برگزیده های پرشین تولز

تجربیات شما از خرید ماشین مدل پایین ؟

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
عذر میخوام که سوالم رو اینجا مینویسم توی پاتوق نتونستم بنویسم ببخشید
من ماشین خودمو دارم ولی مقداری پول دارم میخوام یه ماشین ۲۰۶ مدل ۸۰ تا ۸۳ بخرم !
بنظر شمایی که تجربه داشتید آیا کار معقولی هست یا خیر ؟
ممنون میشم تجربیاتتون رو راجب خرید ماشین مدل پایین عنوان کنید!؟

davi12

Registered User
لایک‌ها
780
عذر میخوام که سوالم رو اینجا مینویسم توی پاتوق نتونستم بنویسم ببخشید
من ماشین خودمو دارم ولی مقداری پول دارم میخوام یه ماشین ۲۰۶ مدل ۸۰ تا ۸۳ بخرم !
بنظر شمایی که تجربه داشتید آیا کار معقولی هست یا خیر ؟
ممنون میشم تجربیاتتون رو راجب خرید ماشین مدل پایین عنوان کنید!؟

سلام
تحت هیچ عنوان خانواده پژو بالای 500 هزار تا نخرید که به غیر از رنج و دردسر هیچی نداره .یه افراد مشنگ بگن این اصل فرانسه است و با ایرانی ها فرق می کنه o_O
ولی پراید با این اینکه ازش خوشم نمیاد خیلی کم دردسر تره
اگه تویوتا میتسوبیشی مدل دهه 90 میلادی هم پیدا کرید که طرف خوب نگهداری کرده باشه خیلی خوبه و این که کسی که صرفا از بدنه خوب نگه داری می کننه دلیل نمیشه توانایی این رو داشته باشه از موتور به خوبی درست نگه دایر کرده باشه.

سعی کنید خودرو ای رو که از میان دوستان و آشنایان دست دوم می خرید طرف آدم فنی باشه .

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
سلام
تحت هیچ عنوان خانواده پژو بالای 500 هزار تا نخرید که به غیر از رنج و دردسر هیچی نداره .یه افراد مشنگ بگن این اصل فرانسه است و با ایرانی ها فرق می کنه o_O
ولی پراید با این اینکه ازش خوشم نمیاد خیلی کم دردسر تره
اگه تویوتا میتسوبیشی مدل دهه 90 میلادی هم پیدا کرید که طرف خوب نگهداری کرده باشه خیلی خوبه و این که کسی که صرفا از بدنه خوب نگه داری می کننه دلیل نمیشه توانایی این رو داشته باشه از موتور به خوبی درست نگه دایر کرده باشه.

سعی کنید خودرو ای رو که از میان دوستان و آشنایان دست دوم می خرید طرف آدم فنی باشه .
از اطلاعات خوبت سپاسگزارم دوست عزیز
خودتون تجربه خرید داشتید ؟

davi12

Registered User
لایک‌ها
780
از اطلاعات خوبت سپاسگزارم دوست عزیز
خودتون تجربه خرید داشتید ؟
من فقط یک بار ماشین نو خریدم همیشه دست دوم میخرم چون افت قیمتش رو ماشین کرده اما همیشه یک اهل کاملا فنی رو می برم در مورد ماشین نظر بده

ویرایش :البته این رو هم بگم اکثر مدل 80-81 رسش کشیده شده و احتمالش کمه چیزی پیدا کنید که طرف لای زرورق نگهش داشته باشه.

Last edited:

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
من فقط یک بار ماشین نو خریدم همیشه دست دوم میخرم چون افت قیمتش رو ماشین کرده اما همیشه یک اهل کاملا فنی رو می برم در مورد ماشین نظر بده

ویرایش :البته این رو هم بگم اکثر مدل 80-81 رسش کشیده شده و احتمالش کمه چیزی پیدا کنید که طرف لای زرورق نگهش داشته باشه.
یعنی حتی یه مقدار هزینش کنی هم سر پا نمیشن اینجور ماشینها ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
تقریبا یک ماه پیش یکی از دوستان 206 تیپ 2 مدل 88 میخره (کل پولی که داشته رو داد این ماشین رو گرفت)
کلی هم به قول خودش تحقیق کرد و رفت داد اینو اون بررسی کنن و با خیال راحت که این ماشین خوبه خرید
بعد از یک ماه هزینه هاش شروع شده و الان ماشین رو خوابونده پارکینگ خونه (نداره که تعمیرش کنه)
من پیشنهاد نمیکنم ماشین مدل پایین بگیرید

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
خودم ماشین دارم نمیدونم چرا۲۰۶ کرمش افتاده به تنم:eek: دوستان مرسی از اطلاعات خوبتون
اطلاعات بیشتری باشه تو این تاپیک خوبه
شاید راهنمایی برای یه عده مث من باشه که کرم خرید یک ماشین حتی مدل پایینشم افتاده :confused:

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
خودم ماشین دارم نمیدونم چرا۲۰۶ کرمش افتاده به تنم:eek: دوستان مرسی از اطلاعات خوبتون
اطلاعات بیشتری باشه تو این تاپیک خوبه
شاید راهنمایی برای یه عده مث من باشه که کرم خرید یک ماشین حتی مدل پایینشم افتاده :confused:

منم تو سرم افتاده با مقدار پولی که دارم جای پراید نو یه ماشین ایمن تر با مدل پایین تر بخرم

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
منم تو سرم افتاده با مقدار پولی که دارم جای پراید نو یه ماشین ایمن تر با مدل پایین تر بخرم
دقیقا برا همین این تاپیک ایجاد شده که منبعی باشه که حداقل تجربیاتمونو با هم در میون بذاریم الان بخدا هستن ماشین مدل ۷۵ سوارن و کیف عالم میکنند :general505: دویست شش لامصب خیلی سوسکیه :general709:

davi12

Registered User
لایک‌ها
780

تا وقتی که تو این مملکت برای کمپرسی هایی که مخصوص خاک برداری هستند بدون گارد وارد جاده می شوند تلفات تصادفات پایین نمیاد .خدا نکنه کسی زیر کمپرسی بره
دقیقا برا همین این تاپیک ایجاد شده که منبعی باشه که حداقل تجربیاتمونو با هم در میون بذاریم الان بخدا هستن ماشین مدل ۷۵ سوارن و کیف عالم میکنند :general505: دویست شش لامصب خیلی سوسکیه :general709:

من چند وقت پیش سوار یک پیکان شدم نه لرزشی داشت نه سر صدایی چون صاحبش خون مراقبت کرده شما هم باید بگردی چنین ملشینی پیدا کنی .

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
بنظر من بهترین ماشین تیبا هست..
قیافه ش یکم شخمی هست..
جاهایی هم که بقیه ماشین ها یه فرمونه دور میزنن، ..مجبوری دو فرمونه ش کنی..

ولی شتاب،ایمنی،راحتی،مصرف سوخت و هزینه هاش باعث میشن در مجموع پکیج بهتری از توش در بیاد نسبت به باقی ماشین های داخلی

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
قیافه ش یکم شخمی هست..

ولی شتاب،ایمنی،راحتی،مصرف سوخت و هزینه هاش باعث میشن در مجموع پکیج بهتری از توش در بیاد نسبت به باقی ماشین های داخلی

صدا میاد داخل اتاق تیبا
ولی مصرف سوختش میگن تو جاده 5 و تو شهر 6 لیتره

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
قیافه ش یکم شخمی هست..

من که به شخصه دنبال یه چیز باکلاسم مث ۲۰۶ که نسبتا خوبه خودم یه پراید مدل ۹۷ دارم یه موتور ویو احسان هم دارم که همین امروز بابت باطری و چراغهاش ۳۰۰ پیاده شدم اممم

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
کلا پژو هزینه هاش بالاست کسی که میخواد مدل پایین بخره یعنی بی پوله پس بر فرض 206هم بخری فردا تو هزینه هاش می مونی .تعمیرکار میشناسم خودش 206 داره میگفت 2بار واشر سرسیلندر عوض کرده .آدمی که هر هفته ماشین را چک می کنه .اما از اون طرف یکی از اقوام 6ماه یکبارم کاپوت را بالا نمیزنه 6-7ساله 206 داره هیچ تعمیر اساسی هم نداشته.خلاصه بد شانسی بهت بخوره .هزینه 206 داغونت می کنه.

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
کلا پژو هزینه هاش بالاست کسی که میخواد مدل پایین بخره یعنی بی پوله پس بر فرض 206هم بخری فردا تو هزینه هاش می مونی .تعمیرکار میشناسم خودش 206 داره میگفت 2بار واشر سرسیلندر عوض کرده .آدمی که هر هفته ماشین را چک می کنه .اما از اون طرف یکی از اقوام 6ماه یکبارم کاپوت را بالا نمیزنه 6-7ساله 206 داره هیچ تعمیر اساسی هم نداشته.خلاصه بد شانسی بهت بخوره .هزینه 206 داغونت می کنه.
دقیقا همینطوره ما میخوایم با پول کم چیز سالم بخریم بله حدودا به شانس مربوطه ولی ما میخوایم از تجربیات هم استفاده کنیم که بهتریم انتخاب رو داشته باشیم دوستانی که تجربه داشتن و یا از تجربه دوستان و آشنایانشان ممنون میشم عنوان کنند

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
من که به شخصه دنبال یه چیز باکلاسم مث ۲۰۶ که نسبتا خوبه خودم یه پراید مدل ۹۷ دارم یه موتور ویو احسان هم دارم که همین امروز بابت باطری و چراغهاش ۳۰۰ پیاده شدم اممم
کلان شهر همینش پی پیه..
هرچقدر هم درآمد داشته باشی هی خودتو عقب می بینی و هی میخوای بدویی...
یبار نمیشه آدم با خیال راحت بشینه و زندگی معمولیشو بکنه..

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
کلان شهر همینش پی پیه..
هرچقدر هم درآمد داشته باشی هی خودتو عقب می بینی و هی میخوای بدویی...
یبار نمیشه آدم با خیال راحت بشینه و زندگی معمولیشو بکنه..
برای دل خودته نیما جان
عشق چیزی داشته باشی بهش باید برسی
من مثلا میتونم ماشینم رو بفروشم و پول بذارم و صفرش رو بگیرم
ولی خوب نمیخوام اینکار رو کنم
میخوام بذارم کنار ماشینم

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
برای دل خودته نیما جان
عشق چیزی داشته باشی بهش باید برسی
من مثلا میتونم ماشینم رو بفروشم و پول بذارم و صفرش رو بگیرم
ولی خوب نمیخوام اینکار رو کنم
میخوام بذارم کنار ماشینم
چرا همش دل خوشی ماها به خرید کالا و مخارج ختم میشه..حالا ماشین نباشه..گوشی و لپتاپ و اسپیکر و هدفون و ...
جون میکنیم از منجلاب مشکلات مالی بیایم بیرون بعد دیگه بهش عادت میکنیم و فکر و ذکرمون میشه پول بیشتر ،لذت و موفقیت بیشتر..
گلایه از شخص شما نیست..کلا همه همینطور شدیم..

بالا