برگزیده های پرشین تولز

تجمع اعتراض آمیز نسبت به کنکور کاردانی به کارشناسی

ocarina3

Guest
لایک‌ها
0
در راستای اعتراض به این کنکور مزخرف کاردانی به کارشناسی 86 (خصوصاً رشته کامپیوتر)!!!
بنقل از karshenasi.com
خبر فوری : کلیه داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی که از وضعیت طراحی سوالات و غیره شکایت دارند، میتوانند به همراه سایر دوستانشان روز دوشنبه 25 / 4 / 86 ساعت 10 صبح جلوی درب اصلی سازمان سنجش تجمع کنند. گزارشها حاکی از آن است که داوطلبان شهرستانی نیز جهت شکایت و تجمع، خود را به تهران رسانده اند.

در ضمن اساتید بزرگ از جمله استاد مقسمی و عادلی نیا و .... نیز شکایت رسمی خود را نسبت به غیر استاندارد بودن سوالات کنکور امسال، به سازمان سنجش اعلام کرده اند.

بیایید برای یک بار هم که شده با هم متحد باشیم. ....
نگذاریم حقمان را بخورند ...

این روزها برای داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی ( خصوصا نرم افزار ) مانند زندگی در جهنم میگذرد. داوطلبی مظلوم که با پشتکار و همت، یک سال تمام زحمت بکشد، تلاش کند از مهمانی رفتن ها بگذرد، از خوشی ها بگذرد، هزینه ها بکند، کنایه ها بشنود تا تمام استعدادش را به دیگران نشان دهد. به دیگران نشان دهد که توانایی قبول شدن در دانشگاه دولتی را دارد، به همه ثابت کند که خواستن توانستن است ... اما .........

یک عده بی وجدان از خدا بی خبر، با بی تدبیری تمام راه را بر شکوفایی استعدادهای جوانهای مستعد ما میبندند. چرا ؟ چون ارزشهای سیاسی آنها بسیار مهمتر از جوانهای آینده ساز و مستعد است. آنها حتی زحمت تایپ کردن منابع دقیق آزمون را هم در دفترچه سوالات به خودشان نمیدهند. ( احتمالا هزینه جوهر چاپ بالاست ). من دقیقا شش ماه تمام به هر دری زدم تا متوجه شوم آخرش برای درس برنامه سازی از چه کتابهایی سوال طرح میشود؟ با سازمان سنجش تماس گرفتم ولی ظاهرا از تلفن سازمان سنجش جز بوق مشغولی چیزی دیگری عاید نمیشود. با اساتید بزرگ تماس گرفتم آنها هم گفتند منابع سوالات بستگی به منابع تدریس شده در سال گذشته دارد در حالی که سرفصل تدریس در همه دانشگاهها یکسان نیست. تقریبا همه به این نتیجه رسیدند که از دروس پاسکال و سی ، سوال طرح خواهد شد اما همه در کنکور با دیدن سوالهای VB و C++ شوکه شدند.

شوک دوم : دومین شوک بزرگی که به داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی کامپیوتر وارد شد، این بود کهظرفیت پذیرش دانشگاه های شمسی پور و شریعتی تهران در دوره روزانه چهار دستی تقدیم فرهنگیان شد. با حذف شدن این 60 صندلی، تقریبا ظرفیت پذیرش برای دوره روزانه به 100 نفر رسید !!! البته زیاد عجله نکنید، چون 40 درصد از این صد نفر هم از قبل برای فرزندان شهدا، جانبازان و معلولین رزرو شده بود.

یه چیز خنده دار دیگه اینکه داوطلبان فرهنگی فرقی نمیکند با چه مدرک کاردانی در این آزمون شرکت میکند. ممکن است شخصی قبلا مدرک سوسک شناسی داشته و الان در دانشکده شریعتی تهران و در رشته نرم افزار پذیرفته شد. شاید حتی این افراد توانایی روشن کردن کامپیوتر را هم نداشته باشند، آنوقت هزاران استعداد ناب، باید حسرت قبولی در کنکور را بخورند.

شما میتونید حرفهای دلتون رو با واحد خبری 30 : 20 در میون بگذارید شاید به گوش بعضی های رسید.

تلفن : 22013827 – 021
ضمناً علاوه بر تاریخ فوق قرار است روز 4 شنبه نیز این تجمع برگذار بشه....

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
البته برای دیگر رشته ها هم همینطور شده بود که!!!!

برق قدرت هیچی نداشتند

الکترو نیک شیراز رو برداشته بودند و رجایی تهران رو به (( از ما بهترون )) داده بودند!!!!

parsbin1

Guest
لایک‌ها
0
دفترچه كارداني رو اگر بخونيد البته براي دانشگاه آزاد سرتون سوت ميكشه از سهميه ها!
از بسيجي فعال بگير تا حافظ نصف نهج البلاغه! و ده جزء قرآن توش سهميه دارند!!!

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
خب چی شد ؟ بالاخره امروز تجمع صورت گرفت؟ من تونستم با 20:30 تماس بگیرم و جریان رو گفتم! حالا باید دید نتیجه چی میشه

ocarina3

Guest
لایک‌ها
0
هرچند 20:30 جزئی از هموناست و چیز متفاوتی نیست
اما تماس بگیرین چون تماسها با 20:30 زیاد بوده من خیلیا رو میشناسم تماس گرفتن... خودم هم همینطور
بهرحال فک میکنم چند دقیقه وقت گذاشتن واسه اعتراض ارزش داشته باشه در برابر یه سال خوندن و تست زدن و پول کلاس کنکور دادن

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
به نظرمن این کنکور سال به سال بدتر میشه...
من پارسال این کنکور و با هزار تا اعتراض و بد بختی پشت سر گذاشتم و هر چی گفتم که کادانی به کارشناسی داره روز به روز احمقانه تر میشه کسی باور نکرد
پارسال کارنامه ها اینتر نتی شد و من با حدس زدن شماره صندلی های اطرافیانم تونستم کارنامه شون رو پیدا کنم و دیدم که درصد بعضی از درسها برای همه دقیقا یکیه!!!
هر چی هم اعتراض زدم فایده نداشت
یکی از دوستام رفته بود سازمان تو خیابون کریم خان و هر چی خواسته بود که یکی از مسئولین رو ببینه اجازه ندادن و گفتن که ما فقط اعتراضاتی که از طریق پست میاد بررسی میکنیم و مجبورش کردن که از روبروی خیابون کریم خان نامه اش رو برای همون سازمان پست کنه! که البته رسیدگی هم نشد...
در این سازمان همه چیز از یه بوروکراسی تبعیت میکنه که هیچ کسی نمیتونه بهش اعتراضی داشته باشه
امیدوارم به زودی تغییراتی از پایه و اساس تو این سازمان انجام بگیره

MSN_Golden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
هییییییییییییییی ( حسرت )
آقا منم یکی مثل شما
همه چیه کنکور افتضاح بود
یعنی موندم از کجای این کنکور بگم
واقعا من موندم درس به این قشنگی با این همه نکته های مفهومی و جالب مثل ساختمان داده چرا باید سطحش از ارشد هم بیشتر باشه ؟ , مارو باش رفتیم تست های ارشد زدیم آماده بشیم واسه این کنکور ( واقعا تست های ارشد ازینا ساده تر بود )
برنامه نویسیشم که ماشا ا... , اون ازون Font نوشته هاش اونم از VB بجای Pascal اونم با اون الگوریتماش
وقتی اون Font رو دیدم بیخیالش شدم , رفتم که از آخر بیام سراغش که وقت نشد
همش افتضاح بود به نظرم غیر زبان تخصصی , مدار و عمومی ها ( البته میگن ریاضیشم خوب بوده )
چرا من که با قصد 100% زدن , رفتم سر جلسه نشستم الان باید فکر کنم که شاید قبول شم شاید نشم ؟

اگه تونستین بچه های کامپیوتر رو توی سایت karshenasi.com جمع کنین
اونجا خیلی های دیگه مثل ما هستن
شاید تونستیم این اعتراضات رو به یه جایی برسونیم

بالا