فردا همون راز رو علیه خودتون استفاده میکنن
حتی ب خواهر برادرتون اعتماد نکنین
سایه تون توی تاریکی تنهاتون میذاره

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
جبران؟
جبران نمیخواد آدم یه کاریو میکنه برای دل خودش که به یه نفر کمک کنه و کارش راه بیفته ولی این کارو میکنن تا اخر عمرت طرف زیر تیغ هم باشه دلت نزاره کمکش کنی
اون پول رو الان بیاد برگردونه ارزشش 0 هم نیست حتی رفته زیر 0 پول دیگه مهم نیست ولی این کارش همیشه عذابت میده و به خودت لعنت میفرستی
بیشتر از اونجایی میسوزم که حدود پارسال دم عید به جای اینکه بیاره پول منو بده یا خبر دارم از چند نفر دیگه هم گرفته پول
رفته گوشی 11 میلیونی خریده
نمیدونم اینجور آدما چی پیش خودشون فکر میکنن ولی اینو خوب میدونم که خدا نکنه اگه یه روزی واقعا به یه مشکل جدی بخوره اون موقع دیگه هیچکسی کمکشون نمیکنه ...
میفهمم چی میگی.بنظرم اینجور آدما حق آدمای درست کار رو میخورن چون باعث میشه آدم از کمک کردن به بقیه هم هراس پیدا کنه.منم با همین جمله برای دل خودم میکنم .کمک کردم چند وقت پیش(دراصل قرض دادم) و نتیجش این شد که طرف 50 میلیون تومن پولمو خورد آخرش برگشت گفت منت میذاری قرارداد مکتوب هم که ننوشتی پس خداحافظ!!! کسی که چند سال رفیقم بود!!!!!!سر همین کارش باعث شد توی کلی از کارهام به مشکل بخورم و به کمبود بودجه بخورم و یسری مسایل دیگه که مجبور شم کار اصلی مو تعطیل کنم و ....(خداروشکر الان وضعیت شغلیم از قبل هم بهتره ولی هنوز که هنوزه اعصابم خورده)
اینجور آدما بازم کسایی رو پیدا میکنن که بازم ازش بدزدن و ممکنه هم وضع زندگی شون خیلی بهتر از منو و تو باشه با این کاراشون.

Last edited:

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
میفهمم چی میگی.بنظرم اینجور آدما حق آدمای درست کار رو میخورن چون باعث میشه آدم از کمک کردن به بقیه هم هراس پیدا کنه.منم با همین جمله برای دل خودم میکنم .کمک کردم چند وقت پیش(دراصل قرض دادم) و نتیجش این شد که طرف 50 میلیون تومن پولمو خورد آخرش برگشت گفت منت میذاری قرارداد مکتوب هم که ننوشتی پس خداحافظ!!! کسی که چند سال رفیقم بود!!!!!!سر همین کارش باعث شد توی کلی از کارهام به مشکل بخورم و به کمبود بودجه بخورم و یسری مسایل دیگه که مجبور شم کار اصلی مو تعطیل کنم و ....(خداروشکر الان وضعیت شغلیم از قبل هم بهتره ولی هنوز که هنوزه اعصابم خورده)
اینجور آدما بازم کسایی رو پیدا میکنن که بازم ازش بدزدن و ممکنه هم وضع زندگی شون خیلی بهتر از منو و تو باشه با این کاراشون.
دقیقا
الان حتی اگه کسی واقعا نیاز داشته باشه و بهت رو بندازه چون خاطره بدی داری از قرض دادن حق این بنده خدا هم ضایع میشه
به قول برادرم همون اولشیه بهونه بیار و بگو ندارم یا ... که دیگه این مدلی به غلط کردن نیفتی

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,805
تجربه کردن چیزهای نو و چالشی عالیه! 8 تومن پول دادم نرم افزار ایرانی خریدم برای رشته کاری خودم! برای اینکه ران بشه همزمان نیاز به ورژن 2018 اتوکد و ورژن 2016 SAP و دو نرم افزار word و اکسل ورژن 2010 به بعد داره! یعنی یکی از اینها نباشه برنامه کار نمیکنه! تازه قفل سخت افزاری همراه با فعالسازی اینترنتی هم داره! یعنی برنامه میخواد ران بشه تا خروجی بگیری دست و دلت به لرز هستcandle.gif اما برنامه خوبیه! خروجیش را از یکی از دوستان گرفتم دیدم باکیفیته و خریدم. با این وضع رکود شاید یکی دوسال طول بکشه پول خودش دربیاد اما مثل نرم افزار قبلی ایرانی که خریدم ازش راضی هستم. یک جورایی لذت میبرم از خریدن نرم افزارهای ایرانی و حمایت از اونها و البته کار کردن با اونها! (برای من که گشـــــــــادم و نمیتونم همه کارهام را دستی انجام بدم خیلی خوفهrain.gif)

پ.ن: هیچ کدومشون مشابه خارجی نداره (با این کیفیت و با این حد از پرورش گشـــادی انسان)

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,805
در زمینه خرید ابزارهای فیزیکی (ایرانی و خارجی) هم تجربیات خوب و لذت بخشی دارم! اصلا خرید انواع و اقسام ابزارهای گوناگون از لذت های زندگیم هست.
کلا عادت دارم برای هرکاری ابزارش را بخرم حتی اگر قرار باشه فقط یک بار از اون ابزار استفاده کنم. مثلا اگر یک بار بخوام لوله کشی کنم ابزارش را میخرم :ROFLMAO:

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
تجربه های خودم:
#خوشبینی دقیقاً به اندازه ای که مفیده مضره در نتیجه تا حد ممکن سعی کنید خنجرو از رو ببندید و کمتر ریسک کنید.
#هیچ چیز در این دنیا به اندازه مدیریت ارزشمند نیست ابتدا مدیریت بعد زمان بعد پول و ... از قدیم گفتند اول دفع خطر موش کن بعد توش کن
#اگه جاییکه زندگی میکنی نمیفهمنت خودتو عوض نکن جاتو عوض کن و البته فراموش نکن که تنها راه درمان آشفتگی، آشفتگی بیشتره!
#نسخه زندگی هر کسی با دیگری متفاوته هر چند از ماجراهای موفقیت، درسهای بزرگی میشود گرفت.
#اکثر افرادی که میتونیم روشون حساب کنیم چارت و ماه تولد یکسان با ما دارند که اصطلاحاً بهشون میگن هم-فرکانس هر چند پیداکردن رفیق معتمد به اندازه استخراج الماس مشکله، نهايتاً به تعداد انگشتهای دست، آدم-حسابیهایی بشود پیدا کرد که تا ابد واست بمونند {یک در میلیارد}
#هر چه آگاهیتو در یک جامعه احمق بالاتر ببری بیشتر رنج خواهی کشید منتها نباید با قاعده "سازگاری شرط بقاست" وارونه بگیری چرا که سازگاری در جهت تغییر و اصلاح شرایط، شرط بقاست.
#همیشه سعی کردم از هیچ اتفاقی شوکه نشم و اونو بعنوان ماهیت ارگانیک زندگی بپذیرم.
#کیفیتگرایی تا مبتلانشدن به وسواس باارزشه نه بیشتر
#اگه حتی با یکی از ارزهای ماسک پولدار میشدید باز هم حاضر بودید بهشون بگید شت کوین؟!
#وقتیکه امنیت شغلی نداریم اینقدر باید سوئیچ کنیم و البته چندموتوره بشیم که دیگه کم نیاریم.
#اهدای شانس دوباره به دیوانه های بیکران مث اهدای تیر جدید میمونه چرا که دفعات قبلتر نتونستند تو رو خوب هدف بگیرند {هیچوقت در این مورد شک نکنید}
#اگه میخوای اعتبار بسازی آبرو رو بریز دور {رودرواسی مهلکترین دشمنته}
#گلوبالیستها و افراد موفق و سرآمد جامعه رازهاشونو به این سادگیها بهتون نمیگن مگر با ویژه کاری بتونید بفهمید.
#اگه حس میکنید که زندگی مث یک چرخ گوشت داره بهتون سخت میگیره نشونه رهانشدن از خط فقره هر چند بحرانهای زندگی تمومی نداره
#زندگی در جهت تکامل مثبت و پایدار جریان داره دلیل نمیشه که تمام کسریهاتونو در نسل خودتون بتونید جبران کنید.
#در معامله سعی کنید بیشتر از لیاقت طرف مقابلتون بهش پیشنهاد جذاب بدید و اینقدر نگید بازار خرابه!
#هوش شیطان و تبلیغات شیطانپرستی بمراتب فراتر از تصور عامه است اما باهوشترشونم وجود داره...
#طلسم زمان رو هیچکس نمیتونه در کوتاه مدت و خارج از تقدیرش بشکنه حتی با برنده شدن جایزه لاتاری مگا میلیون
#روز مرگت زمانی است که خودتو نمیتونی ببخشی
#بزرگترین قاتل آدم ترسه
#تلاش بی وقفه در مسیر اشتباه منجر به نابودی میشود نه موفقیت
#اگه نذاری شارژ گوشیت بیشتر از ۹۰% شه هیچوقت باتریتو خراب نمیکنه :)

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,805
تجربیات ما در برابر تجربیات نسل جدید، پشم هم نیست:
//

جوانی که قربانی آلتش تناسلی خودش شد!

دختره را برده خونه ترتیبش را داده و جسدس را هم سر به نیست کرده! بعد از 8 سال هنوز جسد را هم پیدا نکردن! عجب! یک پسر 17 ساله چه تجربیاتی می تونه داشته باشه!

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,805

عمو بنچی بیا این پرونده را کارشناسی کن

@Benchmarker

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829

عمو بنچی بیا این پرونده را کارشناسی کن

@Benchmarker
سررشته ای ندارم اما حمایت میکنم

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,893
اگر جنازه پیدا نشده
یک از کجا معلوم اصلا مرده باشه
دو از کجا مشخص شده مورد تجاوز قرار گرفته

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,482
پدر پسره سهمیه ای بوده:D. هی حق مردم رو میخورید، آخرش بچه تون قاتل میشه:p:ROFLMAO:

بالا