برگزیده های پرشین تولز

تجربه کار با لومیا ۶۴۰ ایکس لارج مایروسافت

Mirho3ein

Registered User
لایک‌ها
73
سلام به همه دوستان ...کسی تجربه کار با گوشی لومیا ۶۴۰ رو داره؟؟؟؟ چطوزه؟؟؟نرم افزار و اینا واسش پیدا میشه؟؟؟نگیریم بمونه رو دستمون؟؟؟؟

subiran

Registered User
لایک‌ها
54
سلام به همه دوستان ...کسی تجربه کار با گوشی لومیا ۶۴۰ رو داره؟؟؟؟ چطوزه؟؟؟نرم افزار و اینا واسش پیدا میشه؟؟؟نگیریم بمونه رو دستمون؟؟؟؟
سلام والا خودم لومیا دارم اما این مدل رو نه این مدل رو یکی از دوستان داره کیفیت دوربین عالیه و صفحه نمایش هم خوبه و باطریشم فوق العادس و در مورد بازی و برنامه در ویندوزفون تقریبا من کاستی ندیدم
استور ویندوز فون بعضی برنامه ها رو کم داره اما برنامه های کاربردی رو کاملا داره و مشکلی براتون پیش نمیاد این گوشی تک تک بازی ها و برنامه ها رو بدون هیچ لگی اجرا میکنه
بنده هم اندرویید دارم و هم ویندوز فون بشدت از ویندوزفون راضی هستم متاسفانه یکسری دوستان تجربه کار حتی ده دقیقه کار با ویندوزفون رو ندارن میان نظر میدن و کاربرا رو به اشتباه میندازن

Mirho3ein

Registered User
لایک‌ها
73
سلام والا خودم لومیا دارم اما این مدل رو نه این مدل رو یکی از دوستان داره کیفیت دوربین عالیه و صفحه نمایش هم خوبه و باطریشم فوق العادس و در مورد بازی و برنامه در ویندوزفون تقریبا من کاستی ندیدم
استور ویندوز فون بعضی برنامه ها رو کم داره اما برنامه های کاربردی رو کاملا داره و مشکلی براتون پیش نمیاد این گوشی تک تک بازی ها و برنامه ها رو بدون هیچ لگی اجرا میکنه
بنده هم اندرویید دارم و هم ویندوز فون بشدت از ویندوزفون راضی هستم متاسفانه یکسری دوستان تجربه کار حتی ده دقیقه کار با ویندوزفون رو ندارن میان نظر میدن و کاربرا رو به اشتباه میندازن
برنامه های شبکه اجتماعی (لاین وایبر تلگرام و....) اینا رو داره؟؟؟فیل ترر بشکن هست واسش؟؟؟؟بازی های اصلی مثل کلش و اینا رو داره؟؟؟

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
برنامه های شبکه اجتماعی (لاین وایبر تلگرام و....) اینا رو داره؟؟؟فیل ترر بشکن هست واسش؟؟؟؟بازی های اصلی مثل کلش و اینا رو داره؟؟؟

اکثر نرم افزار های شبکه های اجتماعی موجود هست .
اون مورد رو هم داره .
کلش رو نداره ، البته کوتاهی منتشر کننده بازی هست نه ضعف سیستم عامل !! اینا رو نمیدونم دیگه ! میتونید از استور ویندوزفون نرم افزار های که میخواهید سرچ کنید .

masoud_920

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
همه ی برنامه های کاربردی رو موجود داره
v--- p --n هم داره و مشکلی نداره

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
به نظر من ویندوزفون بسیار مناسب تر از اندروید هست!
به خصوص که جدیدا نرم افزارهایی توی نت پخش شده که یک بچه دبستانی هم می تونه به اطلاعات شما دسترسی داشته باشه از طریق اینترنت! که دلیل اصلیش هم نصب برنامه از انواع سورس های مختلف هست (البته قابلیت محدود سازی هم داره)
درباره نرم افزارها باید بگم مثلا در نرم افزارهایی ارتباطی همه واتس اپ رو دارند یا تلگرام... برخی برنامه های ارتباطی خاص مثل بی تاک وجود نداره! ولی نمی دونم چند درصد کاربران براشون این مهمه!
در مورد بازی کلش هم که اصلا نداره!(من کلا از این سبک بازی های وقت گیر که اگر مثلا دو روز بهش سر نزنی می بازی خوشم نمیاد، بازی باید جذاب باشه نه اجباری!)
***. هم داره و کار باهاش راحته! پیشنهاد می کنم بخری تا از نرم افزارهای رایگان استفاده کنی!! یک سری از سایت های ایرانی هم دیدم می فروشند و سرعت خوبی هم ارائه می کنند.
....
گوشی های لومیا از لحاظ پردازشی مشکلی ندارند، خصوصا اونهایی که رم بالای 1 گیگ داشته باشند 100% برنامه و بازی های استور ور می تونید اجرا کنید به صورت روان.
من این مدل رو ندارم ولی خودم قصد خرید لومیا 640 LTE دارم، گوشی قبلیم هم 820 بود که فوق العاده ازش راضی بودم (ّبه جز باتریش که یک روز دوام داشت!)
من هم خوشحال میشم دوستان تجربه استفاده اشون رو از این دوم مدل ارائه کنند!

Mirho3ein

Registered User
لایک‌ها
73
به نظر من ویندوزفون بسیار مناسب تر از اندروید هست!
به خصوص که جدیدا نرم افزارهایی توی نت پخش شده که یک بچه دبستانی هم می تونه به اطلاعات شما دسترسی داشته باشه از طریق اینترنت! که دلیل اصلیش هم نصب برنامه از انواع سورس های مختلف هست (البته قابلیت محدود سازی هم داره)
درباره نرم افزارها باید بگم مثلا در نرم افزارهایی ارتباطی همه واتس اپ رو دارند یا تلگرام... برخی برنامه های ارتباطی خاص مثل بی تاک وجود نداره! ولی نمی دونم چند درصد کاربران براشون این مهمه!
در مورد بازی کلش هم که اصلا نداره!(من کلا از این سبک بازی های وقت گیر که اگر مثلا دو روز بهش سر نزنی می بازی خوشم نمیاد، بازی باید جذاب باشه نه اجباری!)
***. هم داره و کار باهاش راحته! پیشنهاد می کنم بخری تا از نرم افزارهای رایگان استفاده کنی!! یک سری از سایت های ایرانی هم دیدم می فروشند و سرعت خوبی هم ارائه می کنند.
....
گوشی های لومیا از لحاظ پردازشی مشکلی ندارند، خصوصا اونهایی که رم بالای 1 گیگ داشته باشند 100% برنامه و بازی های استور ور می تونید اجرا کنید به صورت روان.
من این مدل رو ندارم ولی خودم قصد خرید لومیا 640 LTE دارم، گوشی قبلیم هم 820 بود که فوق العاده ازش راضی بودم (ّبه جز باتریش که یک روز دوام داشت!)
من هم خوشحال میشم دوستان تجربه استفاده اشون رو از این دوم مدل ارائه کنند!
از کجا میخواید بخرید؟؟؟یدفعه قیمتش رفت بالا 100 و خورده ای...

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
از کجا میخواید بخرید؟؟؟یدفعه قیمتش رفت بالا 100 و خورده ای...
یکی می شناسم 600 تومان!
قیمتی که دارید چقدره؟!
دوستان توجه داشته باشید لومیا 640 و لومیا 640 ایکس ال انواع مختلفی از نظر تعداد سیمکارت و پشتیبانی از نسل های سه و چهار دارند !!

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
کجا؟؟؟معرفی میکنید؟؟؟
هم استانیم هست! آنلاین نیست!
دوستان توجه داشته باشید لومیا 640 و لومیا 640 ایکس ال انواع مختلفی از نظر تعداد سیمکارت و پشتیبانی از نسل های سه و چهار دارند !!
مدلی که من گفتم مدل تک سیم LTE هست!

alikka

Registered User
لایک‌ها
226
سلام به نظرم قبل از خرید یه نگاه به کامنت های ثبت شده توو سایت های ویندوز فونی ایرانی بندازید.
ناراضی خیلی خیلی زیاده
البته بنده این گوشی رو ندارم و قضاوتی نمیکنم

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
سلام
اگه هنوز نخریدی دوست عزیز ی چنتا مورد بهت بگم ک بعدا پشیمون نشی!!!!
سرعت بلوتوث افتضاحی داره
برنامه های شیریت و زاپبا بصورت ناکارامدی خودشو تو ویندوز نشون داده
خدایی من خودم ۳ساله ویندوز دارم الان دارم با گوشی ویندوزیم براتون کامنت میزارم سمتش نری بهتره
من خودم خیلی امید داشتم ک ویندوز ۱۰ این سیستم عامله رو متحول کنه ولی اصلا خوب کار نکرد
اگه زیبایی گوشی براتون مهمه اصلا به ویندوزفون فکر نکنید مخصوصا محصولات مایکروسافت
لومیا ۵۳۵ ک شبیه صابون گلناره
لومیا ۶۴۰ ایکس ال ک خودم ب شخصه داشتم شبیه لیفه‎:|‎
تنها گوشی ک زیبایی داشت لومیا ۸۳۰بود و تمام
اگه دوست داری محدودیت نداشته باشی سمت ی اوپن سوری برو و گرنه پشیمون میشی
تجربه ۳سال کار با ویندوزفون در کل زیاد خوشایند نبود البته انصافا قبول دارم ک سیستم عامل تکیه و تو دست همه نیست
من که خودم الان جی فایو دارم و لومیا رو ب عنوان گوشی دومم استفاده میکنم

Mirho3ein

Registered User
لایک‌ها
73
یادش بخیر اونموقع که میخواستم گوشی بخرم این تاپیک رو زدم ... دوستان همچنان ویندوزفونی هستند یا مهاجرت کردید؟؟؟

بالا