برگزیده های پرشین تولز

تجربیات شما از خرید ماشین مدل پایین ؟

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
خرج ماشین دست دو بالای 100 الی 500 در ماه به بالاست ... بستگی به داغونی
از دید همه اطرافیان این ماشین دست دو محسوب نمیشد
از چندجا قیمت گرفتیم درنهایت 35 فروخته شد

Last edited:

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
خوب فروختیدش
بله خدا رو شکر.. از راهنمایی شما هم ممنونم
از چندجا قیمت گرفتیم حتی یکی از نمایشگاهدارها که مطمئن شد قرار نیست به خودش بسپاریم حدود 36.5 - 37 هم میگفت ولی اکثرا بین 33-تا 35 قیمتگذاری کردن
اما خب برخلاف اکثر فامیل و آشنا که زیر 30 تومن میخواستن، یکی از دوستامون که همه میدونن منصف و آدم حسابیه بی حرف و حدیث از اول همین 35 رو گفت و فروختیم

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
من یه پارس 82 دارم خریدم 44 میل ! حالا میاید میگید گرون خریدی ولی خیلی تمیزه هم موتوری هم بدنه . رنگش هم من نه تو اینترنت دیدم نه تو شهرمون .
7 ماهه خریدم خیلی هم راضی ام زیر پا عالی بدون رنگ و ضربه سیستم ، دوربین عقب ، روکش های صندلی نو ، ضبط JVC آب و روغن هم کم نمیکنه با پارس بابام هم که مقایسه میکنم شتابش دو برابره .

قبلش هم یه پراید 84 داشتم اونم 3 سال خوب بهمون سواری داد . من که از خرید ماشین مدل پایین راضی ام .

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
من یه پارس 82 دارم خریدم 44 میل ! حالا میاید میگید گرون خریدی ولی خیلی تمیزه هم موتوری هم بدنه . رنگش هم من نه تو اینترنت دیدم نه تو شهرمون .
7 ماهه خریدم خیلی هم راضی ام زیر پا عالی بدون رنگ و ضربه سیستم ، دوربین عقب ، روکش های صندلی نو ، ضبط JVC آب و روغن هم کم نمیکنه با پارس بابام هم که مقایسه میکنم شتابش دو برابره .

قبلش هم یه پراید 84 داشتم اونم 3 سال خوب بهمون سواری داد . من که از خرید ماشین مدل پایین راضی ام .
ممنون که تجربت رو در اختیارمون گذاشتی
توی خریدش به چه نکاتی دقت کردی ؟ کارکرد آین ماشین چقد بود موقع خرید ؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
ممنون که تجربت رو در اختیارمون گذاشتی
توی خریدش به چه نکاتی دقت کردی ؟ کارکرد آین ماشین چقد بود موقع خرید ؟
340 هزار تا .
زیر پای ماشین عالی بود و کسی هم که ازش خریدم آشنا بود بقیه فاکتورا رو با اعتماد به حرفاش خریدم

بالا