برگزیده های پرشین تولز

تجربه کار با راست چین

iceforum

Registered User
لایک‌ها
18
درود ، دوستان عزیز اگر اطلاعاتی درباره سایت راستچین و تجربه ای دارید با من در میون بذارید.
بنده قصد دارم به عنوان طراح با این سایت کار کنم ( محصولاتمو واسه فروش بذارم )

همینطور بگید همیار وردپرس یا راست چین؟

Last edited:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
درود ، دوستان عزیز اگر اطلاعاتی درباره سایت راستچین و تجربه ای دارید با من در میون بذارید.
بنده قصد دارم به عنوان طراح با این سایت کار کنم ( محصولاتمو واسه فروش بذارم )

اگر قالب برای سیستم های ایرانی داری به نظرم بهتره که خودت سایت بزنی و براش نماد بگیری و این مسائل تا کارت حرفه ای باشه

اگر قالب برای سایت های خارجی میزنی توی سایت های خارجی بزن برای فروش که درامدش هم خیلی بهتره

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
اگر قالب برای سیستم های ایرانی داری به نظرم بهتره که خودت سایت بزنی و براش نماد بگیری و این مسائل تا کارت حرفه ای باشه
اگر قالب برای سایت های خارجی میزنی توی سایت های خارجی بزن برای فروش که درامدش هم خیلی بهتره
داداش نوشته های توی وبلاگت خیلی تنده , یه وقت سر از گونی در میاری ها:general509::general703:

iceforum

Registered User
لایک‌ها
18

والا برادر قالب سایت ایرانیه من یه سایت زده بودم اما واسه سایت باید تبلیغ کنی این سایت های آماده بهترن حداقل مشتری های خودشونو دارن
با این حرفاتون همیار وردپرس یا راست چین؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
والا برادر قالب سایت ایرانیه من یه سایت زده بودم اما واسه سایت باید تبلیغ کنی این سایت های آماده بهترن حداقل مشتری های خودشونو دارن

من راست چین رو پیشنهاد نمیکنم شخصا

شما میتونی سایت های جایگزین رو انتخاب کنی

themesfa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام من خودم با راستچین یکساله دارم کار میکنم، و هیچ مشکلی هم باهاشون نداشتم، مهمترینش تسویه حساب به موقع هستش، و پشتیبانی خیلی خوبی هم دارند.. فقط برای تایید محصول کمی سخت گیری میکنند که اونم به نفع طراحه که محصول بدون مشکل منتظر کنند. سمت همیار مارکت که اصلا نرو چون هم تسویه نمیدن و هم قالبت بعد از مدتی تو کل نت پخش میشه.
www.themesfa.com

iceforum

Registered User
لایک‌ها
18
سلام من خودم با راستچین یکساله دارم کار میکنم، و هیچ مشکلی هم باهاشون نداشتم، مهمترینش تسویه حساب به موقع هستش، و پشتیبانی خیلی خوبی هم دارند.. فقط برای تایید محصول کمی سخت گیری میکنند که اونم به نفع طراحه که محصول بدون مشکل منتظر کنند. سمت همیار مارکت که اصلا نرو چون هم تسویه نمیدن و هم قالبت بعد از مدتی تو کل نت پخش میشه.
www.themesfa.com
تعجب میکنم شما این حرف رو میزنین؟ واسه این حرفتون مدرک دارید؟
از چهار نفر پرسیدم هر چهار نفر گفتن همیار

themesfa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تعجب میکنم شما این حرف رو میزنین؟ واسه این حرفتون مدرک دارید؟
از چهار نفر پرسیدم هر چهار نفر گفتن همیار
دوست گرامی، من خودم یکساله که تو اینکارم و هم با همیار کار کردم و هم با راستچین.... یه نگاه سطحی هم به سایتهاشون بندازی متوجه میشی که قالب های که توسط طراح ها در سایت راستچین منتشر میشه بیشتره و هم فروش بالای داره... و همون قالبو در همیار مارکت نگاه کنی یا اصلا نیست یا اگر هم هست ببین چندتا ازش فروخته شده... احتمالا دوستانی که راستچین را تایید نکردن ، خریدار قالب بودن و نتوانستند پشتیبانی خوبی از طراح قالبی که خریداری کردند و بگیرند و خودشون هم طراح قالب نبودن.

iceforum

Registered User
لایک‌ها
18
منتظر نظر بقیه راجب همیار و راست چین هستم
1.gif

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
سایت معتبریه و باید دقت کرد در خرید. من که طبق سابقه طراح ، دیدگاه کاربران و.... خرید می کنم و مشکلی نداشته

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
اولویت من برای خرید مارکت همیار هست
یعنی اگر یک قالب در جفت سایتها باشه همیار اولویت داره حتی اگر طراحی یکی باشه.
اگر نبود راست چین.

nicabzar

Registered User
لایک‌ها
153
سعی میکنم مزایا و معایب این دو مارکت رو بگم .
راست چین
معایب :
1. ریپ کردن قالب های html توسط فروشنده از پیش نمایش قالب های تم فارست و فارسی کردن
2.اورجینال نبودن محصولات دانلود از سایت های دانلود نال مثل gplnulls.com
3.عدم بروزرسانی محصولات و پایین بودن نسخه های فروش با نسخه های اصلی قالب و افزونه
4. عدم مسئولیت پذیری فروشندگان برای اقدام به بروزرسانی . همون طور که در بالا گفتم چون مصحولات اورجینال تهیه نمیشن و بروزر نمیشن و یک فروشنده یک مصحول رو یک سال پیش گذاشته و دست نزده و اصلا سمت تغییر محصول نرفته . مثلا توی بخش محصولات قالب پرستاشاپ و اپن کارت با نسخه جدید اپن کارت و پرستاشاپ سازگار نیست و پس از خرید اصلا امکان استفاده از قالب نیست . دلیل خرید قالب علاوه بر کاهش هزینه افزایش سرعت کار برای کسی که میخاد سایت راه اندازی کنه هم هست . با این وجود باید بشینه خودش بروزرسانی کنه قالبی ک خریده . خب چه کاریه یک قالب رایگان رو دانلود کنید که نسخه اش پایینه بعد بروش کنید.
5.سی درصد محصولات راست چین بدون پیش نمایش هستند و بیشتر غیرفعال هست پیش نمایش های آنلاینش
6. قیمت بالا نسبت به معایب گفته شده
7. پشتیبانی ضعیف فروشندگان به تیکت های خریدار و پاسخگویی تا یک هفته بعد از ارسال تیکت
8. داشتن کدهای مخرب در برخی از قالب های فروشندگان
9.عدم پاسخ به نظرات محصولات توسط فروشنده و امکان حذف نظر و سوال توسط فروشنده
10. عدم تشخیص و شناسایی هویت فروشنده
11. امکان عضویت با چندین حساب کاربری و ارائه یک شماره کارت و شماره حساب مشترک بین حساب های کاربری
12. عدم امکان خرید قالب و افزونه از طریق پورسانت بازاریابی شده محصولات
13. جداسازی درآمد بازاریابی از درآمد فروش فروشنده . من هم قالب میفروشم هم قالب های دیگر فروشنده ها رو بازاریابی میکنم . سیاست راست چین جوری هست که باید درخواست درآمد فروشندگی رو جدا بدی . درآمد بازاریابی رو هم جدا . خب بهترین سود رو کی میبره مسلما راست چین چون سقف برداشت گذاشته و با این روش خواب پول و گردش حساب خودشون در بانک عالی میشه و به ضرر کاربر
مزایا:
1. پایدار ترین سایت فروش قالب در ایران
2.تنوع بی شمار محصولات برای تمامی محصولات تحت وب
3.تنوع محصولات ایرانی برای cms های مختلف
4.همکاری طراحان جوملا و پرستاشا و جوملا با این سایت
5. فروشندگان فارسی ساز قالب وردپرس فراوان
6. رابط کاربری سایت
7.اماکان بازاریابی محصولات فروشندگان
8. کارمزد 20 درصد

ژاکت
معایب :
1. امکان ارائه محصولات html تم فارست از سایت های دانلود نال و نیاز نبودن به خرید اورجینال این قالب ها به دلیل فروش نسبتا پایین و بالا بودن قیمت دلاری اون
2.قیمت بالا و سلیقه ای
3.دیده شده چند فروشنده ژاکت ابتدا محصول رو در سایت خودش بروزرسانی و بفروش میرسونه بعد میاد محصول ژاکت رو بعد از چند روز دیگه بروزرسانی میکنه و همیشه مشکل خرید از سایت واسط برای خریدار به این شکل هست.
4.داشتن کدهای مخرب در برخی از قالب های فروشندگان . لینک زیر را مشاهده کنید
اگر توسط پیکوفایل و مدیر سایت حذف نشود در آینده .
http://s9.picofile.com/file/8328853...2_48_jpg_000f1e79a7eb9f04a4ddfbc531e8bbd4.jpg
photo_2017_12_09_21_02_48_jpg_000f1e79a7eb9f04a4ddfbc531e8bbd4.jpg

5.پاسخگویی فروشندگان به خریداران در تیکت و به نوعی پیچوندن خریدار و گفتن دلایل الکی نسبت به ارور و ایرادات قالب و افزونه در سایت خریدار .
6.ارائه قانون های الکی و ایراد گرفتن های الکی . یک تجربه بدی که در زمان تایید حساب کاربری داشتم این بود که من تفاهم نامه همکاری که 9 صفحه شرایط کار بود امضاء، تاریخ و اثر انگشت زدم و اسممو کنار امضا تمامی صفات زدم و در کنارش اسکن کارت ملی پشت و رو . شناسنامه و اسکن عابر بانک رو هم انجام دادم . و ارسال کردم . فقط ب این خاطر که نور اسکنریکم روی عکس کارت ملی ام افتاده بود و سمت راست چهره ام یکم سفید شده بود و واضح نبود ایراد گرفتن در صورتی که مدارک کامل فرستادم عکس ام توی کارت ملی واضح نبوده توی شناسنامه که واضح بوده .اطلاعات هویتی رو کامل فرستادم توی برگه تفاهم نامه ادرس و تلفن هم دادم . سر همین ی چیز ایراد گرفتن .
7. برخورد تند در جملات و پیام های ارسالی در تیکت ها توسط مدیران اجرائی ژاکت که مثلا بخوان سفت و سخت گیری کارشون رو نشون بدن که به نظرم اصلا خوب نیست این سایت نوشتاری .
8.
عدم مسئولیت پذیری فروشندگان برای اقدام به بروزرسانی .
9.سی درصد محصولات ژاکت بدون پیش نمایش هستند و بیشتر غیرفعال هست پیش نمایش های آنلاینش
10. پرداخت وجه فروش. همون طور که میدونید ژاکت سعی میکنه قیمت ها رو هیچ وقت 70.000 یا 60.000 یا 50.000 نذاره و بیشتر سعی میکنه دو هزار تومن کمتر کنه که بشه مثلا 48000 یا 58000 یا 68000 یا 38000 . خب سیاستی در این کار داره اونم اینکه سقف پرداخت وجه به فروشندگان مضربی از 50.000 تومنه یعنی درآمد فروش به 50.000 تومن برسه میتونی برداشت کنی حالا وقتی قیمت رو میادمیذاره 48000 تومن یا 68000 تومن و فروش ک میره 20 درصد رو بر میداره مثلا قیمت محصول رو میگیریم 48000 تومن . 20 درصد از کارمزد رو کم کنیم چقدر میشه ؟ میشه 38400 و سهم ژاکت هم 9600 تومان . خب وقتی یک فروشنده یک قالب اش در سال شاید یک بار فروش بره . و این مبلغ رو چطور میخان بردارن؟ باید منتظر بشن سه تا فروش بره که بشه 100 و خورده ای تا بتونن در مضرب 50 هزار تومن دوتا بشه یعنی 100.000 هزار تومن و برداشت کنن . و باقی مانده توی حساب بمونه . یعنی طوری قیمت گذاری میکنن ک همیشه یک مقداری وجه توی حساب کاربری باقی بمونه تا هم خواب پول داشته باشن هم فروشنده ترقیب بشه برای دریافت اون پول ادقام به ارائه ازفونه یا قالب جدیدی کنه . یعنی هیچ سعی بر این ندارند آخرین ماه سال یعنی اسفند بیان بگن تسویه حساب سالیانه میشه و مبلغ مثلا زیر 50.000 تومن ها رو میتونید درخواست بدید برای برداشت . سایت انجام میدم این کار رو میکنه که سایتی فریلنسر در مورد خدمات هست . که گفته اخر سال درامدهای فروشندگانی که زیر 10.000 تومن هست واریز میشه خودکار به شماره حساب اعلامی اما ژاکت این کار رو نمیکنه چون به نفعش هست .و چیزی به اسم حسابداری سالیانه و تسویه نداره برا اینکار چیزی که همه شرکت ها و سایت های تجارت الکترونیک دارن و حساب کتاب هر سال باید صفر بشه تا سال جدید از نو شروع بشه .
11.به دلیل اینکه دنبال فروش بیشتر و درآمد خودشون هستند به تمامی فروشنده ها گفتن برای فارسی سازی حق ارائه افزونه های تجاری و فارسی شده که در ژاکت هست رو ندارید باید درون قالب از افزونه انگلیسی اش استفاده کنید و به خریدار لینک خرید فارسی شده اش در ژاکت رو بدید تا فارسی اش رو بخره . چیزی که در تم فارست هست اینه قالبی که میخرید افزونه های تجاری روش هست و نیازی نیست اونا رو از سایت بخرید باز چون طراح قالب خودش نسخه لایسنس دار گروهی رو برای قالب خودش خریده و ارائه میده .اما در ژاکت اینطور نیست .
12.ژاکت محصولات خیلی ها را برای تیم خودش مصادره کرده، پرسابقه ترین طراح ژاکت که این کارو باهاش کردن نوین وردپرس بود ، حتما پیشنهاد میکنم برای شناخت بیشتر این پست رو بخونید:

https://wpnovin.com/marketwp-buyers-please-reading
13.دستکاری تعداد فروش محصولات: بعد از عضویت توی ژاکت یه متن توافق بهتون میدن که آمار فروش محصولات ممکنه با فروش واقعی فرق کنه آمار فروش محصول ها را علنی دست کاری میکنند!
14. هر محصولی که پر فروش بشود را با زور یا با بهانه الکی از طراح میگیرند و با اسم مستعار برای خودشان منتشر میکنند ، مدیران ژاکت چندتا نام کاربری مستعار توی سایت دارند که محصولات را به اسم خودشان میزنند
15.استفاده رایگان از تمامی قالب ها و افزونه های ژاکت در پروژه های خود تیم همیار وردپرس و به کاربردن در پروژه های مشتریان سایت همیار توسعه خود بدون خرید از فروشنده که واقعا ظلم هست.

مزایا:

1. ارائه قالب و افزونه های کاربردی و خوب تجاری وردپرس
2.رابط کاربری مناسب
3. کارمزد 20درصد
4.امکان لایسنس گذاری روی محصول با نام گارد
6. رابط کاربری سایت
7.امکان بازاریابی محصولات فروشندگان

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
سعی میکنم مزایا و معایب این دو مارکت رو بگم .
راست چین
معایب :
1. ریپ کردن قالب های html توسط فروشنده از پیش نمایش قالب های تم فارست و فارسی کردن
2.اورجینال نبودن محصولات دانلود از سایت های دانلود نال مثل gplnulls.com
3.عدم بروزرسانی محصولات و پایین بودن نسخه های فروش با نسخه های اصلی قالب و افزونه
4. عدم مسئولیت پذیری فروشندگان برای اقدام به بروزرسانی . همون طور که در بالا گفتم چون مصحولات اورجینال تهیه نمیشن و بروزر نمیشن و یک فروشنده یک مصحول رو یک سال پیش گذاشته و دست نزده و اصلا سمت تغییر محصول نرفته . مثلا توی بخش محصولات قالب پرستاشاپ و اپن کارت با نسخه جدید اپن کارت و پرستاشاپ سازگار نیست و پس از خرید اصلا امکان استفاده از قالب نیست . دلیل خرید قالب علاوه بر کاهش هزینه افزایش سرعت کار برای کسی که میخاد سایت راه اندازی کنه هم هست . با این وجود باید بشینه خودش بروزرسانی کنه قالبی ک خریده . خب چه کاریه یک قالب رایگان رو دانلود کنید که نسخه اش پایینه بعد بروش کنید.
5.سی درصد محصولات راست چین بدون پیش نمایش هستند و بیشتر غیرفعال هست پیش نمایش های آنلاینش
6. قیمت بالا نسبت به معایب گفته شده
7. پشتیبانی ضعیف فروشندگان به تیکت های خریدار و پاسخگویی تا یک هفته بعد از ارسال تیکت
8. داشتن کدهای مخرب در برخی از قالب های فروشندگان
9.عدم پاسخ به نظرات محصولات توسط فروشنده و امکان حذف نظر و سوال توسط فروشنده
10. عدم تشخیص و شناسایی هویت فروشنده
11. امکان عضویت با چندین حساب کاربری و ارائه یک شماره کارت و شماره حساب مشترک بین حساب های کاربری
12. عدم امکان خرید قالب و افزونه از طریق پورسانت بازاریابی شده محصولات
13. جداسازی درآمد بازاریابی از درآمد فروش فروشنده . من هم قالب میفروشم هم قالب های دیگر فروشنده ها رو بازاریابی میکنم . سیاست راست چین جوری هست که باید درخواست درآمد فروشندگی رو جدا بدی . درآمد بازاریابی رو هم جدا . خب بهترین سود رو کی میبره مسلما راست چین چون سقف برداشت گذاشته و با این روش خواب پول و گردش حساب خودشون در بانک عالی میشه و به ضرر کاربر
مزایا:
1. پایدار ترین سایت فروش قالب در ایران
2.تنوع بی شمار محصولات برای تمامی محصولات تحت وب
3.تنوع محصولات ایرانی برای cms های مختلف
4.همکاری طراحان جوملا و پرستاشا و جوملا با این سایت
6. رابط کاربری سایت
7.اماکان بازاریابی محصولات فروشندگان
8. کارمزد 20 درصد

ژاکت
معایب :
1. امکان ارائه محصولات html تم فارست از سایت های دانلود نال و نیاز نبودن به خرید اورجینال این قالب ها به دلیل فروش نسبتا پایین و بالا بودن قیمت دلاری اون
2.قیمت بالا و سلیقه ای
3.دیده شده چند فروشنده ژاکت ابتدا محصول رو در سایت خودش بروزرسانی و بفروش میرسونه بعد میاد محصول ژاکت رو بعد از چند روز دیگه بروزرسانی میکنه و همیشه مشکل خرید از سایت واسط برای خریدار به این شکل هست.
4.داشتن کدهای مخرب در برخی از قالب های فروشندگان . لینک زیر را مشاهده کنید
اگر توسط پیکوفایل و مدیر سایت حذف نشود در آینده .
http://s9.picofile.com/file/8328853...2_48_jpg_000f1e79a7eb9f04a4ddfbc531e8bbd4.jpg
photo_2017_12_09_21_02_48_jpg_000f1e79a7eb9f04a4ddfbc531e8bbd4.jpg

5.پاسخگویی فروشندگان به خریداران در تیکت و به نوعی پیچوندن خریدار و گفتن دلایل الکی نسبت به ارور و ایرادات قالب و افزونه در سایت خریدار .
6.ارائه قانون های الکی و ایراد گرفتن های الکی . یک تجربه بدی که در زمان تایید حساب کاربری داشتم این بود که من تفاهم نامه همکاری که 9 صفحه شرایط کار بود امضاء، تاریخ و اثر انگشت زدم و اسممو کنار امضا تمامی صفات زدم و در کنارش اسکن کارت ملی پشت و رو . شناسنامه و اسکن عابر بانک رو هم انجام دادم . و ارسال کردم . فقط ب این خاطر که نور اسکنریکم روی عکس کارت ملی ام افتاده بود و سمت راست چهره ام یکم سفید شده بود و واضح نبود ایراد گرفتن در صورتی که مدارک کامل فرستادم عکس ام توی کارت ملی واضح نبوده توی شناسنامه که واضح بوده .اطلاعات هویتی رو کامل فرستادم توی برگه تفاهم نامه ادرس و تلفن هم دادم . سر همین ی چیز ایراد گرفتن .
7. برخورد تند در جملات و پیام های ارسالی در تیکت ها توسط مدیران اجرائی ژاکت که مثلا بخوان سفت و سخت گیری کارشون رو نشون بدن که به نظرم اصلا خوب نیست این سایت نوشتاری .
8.
عدم مسئولیت پذیری فروشندگان برای اقدام به بروزرسانی .
9.سی درصد محصولات ژاکت بدون پیش نمایش هستند و بیشتر غیرفعال هست پیش نمایش های آنلاینش
10. پرداخت وجه فروش. همون طور که میدونید ژاکت سعی میکنه قیمت ها رو هیچ وقت 70.000 یا 60.000 یا 50.000 نذاره و بیشتر سعی میکنه دو هزار تومن کمتر کنه که بشه مثلا 48000 یا 58000 یا 68000 یا 38000 . خب سیاستی در این کار داره اونم اینکه سقف پرداخت وجه به فروشندگان مضربی از 50.000 تومنه یعنی درآمد فروش به 50.000 تومن برسه میتونی برداشت کنی حالا وقتی قیمت رو میادمیذاره 48000 تومن یا 68000 تومن و فروش ک میره 20 درصد رو بر میداره مثلا قیمت محصول رو میگیریم 48000 تومن . 20 درصد از کارمزد رو کم کنیم چقدر میشه ؟ میشه 38400 و سهم ژاکت هم 9600 تومان . خب وقتی یک فروشنده یک قالب اش در سال شاید یک بار فروش بره . و این مبلغ رو چطور میخان بردارن؟ باید منتظر بشن سه تا فروش بره که بشه 100 و خورده ای تا بتونن در مضرب 50 هزار تومن دوتا بشه یعنی 100.000 هزار تومن و برداشت کنن . و باقی مانده توی حساب بمونه . یعنی طوری قیمت گذاری میکنن ک همیشه یک مقداری وجه توی حساب کاربری باقی بمونه تا هم خواب پول داشته باشن هم فروشنده ترقیب بشه برای دریافت اون پول ادقام به ارائه ازفونه یا قالب جدیدی کنه . یعنی هیچ سعی بر این ندارند آخرین ماه سال یعنی اسفند بیان بگن تسویه حساب سالیانه میشه و مبلغ مثلا زیر 50.000 تومن ها رو میتونید درخواست بدید برای برداشت . سایت انجام میدم این کار رو میکنه که سایتی فریلنسر در مورد خدمات هست . که گفته اخر سال درامدهای فروشندگانی که زیر 10.000 تومن هست واریز میشه خودکار به شماره حساب اعلامی اما ژاکت این کار رو نمیکنه چون به نفعش هست .و چیزی به اسم حسابداری سالیانه و تسویه نداره برا اینکار چیزی که همه شرکت ها و سایت های تجارت الکترونیک دارن و حساب کتاب هر سال باید صفر بشه تا سال جدید از نو شروع بشه .
11.به دلیل اینکه دنبال فروش بیشتر و درآمد خودشون هستند به تمامی فروشنده ها گفتن برای فارسی سازی حق ارائه افزونه های تجاری و فارسی شده که در ژاکت هست رو ندارید باید درون قالب از افزونه انگلیسی اش استفاده کنید و به خریدار لینک خرید فارسی شده اش در ژاکت رو بدید تا فارسی اش رو بخره . چیزی که در تم فارست هست اینه قالبی که میخرید افزونه های تجاری روش هست و نیازی نیست اونا رو از سایت بخرید باز چون طراح قالب خودش نسخه لایسنس دار گروهی رو برای قالب خودش خریده و ارائه میده .اما در ژاکت اینطور نیست .
12.ژاکت محصولات خیلی ها را برای تیم خودش مصادره کرده، پرسابقه ترین طراح ژاکت که این کارو باهاش کردن نوین وردپرس بود ، حتما پیشنهاد میکنم برای شناخت بیشتر این پست رو بخونید:

https://wpnovin.com/marketwp-buyers-please-reading
13.دستکاری تعداد فروش محصولات: بعد از عضویت توی ژاکت یه متن توافق بهتون میدن که آمار فروش محصولات ممکنه با فروش واقعی فرق کنه آمار فروش محصول ها را علنی دست کاری میکنند!
14. هر محصولی که پر فروش بشود را با زور یا با بهانه الکی از طراح میگیرند و با اسم مستعار برای خودشان منتشر میکنند ، مدیران ژاکت چندتا نام کاربری مستعار توی سایت دارند که محصولات را به اسم خودشان میزنند
15.استفاده رایگان از تمامی قالب ها و افزونه های ژاکت در پروژه های خود تیم همیار وردپرس و به کاربردن در پروژه های مشتریان سایت همیار توسعه خود بدون خرید از فروشنده که واقعا ظلم هست.

مزایا:

1. ارائه قالب و افزونه های کاربردی و خوب تجاری وردپرس
2.رابط کاربری مناسب
3. کارمزد 20درصد
4.امکان لایسنس گذاری روی محصول با نام گارد
6. رابط کاربری سایت
7.امکان بازاریابی محصولات فروشندگان

تشکر از شما بابت وقتی که برای ارسال این مطلب گذاشتید
اضافه کنم که سایت فریش تم هم محصولات بی کیفیتی داره همچنین پشتیبانی هم نداره

Mr.serious

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودم زمانی که تصمیم گرفتم در وردپرس محصولاتی را فارسی سازی کنیم برای خودم سوال بود که محصولاتم را در کدوم مارکت قرار بدم
متاسفانه راستچین خیلی بی قانونه و محصولات نال داخلش زیاده و اینکه فروشنده نسخه اصلی را خریده یا نسخه های نال سطح اینترنت را استفاده کرده باشه براش مهم نیست به همین خاطر خیلی از کاربرانش به دلیل مشکلات امنیتی دچار مشکل میشن چون از محصولات آلوده استفاده کردند.
این شد که کلا بیخیال راستچین شدم و رفتم سراغ ژاکت
ژاکت خیلی قانونمنده و این موضوع فروشنده‌هایی که میخان نال کار کنند یا کیفیت کار براشون مهم نیست را اذیت میکنه ولی عوضش خریدارها خیلی بهتر و بیشتر بهش اعتماد میکنند.
ژاکت کیفیت محصولات خیلی براشون مهمه و محصولات را ریز به ریز بررسی میکنند بعد منتشر میکنند ولی شما اگه یه محصول در راستچین بذاری صبح میذاری عصر منتشر میشه، انگار فقط یه دکمه انتشار میزنن
ژاکت پنل فروشندگی خیلی خیلی حرفه‌ای تری نسبت به راستچین داره و امکاناتی مثل سیستم اطلاع رسانی برای فروش، دیدگاه، تیکت و... داره، قابلیت تحلیل بازدید، دسترسی و فروش محصولات را بهت میده، تیکت پشتیبانی حرفه‌ای داره که به خوبی میتونی با خریدار محصولت در ارتباط باشی، مرتب جشنواره برگزاری میکنه و یه حال اساسی هم به کاربراش میده و هم به فروشنده هاش و....
در کل بنظرم ژاکت خیلی مشتری مدارانه تر رفتار میکنه و این رضایت بهتری را برای خریدارانش در پی داره

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,994
یه قالب خریدم امکاناتش خراب بود بهانه آوردن خودت بلد نیستی! بجز امتیاز منفی دادن نتونستم کاری کنم یعنی نمیصرفه شکایت کردن - نخریدن بهترین کاره

Ebi.Web.Master

Registered User
لایک‌ها
10
بله از من فروشنده ایمیل داد که برای ویرایش و خرید قالب ایمیل بزنم ایمیل داد و اونجا درخواست پول کرد و واریز کردم و قالب تحویل داد و ویرایش انجام نداد و هر چی شکایت میکنم راستچین زیر بار نمیره بنظرم نخرید .

بالا